Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Jagodina - Despotovac timetable

monday, 18.02.2019.
06:20 07:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:20
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Bogava, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
29 km
Vitance, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:30
35 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:00
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Bogava, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Plazane, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Miliva
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:00
35 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:15
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Bogava, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Vitance, Dom
arr. 18:20
dep. 18:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:30
35 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
06:20 07:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:20
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Bogava, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
29 km
Vitance, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:30
35 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:00
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Bogava, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Plazane, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Miliva
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:00
35 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:15
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Bogava, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Vitance, Dom
arr. 18:20
dep. 18:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:30
35 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
06:20 07:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:20
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 06:35
dep. 06:35
12 km
Bogava, Center
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 07:10
dep. 07:10
29 km
Vitance, Dom
arr. 07:20
dep. 07:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 07:30
35 km
12:00 13:00 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:00
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 12:05
dep. 12:05
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 12:10
dep. 12:10
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 12:15
dep. 12:15
12 km
Bogava, Center
arr. 12:20
dep. 12:20
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Medveda kod Despotovca, Intersection
arr. 12:40
dep. 12:40
25 km
Plazane, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
29 km
Miliva
arr. 12:55
dep. 12:55
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 13:00
35 km
17:15 18:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:15
Ribare kod Jagodine, Osnovna skola
arr. 17:25
dep. 17:25
5 km
Glogovac kod Jagodine, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
10 km
Mali Popovic, Center
arr. 17:35
dep. 17:35
12 km
Bogava, Center
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Brestovo kod Despotovca, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
18 km
Veliki Popovic, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
20 km
Balajnac kod Despotovca, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
25 km
Trucevac, Izlaz
arr. 18:15
dep. 18:15
29 km
Vitance, Dom
arr. 18:20
dep. 18:20
32 km
Despotovac, Bus station
arr. 18:30
35 km

Naselja Jagodina i Despotovac su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 17:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.