Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Bor timetable

thursday, 20.02.2020.
12:25 14:45 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
110 km
arr. 14:41
dep. 14:41
112 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
116 km
17:10 19:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:10
Paracin, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
110 km
arr. 19:25
dep. 19:25
112 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
116 km
Jagodina - Bor timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
12:25 14:45 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
110 km
arr. 14:41
dep. 14:41
112 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
116 km
17:10 19:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:10
Paracin, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
110 km
arr. 19:25
dep. 19:25
112 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
116 km
Jagodina - Bor timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
12:25 14:45 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
110 km
arr. 14:41
dep. 14:41
112 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
116 km
17:10 19:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:10
Paracin, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
110 km
arr. 19:25
dep. 19:25
112 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
116 km
Jagodina - Bor timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
12:25 14:45 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Paracin, Bus station
arr. 12:50
dep. 12:55
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 13:08
dep. 13:08
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 13:35
dep. 13:35
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 13:42
dep. 13:42
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 13:43
dep. 13:43
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 13:46
dep. 13:46
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 13:49
dep. 13:49
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 13:55
dep. 14:00
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 14:08
dep. 14:08
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 14:15
dep. 14:15
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 14:17
dep. 14:17
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 14:20
dep. 14:20
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 14:37
dep. 14:37
110 km
arr. 14:41
dep. 14:41
112 km
Bor, Bus station
arr. 14:45
116 km
17:10 19:30 (02:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 17:10
Paracin, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:40
23 km
Izvor kod Paracina
arr. 17:53
dep. 17:53
37 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 18:20
dep. 18:20
57 km
Lukovo kod Boljevca, Slavija
arr. 18:27
dep. 18:27
62 km
Lukovo kod Boljevca
arr. 18:28
dep. 18:28
64 km
Jablanica kod Boljevca
arr. 18:31
dep. 18:31
67 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 18:34
dep. 18:34
69 km
Boljevac, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
76 km
Valakonje, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
83 km
Savinac kod Boljevca
arr. 19:00
dep. 19:00
89 km
Savinac kod Boljevca, Jepuranovići
arr. 19:03
dep. 19:03
91 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 19:05
dep. 19:05
94 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 19:06
dep. 19:06
95 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 19:09
dep. 19:09
99 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
110 km
arr. 19:25
dep. 19:25
112 km
Bor, Bus station
arr. 19:30
116 km

Naselja Jagodina i Bor su međusobno udaljena ~116 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 20min., a najduže 02h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 12:25 h, dok je poslednji polazak u 17:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.