Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jagnjilo kod Mladenovca - Mladenovac timetable

thursday, 27.02.2020.
05:43 06:21 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 05:43
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 05:44
dep. 05:44
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:46
dep. 05:46
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 05:47
dep. 05:47
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 05:48
dep. 05:48
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 05:50
dep. 05:50
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 05:52
dep. 05:52
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 05:54
dep. 05:54
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 05:55
dep. 05:55
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 05:57
dep. 05:57
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:02
dep. 06:02
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:04
dep. 06:04
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:06
dep. 06:06
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:07
dep. 06:07
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:12
dep. 06:12
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:13
dep. 06:13
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:21
17.6 km
05:44 06:24 (00:40)
LugBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
dep. 05:44
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 05:46
dep. 05:46
1.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 05:47
dep. 05:47
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 05:48
dep. 05:48
2.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 05:50
dep. 05:50
2.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 05:51
dep. 05:51
3.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 05:52
dep. 05:52
3.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 05:54
dep. 05:54
4.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 05:57
dep. 05:57
5.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 05:59
dep. 05:59
5.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 06:00
dep. 06:00
6.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 06:02
dep. 06:02
7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 06:05
dep. 06:05
9.5 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 06:07
dep. 06:07
10.9 km
Meduluzje, Mica
arr. 06:09
dep. 06:09
11.8 km
Meduluzje, Milocer
arr. 06:10
dep. 06:10
12.3 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:12
dep. 06:12
13.3 km
Meduluzje, Karaula
arr. 06:15
dep. 06:15
14.3 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 06:17
dep. 06:17
15.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:24
18.9 km
05:48 06:18 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
dep. 05:48
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 06:10
dep. 06:10
10.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 06:18
13.8 km
06:43 07:28 (00:45)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 06:43
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 06:44
dep. 06:44
0.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 06:45
dep. 06:45
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 06:46
dep. 06:46
1.3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Lug
arr. 06:48
dep. 06:48
2.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 1
arr. 06:51
dep. 06:51
3.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Brdani
arr. 06:52
dep. 06:52
4.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Kovac
arr. 06:53
dep. 06:53
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
arr. 06:54
dep. 06:54
5.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
5.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
6.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 06:58
dep. 06:58
6.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 07:00
dep. 07:00
7.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 07:01
dep. 07:01
8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 07:02
dep. 07:02
8.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 07:03
dep. 07:03
8.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 07:05
dep. 07:05
9.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:09
dep. 07:09
12.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:12
dep. 07:12
13.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:14
dep. 07:14
14.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:15
dep. 07:15
14.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:17
dep. 07:17
15.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:19
dep. 07:19
16.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:21
dep. 07:21
17.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:28
21.5 km
07:10 07:48 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 07:10
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 07:11
dep. 07:11
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 07:13
dep. 07:13
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 07:14
dep. 07:14
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 07:15
dep. 07:15
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 07:17
dep. 07:17
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 07:19
dep. 07:19
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 07:21
dep. 07:21
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 07:24
dep. 07:24
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 07:29
dep. 07:29
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 07:31
dep. 07:31
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 07:32
dep. 07:32
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 07:33
dep. 07:33
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 07:34
dep. 07:34
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 07:39
dep. 07:39
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 07:40
dep. 07:40
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:48
17.6 km
08:40 09:15 (00:35)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 08:40
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 08:41
dep. 08:41
0.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 08:42
dep. 08:42
0.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 08:43
dep. 08:43
1.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 08:45
dep. 08:45
2.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 08:46
dep. 08:46
3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 08:47
dep. 08:47
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 08:48
