Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ivanjica - Devici timetable

thursday, 20.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Ivanjica - Devici timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 07:00
Ivanjica, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Ivanjica, Spik
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Ivanjica, Rajkovici
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Ivanjica, Lucka reka
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Budozelja, Buk
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Budozelja, Radovici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Budozelja, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Budozelja, Dogat. kuca
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Dobri Do kod Ivanjice, Klekovica
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Dobri Do kod Ivanjice, Kojinovici
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Dobri Do kod Ivanjice, Cubr. potok
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Vrmbaje, Veljovici
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Vrmbaje, Bogicevici
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Vrmbaje, Braduljica
arr. 07:46
dep. 07:46
27 km
Vrmbaje, Pridvorica
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Devici, Rastovica
arr. 07:54
dep. 07:54
32 km
Devici, Duro. vode
arr. 07:58
dep. 07:58
34 km
Devici, Marinkovici
arr. 08:06
dep. 08:06
36 km
Devici
arr. 08:10
38 km
Ivanjica - Devici timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 14:00
Ivanjica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Ivanjica, Spik
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Ivanjica, Rajkovici
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Ivanjica, Lucka reka
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Budozelja, Buk
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Budozelja, Radovici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Budozelja, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
8 km
Budozelja, Dogat. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Dobri Do kod Ivanjice, Klekovica
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Dobri Do kod Ivanjice, Kojinovici
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Dobri Do kod Ivanjice, Cubr. potok
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Vrmbaje, Veljovici
arr. 14:38
dep. 14:38
21 km
Vrmbaje, Bogicevici
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Vrmbaje, Braduljica
arr. 14:46
dep. 14:46
27 km
Vrmbaje, Pridvorica
arr. 14:50
dep. 14:50
30 km
Devici, Rastovica
arr. 14:54
dep. 14:54
32 km
Devici, Duro. vode
arr. 14:58
dep. 14:58
34 km
Devici, Marinkovici
arr. 15:06
dep. 15:06
36 km
Devici
arr. 15:10
38 km
Ivanjica - Devici timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
07:00 08:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 07:00
Ivanjica, Intersection
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Ivanjica, Spik
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Ivanjica, Rajkovici
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Ivanjica, Lucka reka
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Budozelja, Buk
arr. 07:09
dep. 07:09
5 km
Budozelja, Radovici
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Budozelja, Skola
arr. 07:17
dep. 07:17
8 km
Budozelja, Dogat. kuca
arr. 07:22
dep. 07:22
11 km
Dobri Do kod Ivanjice, Klekovica
arr. 07:26
dep. 07:26
15 km
Dobri Do kod Ivanjice, Kojinovici
arr. 07:30
dep. 07:30
18 km
Dobri Do kod Ivanjice, Cubr. potok
arr. 07:34
dep. 07:34
20 km
Vrmbaje, Veljovici
arr. 07:38
dep. 07:38
21 km
Vrmbaje, Bogicevici
arr. 07:42
dep. 07:42
24 km
Vrmbaje, Braduljica
arr. 07:46
dep. 07:46
27 km
Vrmbaje, Pridvorica
arr. 07:50
dep. 07:50
30 km
Devici, Rastovica
arr. 07:54
dep. 07:54
32 km
Devici, Duro. vode
arr. 07:58
dep. 07:58
34 km
Devici, Marinkovici
arr. 08:06
dep. 08:06
36 km
Devici
arr. 08:10
38 km
Ivanjica - Devici timetable
Departures on: sunday, 01.03.2020.
14:00 15:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 14:00
Ivanjica, Intersection
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Ivanjica, Spik
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Ivanjica, Rajkovici
arr. 14:05
dep. 14:05
3 km
Ivanjica, Lucka reka
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Budozelja, Buk
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Budozelja, Radovici
arr. 14:13
dep. 14:13
6 km
Budozelja, Skola
arr. 14:17
dep. 14:17
8 km
Budozelja, Dogat. kuca
arr. 14:22
dep. 14:22
11 km
Dobri Do kod Ivanjice, Klekovica
arr. 14:26
dep. 14:26
15 km
Dobri Do kod Ivanjice, Kojinovici
arr. 14:30
dep. 14:30
18 km
Dobri Do kod Ivanjice, Cubr. potok
arr. 14:34
dep. 14:34
20 km
Vrmbaje, Veljovici
arr. 14:38
dep. 14:38
21 km
Vrmbaje, Bogicevici
arr. 14:42
dep. 14:42
24 km
Vrmbaje, Braduljica
arr. 14:46
dep. 14:46
27 km
Vrmbaje, Pridvorica
arr. 14:50
dep. 14:50
30 km
Devici, Rastovica
arr. 14:54
dep. 14:54
32 km
Devici, Duro. vode
arr. 14:58
dep. 14:58
34 km
Devici, Marinkovici
arr. 15:06
dep. 15:06
36 km
Devici
arr. 15:10
38 km

Naselja Ivanjica i Devici su međusobno udaljena ~38 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanjica je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 14:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.