Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Ivanjica - Cacak timetable

tuesday, 21.08.2018.
01:00 02:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 01:00
Prilike
arr. 01:14
dep. 01:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 01:37
dep. 01:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 01:54
dep. 01:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 02:35
77.8 km
04:15 06:10 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 04:15
Ivanjica, Marina Reka
arr. 04:20
dep. 04:20
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 04:22
dep. 04:22
4 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 04:25
dep. 04:25
7 km
Lisa, Bioča
arr. 04:30
dep. 04:30
10 km
Lisa, Šulubure
arr. 04:35
dep. 04:35
13 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 04:40
dep. 04:40
16 km
Kotraza kod Lucana
arr. 04:47
dep. 04:47
22 km
Rti
arr. 04:55
dep. 04:55
29 km
Guca , Belica
arr. 05:00
dep. 05:00
31 km
Guca , Center
arr. 05:05
dep. 05:05
35 km
Puhovo
arr. 05:17
dep. 05:17
43 km
Lucani, Bus station
arr. 05:30
dep. 05:30
51 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:35
dep. 05:35
55 km
Jelen Do
arr. 05:42
dep. 05:42
59 km
Ovcar Banja
arr. 05:50
dep. 05:50
68 km
Parmenac
arr. 06:03
dep. 06:03
81 km
Cacak, Bus station
arr. 06:10
85 km
04:45 06:25 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 04:45
Bukovica kod Ivanjice
arr. 04:50
dep. 04:50
4 km
Prilike
arr. 04:55
dep. 04:55
9 km
Prilike, Klisura
arr. 05:00
dep. 05:00
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 05:05
dep. 05:05
19 km
Latvica
arr. 05:15
dep. 05:15
23 km
Arilje, Center
arr. 05:20
dep. 05:20
28 km
Milicevo Selo
arr. 05:25
dep. 05:25
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 05:35
dep. 05:35
39 km
Pozega, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:40
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 05:55
dep. 05:55
49 km
Jelen Do
arr. 06:00
dep. 06:00
53 km
Ovcar Banja
arr. 06:07
dep. 06:07
62 km
Parmenac
arr. 06:17
dep. 06:17
75 km
Cacak, Bus station
arr. 06:25
80 km
06:15 08:10 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 06:15
Ivanjica, Marina Reka
arr. 06:21
dep. 06:21
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 06:25
dep. 06:25
5 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Lisa, Bioča
arr. 06:33
dep. 06:33
12 km
Lisa
arr. 06:36
dep. 06:36
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 06:38
dep. 06:38
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 06:44
dep. 06:44
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 06:46
dep. 06:46
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 06:50
dep. 06:50
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 06:55
dep. 06:55
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 07:00
dep. 07:00
26 km
Rti
arr. 07:03
dep. 07:03
27 km
Guca , Belica
arr. 07:06
dep. 07:06
31 km
Guca , Livnica
arr. 07:10
dep. 07:10
33 km
Guca , Center
arr. 07:15
dep. 07:15
35 km
Guca , Bolnica
arr. 07:17
dep. 07:17
36 km
Guca , Petrol station
arr. 07:20
dep. 07:20
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 07:24
dep. 07:24
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 07:28
dep. 07:28
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 07:35
dep. 07:35
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 07:40
dep. 07:40
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 07:45
dep. 07:45
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 07:49
dep. 07:49
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 07:57
dep. 07:57
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 08:00
dep. 08:00
55 km
Cacak, Bus station
arr. 08:10
57 km
07:00 09:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 07:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Prilike
arr. 07:10
dep. 07:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 07:20
dep. 07:20
19 km
Latvica
arr. 07:30
dep. 07:30
23 km
Arilje, Center
arr. 07:35
dep. 07:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 07:50
dep. 07:50
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 08:15
dep. 08:15
49 km
Cacak, Bus station
arr. 08:40
80 km
08:00 10:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 08:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 08:05
dep. 08:05
4 km
Prilike
arr. 08:10
dep. 08:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 08:15
dep. 08:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Latvica