dep. 08:48
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 08:49
dep. 08:49
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 08:50
dep. 08:50
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 08:52
dep. 08:52
5.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 08:56
dep. 08:56
8.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 08:59
dep. 08:59
9.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 09:01
dep. 09:01
10.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 09:02
dep. 09:02
10.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 09:04
dep. 09:04
11.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 09:06
dep. 09:06
12.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 09:08
dep. 09:08
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:15
17.5 km
10:45 11:20 (00:35)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 10:45
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 10:46
dep. 10:46
0.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
0.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 10:48
dep. 10:48
1.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 10:50
dep. 10:50
2.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 10:51
dep. 10:51
3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 10:52
dep. 10:52
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 10:53
dep. 10:53
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 10:54
dep. 10:54
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 10:55
dep. 10:55
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 10:57
dep. 10:57
5.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:01
dep. 11:01
8.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 11:04
dep. 11:04
9.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 11:06
dep. 11:06
10.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 11:07
dep. 11:07
10.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 11:09
dep. 11:09
11.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 11:11
dep. 11:11
12.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 11:13
dep. 11:13
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 11:20
17.5 km
11:40 12:18 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 11:40
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 11:41
dep. 11:41
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 11:43
dep. 11:43
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 11:44
dep. 11:44
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 11:45
dep. 11:45
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 11:47
dep. 11:47
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 11:49
dep. 11:49
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 11:51
dep. 11:51
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 11:52
dep. 11:52
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 11:54
dep. 11:54
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 11:59
dep. 11:59
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 12:01
dep. 12:01
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 12:02
dep. 12:02
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 12:03
dep. 12:03
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 12:04
dep. 12:04
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 12:09
dep. 12:09
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 12:10
dep. 12:10
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 12:18
17.6 km
13:10 13:45 (00:35)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 13:10
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 13:11
dep. 13:11
0.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 13:12
dep. 13:12
0.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 13:13
dep. 13:13
1.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 13:15
dep. 13:15
2.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 13:16
dep. 13:16
3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 13:17
dep. 13:17
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 13:18
dep. 13:18
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 13:19
dep. 13:19
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 13:20
dep. 13:20
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 13:22
dep. 13:22
5.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 13:26
dep. 13:26
8.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 13:29
dep. 13:29
9.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 13:31
dep. 13:31
10.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 13:32
dep. 13:32
10.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 13:34
dep. 13:34
11.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 13:36
dep. 13:36
12.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 13:38
dep. 13:38
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:45
17.5 km
14:15 14:53 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 14:15
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 14:16
dep. 14:16
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 14:18
dep. 14:18
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 14:19
dep. 14:19
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 14:20
dep. 14:20
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 14:22
dep. 14:22
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 14:24
dep. 14:24
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 14:26
dep. 14:26
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 14:29
dep. 14:29
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 14:34
dep. 14:34
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 14:36
dep. 14:36
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 14:37
dep. 14:37
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 14:38
dep. 14:38
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 14:39
dep. 14:39
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 14:44
dep. 14:44
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 14:45
dep. 14:45
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 14:53
17.6 km
15:40 16:15 (00:35)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 15:40
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 15:41
dep. 15:41
0.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 15:42
dep. 15:42
0.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 15:43
dep. 15:43
1.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 15:45
dep. 15:45
2.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 15:46
dep. 15:46
