Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Ivanjica - Cacak timetable

thursday, 18.08.2022.
04:15 06:10 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 04:15
Ivanjica, Marina reka
arr. 04:20
dep. 04:20
3 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 04:22
dep. 04:22
4 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 04:25
dep. 04:25
7 km
Lisa, Bioča
arr. 04:30
dep. 04:30
10 km
Lisa, Šulubure
arr. 04:35
dep. 04:35
13 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 04:40
dep. 04:40
16 km
Kotraza kod Lucana
arr. 04:47
dep. 04:47
22 km
Rti
arr. 04:55
dep. 04:55
29 km
Guca , Belica
arr. 05:00
dep. 05:00
31 km
Guca , Center
arr. 05:05
dep. 05:05
35 km
Puhovo
arr. 05:17
dep. 05:17
43 km
Lucani, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
51 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:35
dep. 05:35
55 km
Jelen Do, Most
arr. 05:42
dep. 05:42
59 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 05:50
dep. 05:50
68 km
Parmenac
arr. 06:03
dep. 06:03
81 km
Cacak, Bus station
arr. 06:10
85 km
05:05 06:45 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 05:05
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 05:10
dep. 05:10
4 km
Prilike, Center
arr. 05:15
dep. 05:15
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 05:20
dep. 05:20
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:25
dep. 05:25
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 05:35
dep. 05:35
23 km
Arilje, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 05:45
dep. 05:45
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:55
dep. 05:55
39 km
Pozega, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 06:15
dep. 06:15
49 km
Jelen Do, Most
arr. 06:20
dep. 06:20
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 06:27
dep. 06:27
62 km
Parmenac
arr. 06:37
dep. 06:37
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:45
80 km
06:25 08:20 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 06:25
Ivanjica, Marina reka
arr. 06:31
dep. 06:31
3 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 06:35
dep. 06:35
5 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Lisa, Bioča
arr. 06:43
dep. 06:43
12 km
Lisa
arr. 06:46
dep. 06:46
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 06:48
dep. 06:48
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:52
dep. 06:52
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:54
dep. 06:54
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:56
dep. 06:56
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 07:00
dep. 07:00
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 07:05
dep. 07:05
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 07:10
dep. 07:10
26 km
Rti
arr. 07:13
dep. 07:13
27 km
Guca , Belica
arr. 07:16
dep. 07:16
31 km
Guca , Livnica
arr. 07:20
dep. 07:20
33 km
Guca , Center
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Guca , Bolnica
arr. 07:27
dep. 07:27
36 km
Guca , Petrol station
arr. 07:30
dep. 07:30
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:34
dep. 07:34
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:38
dep. 07:38
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:50
dep. 07:50
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:59
dep. 07:59
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 08:07
dep. 08:07
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:10
dep. 08:10
55 km
Cacak, Bus station
arr. 08:20
57 km
07:00 08:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 07:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Prilike, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
49 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
80 km
10:00 11:35 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Prilike, Center
arr. 10:14
dep. 10:14
9.2 km
Arilje, Bus station
arr. 10:37
dep. 10:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 11:35
77.8 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice, Center
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike, Center
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Dobrace, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Stupcevici, Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Bus station
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo, Center
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do, Most
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja, Magistrala
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
80 km
12:00 13:55 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 12:00
Ivanjica, Marina reka
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Lisa, Bioča
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Lisa
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 12:27
dep. 12:27
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 12:29
dep. 12:29
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 12:31
dep. 12:31
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Rti
arr. 12:48
dep. 12:48
27 km
Guca , Belica
arr. 12:51
dep. 12:51
31 km
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
36 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
55 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
57 km
14:00 16:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2026.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 14:00
Prilike, Center
arr. 14:14
dep. 14:14
9.2 km
Arilje, Bus station
arr. 14:37
dep. 14:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 14:54
dep. 14:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 16:00
77.8 km
16:00 18:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 16:00
Prilike, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
9.2 km
Arilje, Bus station
arr. 16:37
dep. 16:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 16:54
dep. 16:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 18:00
77.8 km
17:30 19:25 (01:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 17:30
Ivanjica, Marina reka
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Lisa, Bioča
arr. 17:48
dep. 17:48
12 km
Lisa
arr. 17:51
dep. 17:51
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:01
dep. 18:01
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 18:15
dep. 18:15
26 km
Rti
arr. 18:18
dep. 18:18
27 km
Guca , Belica
arr. 18:21
dep. 18:21
31 km
Guca , Livnica
arr. 18:25
dep. 18:25
33 km
Guca , Center
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Guca , Bolnica
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Guca , Petrol station
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 18:39
dep. 18:39
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 18:43
dep. 18:43
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 18:50
dep. 18:50
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 18:55
dep. 18:55
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:00
dep. 19:00
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:04
dep. 19:04
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:12
dep. 19:12
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:15
dep. 19:15
55 km
Cacak, Bus station
arr. 19:25
57 km
18:00 20:00 (02:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 18:00
Ivanjica, Marina reka
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Ivanjica, Rascanska skola
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Ivanjica, Rascanska pecina
arr. 18:14
dep. 18:14
8 km
Lisa, Bioča
arr. 18:19
dep. 18:19
12 km
Lisa
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 18:25
dep. 18:25
16 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:33
dep. 18:33
21.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:38
dep. 18:38
23.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 18:39
dep. 18:39
24 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 18:41
dep. 18:41
25 km
Rti, Bela Stena
arr. 18:43
dep. 18:43
26 km
Rti, Duboki Potok
arr. 18:45
dep. 18:45
27 km
Rti
arr. 18:48
dep. 18:48
29 km
Guca , Belica
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Guca , Viseći Most
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Guca , Livnica
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Guca , Center
arr. 19:00
dep. 19:05
35 km
Guca , Bolnica
arr. 19:07
dep. 19:07
36 km
Guca , Petrol station
arr. 19:10
dep. 19:10
37 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:12
dep. 19:12
38 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:14
dep. 19:14
39 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:16
dep. 19:16
40 km
Rogaca kod Lucana
arr. 19:18
dep. 19:18
41 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 19:20
dep. 19:20
42 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:35
dep. 19:35
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:39
dep. 19:39
49 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:45
dep. 19:45
52 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:47
dep. 19:47
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:50
dep. 19:50
55 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
57 km

Naselja Ivanjica i Cacak su međusobno udaljena ~72 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanjica je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.