arr. 08:30
dep. 08:30
23 km
Arilje, Center
arr. 08:35
dep. 08:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 09:15
dep. 09:15
49 km
Cacak, Bus station
arr. 09:40
80 km
09:00 11:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 09:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 09:07
dep. 09:07
4 km
Prilike
arr. 09:16
dep. 09:16
9 km
Prilike, Klisura
arr. 09:25
dep. 09:25
14 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 09:30
dep. 09:30
19 km
Latvica
arr. 09:37
dep. 09:37
23 km
Arilje, Center
arr. 09:45
dep. 09:45
28 km
Grdovici
arr. 09:50
dep. 09:50
31 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 09:53
dep. 09:53
33 km
Milicevo Selo
arr. 09:55
dep. 09:55
34 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 10:00
dep. 10:00
37 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:03
dep. 10:03
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
43 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 10:16
dep. 10:16
47 km
Gugalj
arr. 10:18
dep. 10:18
48 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 10:22
dep. 10:22
51 km
Lucani, Bus station
arr. 10:25
dep. 10:25
53 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 10:28
dep. 10:28
55 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 10:29
dep. 10:29
56 km
Jelen Do
arr. 10:30
dep. 10:30
57 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 10:35
dep. 10:35
61 km
Ovcar Banja
arr. 10:40
dep. 10:40
64 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 10:42
dep. 10:42
65 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 10:47
dep. 10:47
68 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 10:53
dep. 10:53
72 km
Pakovrace
arr. 10:55
dep. 10:55
73 km
Ridjage, Viseci most
arr. 10:57
dep. 10:57
74 km
Ridjage
arr. 10:59
dep. 10:59
75 km
Parmenac
arr. 11:01
dep. 11:01
76 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 11:02
dep. 11:02
77 km
Cacak, Bus station
arr. 11:10
81 km
10:00 11:40 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 10:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 10:05
dep. 10:05
4 km
Prilike
arr. 10:10
dep. 10:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 10:15
dep. 10:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 10:20
dep. 10:20
19 km
Latvica
arr. 10:30
dep. 10:30
23 km
Arilje, Center
arr. 10:35
dep. 10:35
28 km
Milicevo Selo
arr. 10:40
dep. 10:40
34 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 10:50
dep. 10:50
39 km
Pozega, Bus station
arr. 10:55
dep. 10:55
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 11:10
dep. 11:10
49 km
Jelen Do
arr. 11:15
dep. 11:15
53 km
Ovcar Banja
arr. 11:22
dep. 11:22
62 km
Parmenac
arr. 11:32
dep. 11:32
75 km
Cacak, Bus station
arr. 11:40
80 km
11:00 13:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 11:00
Ivanjica, Marina Reka
arr. 11:06
dep. 11:06
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 11:10
dep. 11:10
5 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 11:14
dep. 11:14
8 km
Lisa, Bioča
arr. 11:19
dep. 11:19
12 km
Lisa
arr. 11:22
dep. 11:22
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 11:25
dep. 11:25
16 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 11:29
dep. 11:29
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 11:31
dep. 11:31
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 11:33
dep. 11:33
21.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 11:34
dep. 11:34
22 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 11:36
dep. 11:36
23 km
Kotraza kod Lucana
arr. 11:38
dep. 11:38
23.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 11:39
dep. 11:39
24 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 11:41
dep. 11:41
25 km
Rti, Bela Stena
arr. 11:43
dep. 11:43
26 km
Rti, Duboki Potok
arr. 11:45
dep. 11:45
27 km
Rti
arr. 11:48
dep. 11:48
29 km
Guca , Belica
arr. 11:51
dep. 11:51
31 km
Guca , Viseći Most
arr. 11:53
dep. 11:53
32 km
Guca , Livnica
arr. 11:55
dep. 11:55
33 km
Guca , Center
arr. 12:00
dep. 12:20
35 km
Guca , Bolnica
arr. 12:22
dep. 12:22
36 km
Guca , Petrol station
arr. 12:25
dep. 12:25
37 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 12:27
dep. 12:27
38 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 12:29
dep. 12:29
39 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 12:31
dep. 12:31
40 km
Rogaca kod Lucana
arr. 12:33
dep. 12:33
41 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 12:35
dep. 12:35
