Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Cacak timetable

thursday, 20.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km
Jagodina - Cacak timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
05:30 08:00 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
42 km
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
44 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
52 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
58 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
63 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
70 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
74 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
80 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
86 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
92 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
94 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
99 km

Naselja Jagodina i Cacak su međusobno udaljena ~99 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.