3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 15:47
dep. 15:47
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 15:48
dep. 15:48
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 15:49
dep. 15:49
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 15:50
dep. 15:50
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 15:52
dep. 15:52
5.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 15:56
dep. 15:56
8.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 15:59
dep. 15:59
9.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:01
dep. 16:01
10.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:02
dep. 16:02
10.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:04
dep. 16:04
11.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:06
dep. 16:06
12.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:08
dep. 16:08
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:15
17.5 km
16:10 16:48 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 16:10
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 16:11
dep. 16:11
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 16:13
dep. 16:13
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 16:14
dep. 16:14
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 16:15
dep. 16:15
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 16:17
dep. 16:17
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 16:19
dep. 16:19
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 16:21
dep. 16:21
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 16:22
dep. 16:22
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 16:24
dep. 16:24
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 16:29
dep. 16:29
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 16:31
dep. 16:31
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 16:32
dep. 16:32
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 16:33
dep. 16:33
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:34
dep. 16:34
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 16:39
dep. 16:39
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 16:40
dep. 16:40
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:48
17.6 km
16:18 16:48 (00:30)
DomBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
dep. 16:18
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 16:40
dep. 16:40
10.2 km
Mladenovac, Bus station
arr. 16:48
13.8 km
17:55 18:33 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 17:55
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 17:56
dep. 17:56
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 17:58
dep. 17:58
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 17:59
dep. 17:59
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 18:00
dep. 18:00
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 18:02
dep. 18:02
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 18:04
dep. 18:04
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 18:06
dep. 18:06
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 18:07
dep. 18:07
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 18:09
dep. 18:09
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 18:14
dep. 18:14
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 18:16
dep. 18:16
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 18:17
dep. 18:17
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 18:19
dep. 18:19
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 18:24
dep. 18:24
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 18:25
dep. 18:25
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 18:33
17.6 km
20:22 21:00 (00:38)
Beljakovici - okretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Beljakovici - okretnica
dep. 20:22
Jagnjilo kod Mladenovca, Anđelkovici
arr. 20:23
dep. 20:23
0.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 20:25
dep. 20:25
1.8 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 20:26
dep. 20:26
2.2 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 20:27
dep. 20:27
2.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 20:29
dep. 20:29
3.7 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 20:31
dep. 20:31
4.1 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 20:33
dep. 20:33
4.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 20:34
dep. 20:34
5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 20:36
dep. 20:36
5.7 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 20:41
dep. 20:41
8.2 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 20:43
dep. 20:43
9.6 km
Meduluzje, Mica
arr. 20:44
dep. 20:44
10.5 km
Meduluzje, Milocer
arr. 20:45
dep. 20:45
11 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 20:46
dep. 20:46
12 km
Meduluzje, Karaula
arr. 20:51
dep. 20:51
13 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 20:52
dep. 20:52
13.9 km
Mladenovac, Bus station
arr. 21:00
17.6 km
22:35 23:10 (00:35)
Robna kucaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jagnjilo kod Mladenovca, Robna kuca
dep. 22:35
Jagnjilo kod Mladenovca, Dom
arr. 22:36
dep. 22:36
0.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Skola
arr. 22:37
dep. 22:37
0.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Mrcevica 2
arr. 22:38
dep. 22:38
1.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica
arr. 22:40
dep. 22:40
2.4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Strazevica - trafo
arr. 22:41
dep. 22:41
3 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Straževica
arr. 22:42
dep. 22:42
3.6 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Živinarnik
arr. 22:43
dep. 22:43
4 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Milosevici
arr. 22:44
dep. 22:44
4.5 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Voćnjak
arr. 22:45
dep. 22:45
4.9 km
Jagnjilo kod Mladenovca, Klenac
arr. 22:47
dep. 22:47
5.6 km
Markovac kod Mladenovca, Kozarica
arr. 22:51
dep. 22:51
8.1 km
Crkvine kod Mladenovca, Crkvinacki put
arr. 22:54
dep. 22:54
9.5 km
Meduluzje, Mica
arr. 22:56
dep. 22:56
10.4 km
Meduluzje, Milocer
arr. 22:57
dep. 22:57
10.9 km
Meduluzje, Medjuluslki put
arr. 22:59
dep. 22:59
11.9 km
Meduluzje, Karaula
arr. 23:01
dep. 23:01
12.9 km
Meduluzje, Veterinarska
arr. 23:03
dep. 23:03
13.8 km
Mladenovac, Bus station
arr. 23:10
17.5 km

Naselja Jagnjilo kod Mladenovca i Mladenovac su međusobno udaljena ~18 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jagnjilo kod Mladenovca je u 05:43 h, dok je poslednji polazak u 22:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.