Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Iveric (Dren) - Baric kod Obrenovca timetable

friday, 24.03.2023.
07:20 08:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 07:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 07:24
dep. 07:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 07:26
dep. 07:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 07:29
dep. 07:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 07:30
dep. 07:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:32
dep. 07:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 07:34
dep. 07:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 07:36
dep. 07:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 07:38
dep. 07:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 07:39
dep. 07:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 07:40
dep. 07:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 07:41
dep. 07:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 07:42
dep. 07:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 07:43
dep. 07:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:44
dep. 07:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 07:45
dep. 07:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 07:46
dep. 07:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 07:47
dep. 07:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 07:48
dep. 07:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 07:49
dep. 07:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 07:50
dep. 07:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 07:52
dep. 07:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 07:54
dep. 07:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 07:56
dep. 07:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 07:58
dep. 07:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 08:00
dep. 08:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 08:03
dep. 08:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 08:04
dep. 08:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 08:06
dep. 08:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 08:07
dep. 08:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 08:08
dep. 08:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 08:08
dep. 08:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 08:09
dep. 08:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 08:10
dep. 08:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 08:11
dep. 08:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 08:17
dep. 08:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 08:18
dep. 08:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 08:20
34.9 km
09:20 10:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 09:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 09:26
dep. 09:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 09:29
dep. 09:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 09:30
dep. 09:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 09:32
dep. 09:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 09:34
dep. 09:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 09:36
dep. 09:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 09:38
dep. 09:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 09:39
dep. 09:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 09:40
dep. 09:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 09:41
dep. 09:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 09:42
dep. 09:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 09:43
dep. 09:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 09:44
dep. 09:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 09:45
dep. 09:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 09:46
dep. 09:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 09:47
dep. 09:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 09:48
dep. 09:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 09:49
dep. 09:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 09:50
dep. 09:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 09:52
dep. 09:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 09:54
dep. 09:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 09:56
dep. 09:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 09:58
dep. 09:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 10:00
dep. 10:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 10:03
dep. 10:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 10:04
dep. 10:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 10:06
dep. 10:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 10:07
dep. 10:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 10:08
dep. 10:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 10:08
dep. 10:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 10:09
dep. 10:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 10:10
dep. 10:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 10:11
dep. 10:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 10:14
dep. 10:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 10:17
dep. 10:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 10:18
dep. 10:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 10:20
34.9 km
11:20 12:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 11:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 11:26
dep. 11:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 11:29
dep. 11:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 11:30
dep. 11:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 11:32
dep. 11:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 11:34
dep. 11:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 11:36
dep. 11:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 11:38
dep. 11:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 11:39
dep. 11:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 11:40
dep. 11:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 11:41
dep. 11:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 11:42
dep. 11:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 11:43
dep. 11:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 11:44
dep. 11:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 11:45
dep. 11:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 11:46
dep. 11:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 11:47
dep. 11:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 11:48
dep. 11:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 11:49
dep. 11:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 11:50
dep. 11:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 11:52
dep. 11:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 11:54
dep. 11:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 11:56
dep. 11:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 11:58
dep. 11:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 12:00
