Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jabucje kod Lajkovca - Lazarevac timetable

monday, 21.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 06:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:29
dep. 06:29
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:40
18 km
06:54 07:54 (01:00)
TovilisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
dep. 06:54
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
6.2 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
8.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
9.1 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
10.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
11.7 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
14.8 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
17.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
21.1 km
08:00 08:33 (00:33)
DabinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
dep. 08:00
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
6.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
9.1 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
13.8 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
18.4 km
08:40 09:20 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 08:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:43
dep. 08:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 08:58
dep. 08:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 09:01
dep. 09:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 09:03
dep. 09:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 09:09
dep. 09:09
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:20
18 km
13:00 13:40 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 13:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:40
18 km
18:40 19:20 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 18:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:20
18 km
Jabucje kod Lajkovca - Lazarevac timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:00 06:40 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 06:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 06:06
dep. 06:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 06:10
dep. 06:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 06:15
dep. 06:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 06:18
dep. 06:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 06:21
dep. 06:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 06:23
dep. 06:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:25
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 06:29
dep. 06:29
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 06:32
dep. 06:32
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 06:40
18 km
06:54 07:54 (01:00)
TovilisteBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Toviliste
dep. 06:54
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
arr. 06:57
dep. 06:57
1.2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 07:14
dep. 07:14
6.2 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 07:18
dep. 07:18
7.9 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 07:20
dep. 07:20
8.6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 07:22
dep. 07:22
9.1 km
Lajkovac, Kafana
arr. 07:26
dep. 07:26
10.9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 07:28
dep. 07:28
11.7 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 07:33
dep. 07:33
14.8 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 07:40
dep. 07:40
17.6 km
Lazarevac, Bus station
arr. 07:54
21.1 km
08:00 08:33 (00:33)
DabinacBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Dabinac
dep. 08:00
Jabucje kod Lajkovca, Strazara - Grcica kuce
arr. 08:03
dep. 08:03
1.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Zuto brdo (Ivanovici)
arr. 08:06
dep. 08:06
3.7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 08:10
dep. 08:10
6.4 km
Lajkovac, Kafana
arr. 08:13
dep. 08:13
8.2 km
Lajkovac, Bus station
arr. 08:14
dep. 08:14
9.1 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:18
dep. 08:18
12.1 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 08:20
dep. 08:20
13.8 km
Lazarevac, Bus station
arr. 08:33
18.4 km
08:40 09:20 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 08:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 08:43
dep. 08:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 08:46
dep. 08:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 08:50
dep. 08:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 08:55
dep. 08:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 08:58
dep. 08:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 09:01
dep. 09:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 09:03
dep. 09:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 09:05
dep. 09:05
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 09:09
dep. 09:09
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 09:12
dep. 09:12
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 09:20
18 km
13:00 13:40 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 13:00
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 13:03
dep. 13:03
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 13:06
dep. 13:06
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 13:10
dep. 13:10
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 13:15
dep. 13:15
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Bor
arr. 13:18
dep. 13:18
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 13:21
dep. 13:21
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 13:23
dep. 13:23
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:29
dep. 13:29
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 13:32
dep. 13:32
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 13:40
18 km
18:40 19:20 (00:40)
VisBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jabucje kod Lajkovca, Vis
dep. 18:40
Jabucje kod Lajkovca, Trafo stanica
arr. 18:43
dep. 18:43
1 km
Jabucje kod Lajkovca, Markovica kuce kod Granika
arr. 18:46
dep. 18:46
2 km
Jabucje kod Lajkovca, Dom
arr. 18:50
dep. 18:50
4 km
Jabucje kod Lajkovca, S. kuće
arr. 18:55
dep. 18:55
6 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Bor
arr. 18:58
dep. 18:58
7 km
Jabucje kod Lajkovca, Serinke - Milanovica kuce
arr. 19:01
dep. 19:01
8 km
Lajkovac, Kafana
arr. 19:03
dep. 19:03
9 km
Lajkovac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
10 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 19:09
dep. 19:09
12 km
Petka kod Lazarevca, Dom
arr. 19:12
dep. 19:12
14 km
Lazarevac, Bus station
arr. 19:20
18 km

Naselja Jabucje kod Lajkovca i Lazarevac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 33min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jabucje kod Lajkovca je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 18:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.