Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabukovac - Negotin timetable

thursday, 20.02.2020.
08:00 09:33 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 08:00
Vratna, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
5.4 km
Urovica, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 08:39
dep. 08:39
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 08:42
dep. 08:42
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 09:29
dep. 09:29
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 09:33
46.4 km
13:30 15:03 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 13:30
Vratna, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Urovica, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 14:12
dep. 14:12
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 14:59
dep. 14:59
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 15:03
46.4 km
Jabukovac - Negotin timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
08:00 09:33 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 08:00
Vratna, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
5.4 km
Urovica, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 08:39
dep. 08:39
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 08:42
dep. 08:42
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 09:29
dep. 09:29
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 09:33
46.4 km
13:30 15:03 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 13:30
Vratna, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Urovica, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 14:12
dep. 14:12
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 14:59
dep. 14:59
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 15:03
46.4 km
Jabukovac - Negotin timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
15:30 17:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac
dep. 15:30
Vratna
arr. 15:40
dep. 15:40
3 km
Urovica
arr. 15:55
dep. 15:55
10 km
Slatina kod Negotina
arr. 16:08
dep. 16:08
15 km
Kupuziste, Intersection
arr. 16:18
dep. 16:18
20 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 16:25
dep. 16:25
29 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 16:28
dep. 16:28
30 km
Mala Kamenica, S.
arr. 16:35
dep. 16:35
34 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
35 km
Dusanovac, Trafo
arr. 16:48
dep. 16:48
43 km
Dusanovac, S.
arr. 16:50
dep. 16:50
44 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 16:55
dep. 16:55
48 km
Prahovo
arr. 17:00
dep. 17:00
52 km
Radujevac kod Negotina
arr. 17:10
dep. 17:10
59 km
Negotin, Bus station
arr. 17:30
62 km
Jabukovac - Negotin timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
02:30 04:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac
dep. 02:30
Vratna
arr. 02:40
dep. 02:40
3 km
Urovica
arr. 02:55
dep. 02:55
10 km
Slatina kod Negotina
arr. 03:08
dep. 03:08
15 km
Kupuziste, Intersection
arr. 03:18
dep. 03:18
20 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 03:25
dep. 03:25
29 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 03:28
dep. 03:28
30 km
Mala Kamenica, S.
arr. 03:35
dep. 03:35
34 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 03:38
dep. 03:38
35 km
Dusanovac, Trafo
arr. 03:48
dep. 03:48
43 km
Dusanovac, S.
arr. 03:50
dep. 03:50
44 km
Samarinovac kod Negotina
arr. 03:55
dep. 03:55
48 km
Prahovo
arr. 04:00
dep. 04:00
52 km
Radujevac kod Negotina
arr. 04:10
dep. 04:10
59 km
Negotin, Bus station
arr. 04:30
62 km
Jabukovac - Negotin timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
08:00 09:33 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 08:00
Vratna, Center
arr. 08:09
dep. 08:09
5.4 km
Urovica, Center
arr. 08:19
dep. 08:19
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 08:27
dep. 08:27
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 08:31
dep. 08:31
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 08:39
dep. 08:39
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 08:42
dep. 08:42
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 08:46
dep. 08:46
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 09:08
dep. 09:08
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 09:18
dep. 09:18
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 09:29
dep. 09:29
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 09:33
46.4 km
13:30 15:03 (01:33)
CenterBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabukovac, Center
dep. 13:30
Vratna, Center
arr. 13:39
dep. 13:39
5.4 km
Urovica, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
11.4 km
Slatina kod Negotina, Center
arr. 13:57
dep. 13:57
16.1 km
Slatina kod Negotina, Intersection
arr. 14:01
dep. 14:01
18 km
Mihajlovac kod Negotina, Stari
arr. 14:09
dep. 14:09
23.2 km
Mihajlovac kod Negotina, Novi
arr. 14:12
dep. 14:12
24.5 km
Mala Kamenica, Center
arr. 14:16
dep. 14:16
26.9 km
Mala Kamenica, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
28.1 km
Dusanovac, Center
arr. 14:38
dep. 14:38
35.6 km
Samarinovac kod Negotina, Center
arr. 14:48
dep. 14:48
40.2 km
Negotin, Pedagoska akademija
arr. 14:59
dep. 14:59
45.4 km
Negotin, Bus station
arr. 15:03
46.4 km

Naselja Jabukovac i Negotin su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 33min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabukovac je u 02:30 h, dok je poslednji polazak u 15:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.