Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Jablanica kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

tuesday, 22.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:45
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
0.5 km
Lunjevica
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 07:03
dep. 07:03
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 07:09
dep. 07:09
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 07:11
dep. 07:11
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:15
7 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 13:25
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:29
dep. 13:29
0.5 km
Lunjevica
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:47
dep. 13:47
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 13:51
dep. 13:51
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
7 km
19:20 19:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 19:20
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:24
dep. 19:24
0.5 km
Lunjevica
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 19:42
dep. 19:42
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 19:44
dep. 19:44
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 19:46
dep. 19:46
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 19:48
dep. 19:48
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:50
7 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: wednesday, 23.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:45
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
0.5 km
Lunjevica
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 07:03
dep. 07:03
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 07:09
dep. 07:09
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 07:11
dep. 07:11
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:15
7 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 13:25
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:29
dep. 13:29
0.5 km
Lunjevica
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:47
dep. 13:47
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 13:51
dep. 13:51
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
7 km
19:20 19:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 19:20
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:24
dep. 19:24
0.5 km
Lunjevica
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 19:42
dep. 19:42
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 19:44
dep. 19:44
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 19:46
dep. 19:46
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 19:48
dep. 19:48
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:50
7 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:45 07:15 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 06:45
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:49
dep. 06:49
0.5 km
Lunjevica
arr. 06:58
dep. 06:58
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 07:01
dep. 07:01
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 07:03
dep. 07:03
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 07:09
dep. 07:09
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 07:11
dep. 07:11
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 07:12
dep. 07:12
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 07:13
dep. 07:13
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:15
7 km
13:25 13:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 13:25
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:29
dep. 13:29
0.5 km
Lunjevica
arr. 13:38
dep. 13:38
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 13:45
dep. 13:45
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:47
dep. 13:47
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:49
dep. 13:49
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 13:51
dep. 13:51
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 13:52
dep. 13:52
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 13:53
dep. 13:53
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:55
7 km
19:20 19:50 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
dep. 19:20
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:24
dep. 19:24
0.5 km
Lunjevica
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
1.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:36
dep. 19:36
2 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:38
dep. 19:38
2.5 km
Lunjevica, Most
arr. 19:40
dep. 19:40
4 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 19:42
dep. 19:42
4.4 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 19:44
dep. 19:44
5.3 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 19:46
dep. 19:46
5.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 19:47
dep. 19:47
6.2 km
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 19:48
dep. 19:48
6.5 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 19:50
7 km

Naselja Jablanica kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Jablanica kod Gornjeg Milanovca je u 06:45 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.