Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Iveric (Dren) - Obrenovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:45 06:30 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 05:45
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 05:49
dep. 05:49
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 05:53
dep. 05:53
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 05:54
dep. 05:54
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 05:55
dep. 05:55
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 05:57
dep. 05:57
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 06:01
dep. 06:01
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 06:03
dep. 06:03
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 06:04
dep. 06:04
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 06:05
dep. 06:05
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 06:07
dep. 06:07
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 06:08
dep. 06:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 06:10
dep. 06:10
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 06:12
dep. 06:12
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 06:14
dep. 06:14
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 06:16
dep. 06:16
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 06:18
dep. 06:18
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 06:21
dep. 06:21
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 06:22
dep. 06:22
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 06:24
dep. 06:24
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 06:25
dep. 06:25
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 06:27
dep. 06:27
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 06:28
dep. 06:28
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 06:30
25 km
08:05 08:50 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 08:05
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 08:09
dep. 08:09
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 08:13
dep. 08:13
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 08:14
dep. 08:14
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 08:15
dep. 08:15
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 08:17
dep. 08:17
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 08:19
dep. 08:19
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 08:21
dep. 08:21
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 08:23
dep. 08:23
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 08:25
dep. 08:25
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 08:27
dep. 08:27
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 08:28
dep. 08:28
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 08:30
dep. 08:30
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 08:32
dep. 08:32
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 08:34
dep. 08:34
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 08:36
dep. 08:36
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:38
dep. 08:38
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:41
dep. 08:41
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:42
dep. 08:42
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:44
dep. 08:44
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:45
dep. 08:45
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 08:47
dep. 08:47
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:48
dep. 08:48
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 08:50
25 km
11:50 12:35 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 11:50
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 11:54
dep. 11:54
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 11:56
dep. 11:56
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 11:58
dep. 11:58
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:59
dep. 11:59
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 12:00
dep. 12:00
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 12:02
dep. 12:02
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 12:04
dep. 12:04
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 12:06
dep. 12:06
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 12:08
dep. 12:08
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 12:09
dep. 12:09
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 12:10
dep. 12:10
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 12:12
dep. 12:12
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 12:13
dep. 12:13
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 12:15
dep. 12:15
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 12:17
dep. 12:17
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 12:19
dep. 12:19
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 12:21
dep. 12:21
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:23
dep. 12:23
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:26
dep. 12:26
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:27
dep. 12:27
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:29
dep. 12:29
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:30
dep. 12:30
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 12:32
dep. 12:32
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:33
dep. 12:33
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 12:35
25 km
14:10 14:55 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 14:10
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 14:16
dep. 14:16
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 14:18
dep. 14:18
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 14:19
dep. 14:19
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 14:20
dep. 14:20
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 14:22
dep. 14:22
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 14:24
dep. 14:24
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 14:26
dep. 14:26
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 14:28
dep. 14:28
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 14:29
dep. 14:29
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 14:30
dep. 14:30
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 14:32
dep. 14:32
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 14:33
dep. 14:33
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 14:35
dep. 14:35
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 14:37
dep. 14:37
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 14:39
dep. 14:39
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 14:41
dep. 14:41
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:43
dep. 14:43
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:46
dep. 14:46
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:47
dep. 14:47
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:49
dep. 14:49
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:50
dep. 14:50
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 14:52
dep. 14:52
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 14:55
25 km
16:20 17:05 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 16:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 16:24
dep. 16:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 16:26
dep. 16:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 16:29
dep. 16:29
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 16:30
dep. 16:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 16:32
dep. 16:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 16:34
dep. 16:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 16:36
dep. 16:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 16:38
dep. 16:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 16:39
dep. 16:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 16:40
dep. 16:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 16:42
dep. 16:42
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 16:43
dep. 16:43
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 16:45
dep. 16:45
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 16:47
dep. 16:47
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 16:49
dep. 16:49
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 16:51
dep. 16:51
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:53
dep. 16:53
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:56
dep. 16:56
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:57
dep. 16:57
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:59
dep. 16:59
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 17:00
dep. 17:00
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 17:02
dep. 17:02
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 17:03
dep. 17:03
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 17:05
25 km
18:45 19:30 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 18:45
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 18:49
dep. 18:49
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 18:51
dep. 18:51
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 18:53
dep. 18:53
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 18:54
dep. 18:54
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 18:55
dep. 18:55
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 18:57
dep. 18:57
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 18:59
dep. 18:59
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 19:01
dep. 19:01
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 19:03
dep. 19:03
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 19:04
dep. 19:04
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 19:05
dep. 19:05
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 19:07
dep. 19:07
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 19:08
dep. 19:08
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 19:10
dep. 19:10
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 19:12
dep. 19:12
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 19:14
dep. 19:14
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 19:16
dep. 19:16
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 19:18
dep. 19:18
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 19:21
dep. 19:21
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 19:22
dep. 19:22
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 19:24
dep. 19:24
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 19:25
dep. 19:25
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 19:27
dep. 19:27
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 19:28
dep. 19:28
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 19:30
25 km
20:20 21:05 (00:45)
OkretnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 20:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 20:24
dep. 20:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 20:26
dep. 20:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 20:29
dep. 20:29
4.8 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 20:30
dep. 20:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 20:32
dep. 20:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 20:34
dep. 20:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 20:36
dep. 20:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 20:38
dep. 20:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 20:39
dep. 20:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 20:40
dep. 20:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 20:42
dep. 20:42
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 20:43
dep. 20:43
13 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 20:45
dep. 20:45
13.8 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 20:47
dep. 20:47
14.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Vocnjak
arr. 20:49
dep. 20:49
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Janoseva kafana
arr. 20:51
dep. 20:51
17.3 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:53
dep. 20:53
18.5 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:56
dep. 20:56
20 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:57
dep. 20:57
20.8 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:59
dep. 20:59
21.7 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 21:00
dep. 21:00
22.6 km
Obrenovac, Naša Škola
arr. 21:02
dep. 21:02
23.3 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 21:03
dep. 21:03
23.6 km
Obrenovac, Bus station
arr. 21:05
25 km

Naselja Iveric (Dren) i Obrenovac su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Iveric (Dren) je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.