dep. 12:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 12:03
dep. 12:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 12:04
dep. 12:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 12:06
dep. 12:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 12:07
dep. 12:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 12:08
dep. 12:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 12:08
dep. 12:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 12:09
dep. 12:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 12:10
dep. 12:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 12:11
dep. 12:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 12:14
dep. 12:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 12:17
dep. 12:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 12:18
dep. 12:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 12:20
34.9 km
13:20 14:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 13:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 13:24
dep. 13:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 13:26
dep. 13:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 13:29
dep. 13:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 13:30
dep. 13:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 13:32
dep. 13:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 13:34
dep. 13:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 13:36
dep. 13:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 13:38
dep. 13:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 13:39
dep. 13:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 13:40
dep. 13:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 13:41
dep. 13:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 13:43
dep. 13:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 13:44
dep. 13:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 13:45
dep. 13:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 13:46
dep. 13:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 13:47
dep. 13:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 13:48
dep. 13:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 13:49
dep. 13:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 13:50
dep. 13:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 13:52
dep. 13:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 13:54
dep. 13:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 13:56
dep. 13:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 13:58
dep. 13:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 14:00
dep. 14:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 14:03
dep. 14:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 14:04
dep. 14:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 14:06
dep. 14:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 14:07
dep. 14:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 14:08
dep. 14:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 14:08
dep. 14:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 14:09
dep. 14:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 14:10
dep. 14:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 14:11
dep. 14:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 14:17
dep. 14:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 14:18
dep. 14:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 14:20
34.9 km
15:20 16:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 15:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 15:26
dep. 15:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 15:29
dep. 15:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 15:30
dep. 15:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 15:32
dep. 15:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 15:34
dep. 15:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 15:36
dep. 15:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 15:38
dep. 15:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 15:40
dep. 15:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 15:41
dep. 15:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 15:42
dep. 15:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 15:43
dep. 15:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 15:44
dep. 15:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 15:46
dep. 15:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 15:47
dep. 15:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 15:48
dep. 15:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 15:49
dep. 15:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 15:50
dep. 15:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 15:52
dep. 15:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 15:54
dep. 15:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 15:56
dep. 15:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 15:58
dep. 15:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 16:00
dep. 16:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 16:03
dep. 16:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 16:04
dep. 16:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 16:06
dep. 16:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 16:07
dep. 16:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 16:08
dep. 16:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 16:08
dep. 16:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 16:09
dep. 16:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 16:10
dep. 16:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 16:11
dep. 16:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 16:14
dep. 16:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 16:17
dep. 16:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 16:18
dep. 16:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 16:20
34.9 km
17:20 18:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 17:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 17:24
dep. 17:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 17:26
dep. 17:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 17:29
dep. 17:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 17:30
dep. 17:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 17:32
dep. 17:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 17:34
dep. 17:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 17:36
dep. 17:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 17:38
dep. 17:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 17:39
dep. 17:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 17:40
dep. 17:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 17:41
dep. 17:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 17:42
dep. 17:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 17:43
dep. 17:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 17:44
dep. 17:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 17:45
