Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Koncarevo timetable

monday, 24.02.2020.
05:33 06:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 05:33
Jagodina, 7. juli
arr. 05:34
dep. 05:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 05:36
dep. 05:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 05:38
dep. 05:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 05:42
dep. 05:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 05:44
dep. 05:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 05:45
dep. 05:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 05:46
dep. 05:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 05:47
dep. 05:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 05:50
dep. 05:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 05:52
dep. 05:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 05:54
dep. 05:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 05:55
dep. 05:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 06:00
9 km
06:33 07:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 06:33
Jagodina, 7. juli
arr. 06:34
dep. 06:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 06:36
dep. 06:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:38
dep. 06:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 06:40
dep. 06:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 06:42
dep. 06:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 06:44
dep. 06:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 06:45
dep. 06:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 06:46
dep. 06:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 06:47
dep. 06:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 06:50
dep. 06:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 06:52
dep. 06:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 06:54
dep. 06:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 06:55
dep. 06:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 07:00
9 km
07:33 08:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 07:33
Jagodina, 7. juli
arr. 07:34
dep. 07:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 07:36
dep. 07:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:38
dep. 07:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 07:42
dep. 07:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 07:44
dep. 07:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 07:45
dep. 07:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 07:46
dep. 07:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 07:47
dep. 07:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 07:50
dep. 07:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 07:52
dep. 07:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 07:54
dep. 07:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 07:55
dep. 07:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 08:00
9 km
08:33 09:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 08:33
Jagodina, 7. juli
arr. 08:34
dep. 08:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 08:36
dep. 08:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 08:38
dep. 08:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 08:42
dep. 08:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 08:44
dep. 08:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 08:45
dep. 08:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 08:46
dep. 08:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 08:47
dep. 08:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 08:50
dep. 08:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 08:52
dep. 08:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 08:54
dep. 08:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 08:55
dep. 08:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 09:00
9 km
09:33 10:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 09:33
Jagodina, 7. juli
arr. 09:34
dep. 09:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 09:36
dep. 09:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 09:38
dep. 09:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 09:42
dep. 09:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 09:44
dep. 09:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 09:45
dep. 09:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 09:46
dep. 09:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 09:47
dep. 09:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 09:50
dep. 09:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 09:52
dep. 09:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 09:54
dep. 09:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 09:55
dep. 09:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 10:00
9 km
10:33 11:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 10:33
Jagodina, 7. juli
arr. 10:34
dep. 10:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 10:36
dep. 10:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 10:38
dep. 10:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:40
dep. 10:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 10:42
dep. 10:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 10:44
dep. 10:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 10:45
dep. 10:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 10:46
dep. 10:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 10:47
dep. 10:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 10:50
dep. 10:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 10:52
dep. 10:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 10:54
dep. 10:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 10:55
dep. 10:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 11:00
9 km
11:33 12:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 11:33
Jagodina, 7. juli
arr. 11:34
dep. 11:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 11:36
dep. 11:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 11:38
dep. 11:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 11:40
dep. 11:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 11:42
dep. 11:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 11:44
dep. 11:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 11:45
dep. 11:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 11:46
dep. 11:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 11:47
dep. 11:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 11:50
dep. 11:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 11:52
dep. 11:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 11:54
dep. 11:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 11:55
dep. 11:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 12:00
9 km
12:33 13:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 12:33
Jagodina, 7. juli
arr. 12:34
dep. 12:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 12:36
dep. 12:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 12:38
dep. 12:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 12:42
dep. 12:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 12:44
dep. 12:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 12:45
dep. 12:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 12:46
dep. 12:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 12:47
dep. 12:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 12:50
dep. 12:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 12:52
dep. 12:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 12:54
dep. 12:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 12:55
