Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagodina - Belica kod Jagodine timetable

sunday, 23.02.2020.
04:50 05:17 (00:27)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 04:50
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 04:57
dep. 04:57
5 km
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 05:00
dep. 05:00
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Santarovac, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
12.2 km
Bunar, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
15.2 km
Bunar, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 05:17
19.2 km
12:25 12:55 (00:30)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
9 km
Santarovac, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
12.2 km
Bunar, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
15.2 km
Bunar, 2
arr. 12:50
dep. 12:50
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 12:55
19.2 km
19:45 20:20 (00:35)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:45
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Santarovac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
12.2 km
Bunar, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
15.2 km
Bunar, 2
arr. 20:10
dep. 20:10
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 20:20
19.2 km
Jagodina - Belica kod Jagodine timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
04:50 05:17 (00:27)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 04:50
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 04:55
dep. 04:55
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 04:56
dep. 04:56
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 04:57
dep. 04:57
5 km
arr. 04:58
dep. 04:58
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 05:00
dep. 05:00
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 05:03
dep. 05:03
9 km
Santarovac, 1
arr. 05:08
dep. 05:08
12.2 km
Bunar, 1
arr. 05:10
dep. 05:10
15.2 km
Bunar, 2
arr. 05:12
dep. 05:12
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 05:17
19.2 km
06:15 06:45 (00:30)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 06:15
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 06:19
dep. 06:19
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 06:20
dep. 06:20
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 06:21
dep. 06:21
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 06:22
dep. 06:22
5 km
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 06:25
dep. 06:25
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 06:28
dep. 06:28
9 km
Santarovac, 1
arr. 06:33
dep. 06:33
12.2 km
Bunar, 1
arr. 06:35
dep. 06:35
15.2 km
Bunar, 2
arr. 06:40
dep. 06:40
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 06:45
19.2 km
07:20 07:45 (00:25)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 07:20
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 07:22
dep. 07:22
0.5 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 07:24
dep. 07:24
1.5 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 07:25
dep. 07:25
4 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 07:27
dep. 07:27
5 km
arr. 07:28
dep. 07:28
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 07:30
dep. 07:30
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 07:33
dep. 07:33
9 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 07:35
dep. 07:35
11.2 km
Santarovac, 1
arr. 07:54
dep. 07:54
24.2 km
Bunar, 1
arr. 07:52
dep. 07:52
23.2 km
Bunar, 2
arr. 07:50
dep. 07:50
22.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 07:45
19.2 km
12:25 12:55 (00:30)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 12:25
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 12:29
dep. 12:29
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 12:30
dep. 12:30
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 12:31
dep. 12:31
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 12:32
dep. 12:32
5 km
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 12:38
dep. 12:38
9 km
Santarovac, 1
arr. 12:43
dep. 12:43
12.2 km
Bunar, 1
arr. 12:45
dep. 12:45
15.2 km
Bunar, 2
arr. 12:50
dep. 12:50
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 12:55
19.2 km
15:35 16:09 (00:34)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 15:35
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 15:37
dep. 15:37
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 15:39
dep. 15:39
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 15:40
dep. 15:40
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 15:41
dep. 15:41
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 15:42
dep. 15:42
5 km
arr. 15:43
dep. 15:43
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 15:45
dep. 15:45
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 15:54
dep. 15:54
11.2 km
Kovacevac kod Jagodine, 2
arr. 15:51
dep. 15:51
10.2 km
Santarovac, 1
arr. 15:57
dep. 15:57
12.2 km
Bunar, 1
arr. 15:59
dep. 15:59
15.2 km
Bunar, 2
arr. 16:04
dep. 16:04
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 16:09
19.2 km
19:45 20:20 (00:35)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagodina, Bus station
dep. 19:45
Jagodina, Zelena pijaca 2
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Jagodina, Elektrodistribucija
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Trnava kod Jagodine, 1 (RS)
arr. 19:50
dep. 19:50
4 km
Trnava kod Jagodine, 2
arr. 19:51
dep. 19:51
4.5 km
Dragocvet, 1 - Trafostanica
arr. 19:52
dep. 19:52
5 km
arr. 19:53
dep. 19:53
6 km
Dragocvet, 3 - Silos
arr. 19:55
dep. 19:55
7 km
Kovacevac kod Jagodine, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
9 km
Santarovac, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
12.2 km
Bunar, 1
arr. 20:05
dep. 20:05
15.2 km
Bunar, 2
arr. 20:10
dep. 20:10
16.2 km
Belica kod Jagodine, 1
arr. 20:20
19.2 km

Naselja Jagodina i Belica kod Jagodine su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagodina je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.