dep. 17:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 17:46
dep. 17:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 17:47
dep. 17:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 17:48
dep. 17:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 17:49
dep. 17:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 17:50
dep. 17:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 17:52
dep. 17:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 17:54
dep. 17:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 17:56
dep. 17:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 17:58
dep. 17:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 18:00
dep. 18:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 18:03
dep. 18:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 18:04
dep. 18:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 18:06
dep. 18:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 18:07
dep. 18:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 18:08
dep. 18:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 18:08
dep. 18:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 18:09
dep. 18:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 18:10
dep. 18:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 18:11
dep. 18:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 18:14
dep. 18:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 18:17
dep. 18:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 18:18
dep. 18:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 18:20
34.9 km
19:20 20:20 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 19:20
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 19:24
dep. 19:24
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 19:26
dep. 19:26
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 19:29
dep. 19:29
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 19:30
dep. 19:30
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 19:32
dep. 19:32
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 19:36
dep. 19:36
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 19:38
dep. 19:38
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 19:39
dep. 19:39
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 19:40
dep. 19:40
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 19:41
dep. 19:41
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 19:42
dep. 19:42
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 19:43
dep. 19:43
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 19:44
dep. 19:44
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 19:45
dep. 19:45
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 19:47
dep. 19:47
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 19:48
dep. 19:48
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 19:49
dep. 19:49
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 19:50
dep. 19:50
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 19:52
dep. 19:52
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 19:54
dep. 19:54
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 19:56
dep. 19:56
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 19:58
dep. 19:58
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 20:00
dep. 20:00
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 20:03
dep. 20:03
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 20:04
dep. 20:04
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 20:06
dep. 20:06
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 20:07
dep. 20:07
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 20:08
dep. 20:08
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 20:08
dep. 20:08
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 20:09
dep. 20:09
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 20:10
dep. 20:10
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 20:11
dep. 20:11
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 20:17
dep. 20:17
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 20:18
dep. 20:18
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 20:20
34.9 km
21:50 22:50 (01:00)
OkretnicaIndustrijska zona
The timetable is valid until: 31.12.2046.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Iveric (Dren), Okretnica
dep. 21:50
Dren kod Obrenovca, Nova okretnica
arr. 21:54
dep. 21:54
2 km
Dren kod Obrenovca, Stara okretnica
arr. 21:56
dep. 21:56
3 km
Dren kod Obrenovca, Skola
arr. 21:58
dep. 21:58
4.3 km
Dren kod Obrenovca, Groblje
arr. 21:59
dep. 21:59
5.2 km
Dren kod Obrenovca, Reka
arr. 22:00
dep. 22:00
5.7 km
Dren kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 22:02
dep. 22:02
6.7 km
Dren kod Obrenovca, Drenski put - raskrsnica
arr. 22:04
dep. 22:04
8 km
Grabovac kod Obrenovca, Filimonovica put
arr. 22:06
dep. 22:06
9.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Ševar
arr. 22:08
dep. 22:08
10.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brankovici
arr. 22:09
dep. 22:09
11 km
Grabovac kod Obrenovca, Lazica prodavnica
arr. 22:10
dep. 22:10
11.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom zdravlja
arr. 22:11
dep. 22:11
12.3 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 22:12
dep. 22:12
13.1 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 22:13
dep. 22:13
13.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 22:14
dep. 22:14
14 km
Grabovac kod Obrenovca, Donji kraj
arr. 22:15
dep. 22:15
15 km
Grabovac kod Obrenovca, Prodavnica
arr. 22:16
dep. 22:16
16 km
Grabovac kod Obrenovca, Colic
arr. 22:17
dep. 22:17
16.5 km
Grabovac kod Obrenovca, Brdo
arr. 22:18
dep. 22:18
16.9 km
Grabovac kod Obrenovca, Dom Zdravlja
arr. 22:19
dep. 22:19
17.7 km
Grabovac kod Obrenovca, Ekonomija
arr. 22:20
dep. 22:20
18.4 km
Grabovac kod Obrenovca, Mićurina Kuća
arr. 22:22
dep. 22:22
19.2 km
Grabovac kod Obrenovca, Spomenik
arr. 22:24
dep. 22:24
20.3 km
Stubline, Vocnjak
arr. 22:26
dep. 22:26
21.4 km
Stubline, Janoseva kafana
arr. 22:28
dep. 22:28
22.7 km
Stubline, Мagacin
arr. 22:30
dep. 22:30
23.9 km
Zvecka, Rampa
arr. 22:33
dep. 22:33
25.4 km
Zvecka, Čivija
arr. 22:34
dep. 22:34
26.2 km
Zvecka, Cveja puskara
arr. 22:36
dep. 22:36
27.1 km
Obrenovac, Filipovica kraj
arr. 22:37
dep. 22:37
28 km
Obrenovac, Nasa skola
arr. 22:38
dep. 22:38
28.7 km
Obrenovac, Stočna pijaca
arr. 22:38
dep. 22:38
29 km
Belo Polje kod Obrenovca, Crkva
arr. 22:39
dep. 22:39
29.6 km
Belo Polje kod Obrenovca, Stara banja
arr. 22:40
dep. 22:40
30.1 km
Belo Polje kod Obrenovca, Vasariste
arr. 22:41
dep. 22:41
30.6 km
Mislodin, Intersection
arr. 22:44
dep. 22:44
32.4 km
Baric kod Obrenovca, Izlaz
arr. 22:47
dep. 22:47
33.4 km
Baric kod Obrenovca, Mislodinski kanal
arr. 22:48
dep. 22:48
33.9 km
Baric kod Obrenovca, Industrijska zona
arr. 22:50
34.9 km

Naselja Iveric (Dren) i Baric kod Obrenovca su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 00min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Iveric (Dren) je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.