dep. 12:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 13:00
9 km
13:33 14:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 13:33
Jagodina, 7. juli
arr. 13:34
dep. 13:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 13:36
dep. 13:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 13:38
dep. 13:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 13:42
dep. 13:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 13:44
dep. 13:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 13:45
dep. 13:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 13:46
dep. 13:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 13:47
dep. 13:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 13:50
dep. 13:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 13:52
dep. 13:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 13:54
dep. 13:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 13:55
dep. 13:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 14:00
9 km
14:33 15:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 14:33
Jagodina, 7. juli
arr. 14:34
dep. 14:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 14:36
dep. 14:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 14:38
dep. 14:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 14:42
dep. 14:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 14:44
dep. 14:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 14:45
dep. 14:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 14:46
dep. 14:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 14:50
dep. 14:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 14:52
dep. 14:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 14:54
dep. 14:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 14:55
dep. 14:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 15:00
9 km
15:33 16:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 15:33
Jagodina, 7. juli
arr. 15:34
dep. 15:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 15:36
dep. 15:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 15:38
dep. 15:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 15:40
dep. 15:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 15:42
dep. 15:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 15:44
dep. 15:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 15:45
dep. 15:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 15:46
dep. 15:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 15:50
dep. 15:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 15:52
dep. 15:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 15:54
dep. 15:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 15:55
dep. 15:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 16:00
9 km
16:33 17:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 16:33
Jagodina, 7. juli
arr. 16:34
dep. 16:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 16:36
dep. 16:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 16:38
dep. 16:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 16:40
dep. 16:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 16:42
dep. 16:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 16:44
dep. 16:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 16:45
dep. 16:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 16:46
dep. 16:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 16:47
dep. 16:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 16:50
dep. 16:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 16:52
dep. 16:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 16:54
dep. 16:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 16:55
dep. 16:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 17:00
9 km
17:33 18:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 17:33
Jagodina, 7. juli
arr. 17:34
dep. 17:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 17:36
dep. 17:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 17:38
dep. 17:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 17:42
dep. 17:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 17:44
dep. 17:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 17:45
dep. 17:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 17:46
dep. 17:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 17:47
dep. 17:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 17:50
dep. 17:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 17:52
dep. 17:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 17:54
dep. 17:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 17:55
dep. 17:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 18:00
9 km
18:33 19:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 18:33
Jagodina, 7. juli
arr. 18:34
dep. 18:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 18:36
dep. 18:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 18:38
dep. 18:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 18:42
dep. 18:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 18:44
dep. 18:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 18:45
dep. 18:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 18:46
dep. 18:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 18:47
dep. 18:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 18:50
dep. 18:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 18:52
dep. 18:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 18:54
dep. 18:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 18:55
dep. 18:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 19:00
9 km
19:33 20:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 19:33
Jagodina, 7. juli
arr. 19:34
dep. 19:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 19:36
dep. 19:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 19:38
dep. 19:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 19:40
dep. 19:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 19:42
dep. 19:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 19:44
dep. 19:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 19:45
dep. 19:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 19:46
dep. 19:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 19:47
dep. 19:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 19:50
dep. 19:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 19:52
dep. 19:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 19:54
dep. 19:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 19:55
dep. 19:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 20:00
9 km
20:33 21:00 (00:27)
Metalpromet5
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Metalpromet
dep. 20:33
Jagodina, 7. juli
arr. 20:34
dep. 20:34
0.3 km
Jagodina, Centar 2
arr. 20:36
dep. 20:36
0.7 km
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 20:38
dep. 20:38
1.4 km
Jagodina, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
2 km
Jagodina, F.K.S. nova
arr. 20:42
dep. 20:42
3.1 km
Rakitovo, 1
arr. 20:44
dep. 20:44
3.6 km
Rakitovo, 2
arr. 20:45
dep. 20:45
4.5 km
Rakitovo, 3
arr. 20:46
dep. 20:46
4.9 km
Rakitovo, 4
arr. 20:47
dep. 20:47
5 km
Koncarevo, 1
arr. 20:50
dep. 20:50
5.5 km
Koncarevo, 2
arr. 20:52
dep. 20:52
6.3 km
Koncarevo, 3
arr. 20:54
dep. 20:54
6.9 km
Koncarevo, 4
arr. 20:55
dep. 20:55
7.5 km
Koncarevo, 5
arr. 21:00
9 km

Naselja Jagodina i Koncarevo su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 27min., a najduže 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:33 h, dok je poslednji polazak u 20:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.