42 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 12:40
dep. 12:40
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 12:45
dep. 12:45
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 12:50
dep. 12:50
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:54
dep. 12:54
49 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:00
dep. 13:00
52 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:02
dep. 13:02
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:05
dep. 13:05
55 km
Cacak, Bus station
arr. 13:15
57 km
12:00 13:55 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 12:00
Ivanjica, Marina Reka
arr. 12:06
dep. 12:06
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Lisa, Bioča
arr. 12:18
dep. 12:18
12 km
Lisa
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 12:23
dep. 12:23
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 12:27
dep. 12:27
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 12:29
dep. 12:29
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 12:31
dep. 12:31
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 12:35
dep. 12:35
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 12:40
dep. 12:40
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 12:45
dep. 12:45
26 km
Rti
arr. 12:48
dep. 12:48
27 km
Guca , Belica
arr. 12:51
dep. 12:51
31 km
Guca , Livnica
arr. 12:55
dep. 12:55
33 km
Guca , Center
arr. 13:00
dep. 13:00
35 km
Guca , Bolnica
arr. 13:02
dep. 13:02
36 km
Guca , Petrol station
arr. 13:05
dep. 13:05
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 13:09
dep. 13:09
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 13:13
dep. 13:13
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 13:20
dep. 13:20
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 13:25
dep. 13:25
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 13:30
dep. 13:30
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 13:34
dep. 13:34
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:42
dep. 13:42
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:45
dep. 13:45
55 km
Cacak, Bus station
arr. 13:55
57 km
14:00 16:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 14:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 14:05
dep. 14:05
4 km
Prilike
arr. 14:10
dep. 14:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 14:15
dep. 14:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 14:20
dep. 14:20
19 km
Latvica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Arilje, Center
arr. 14:35
dep. 14:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
43 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 15:05
dep. 15:05
49 km
Cacak, Bus station
arr. 15:40
80 km
15:00 17:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 15:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Prilike
arr. 15:16
dep. 15:16
9 km
Prilike, Klisura
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 15:30
dep. 15:30
19 km
Latvica
arr. 15:37
dep. 15:37
23 km
Arilje, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
28 km
Grdovici
arr. 15:50
dep. 15:50
31 km
Milicevo Selo, Viroštak
arr. 15:53
dep. 15:53
33 km
Milicevo Selo
arr. 15:55
dep. 15:55
34 km
Gorobilje, Nikolići
arr. 16:00
dep. 16:00
37 km
Gorobilje, Zadruga
arr. 16:03
dep. 16:03
39 km
Pozega, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
43 km
Gugalj, Jeminska stena
arr. 16:16
dep. 16:16
47 km
Gugalj
arr. 16:18
dep. 16:18
48 km
Lucani, Krs. Stena
arr. 16:22
dep. 16:22
51 km
Lucani, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
53 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 16:28
dep. 16:28
55 km
Gugalj, Zel. stanica Dragacevo
arr. 16:29
dep. 16:29
56 km
Jelen Do
arr. 16:30
dep. 16:30
57 km
Vrncani kod Cacka, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
61 km
Ovcar Banja
arr. 16:40
dep. 16:40
64 km
Ovcar Banja, Planinarski Dom
arr. 16:42
dep. 16:42
65 km
Ovcar Banja, Manastir Jovanje
arr. 16:45
dep. 16:45
67 km
Ovcar Banja, Pej. krivina
arr. 16:47
dep. 16:47
68 km
Ovcar Banja, Manastir Vavedenje
arr. 16:53
dep. 16:53
72 km
Pakovrace
arr. 16:55
dep. 16:55
73 km
Ridjage, Viseci most
arr. 16:57
dep. 16:57
74 km
Ridjage
arr. 16:59
dep. 16:59
75 km
Parmenac
arr. 17:01
dep. 17:01
76 km
Beljina kod Cacka, Beljinska Zadruga
arr. 17:02
dep. 17:02
77 km
Cacak, Bus station
arr. 17:10
81 km
16:00 17:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 16:00
Bukovica kod Ivanjice
arr. 16:05
dep. 16:05
6 km
Prilike
arr. 16:10
dep. 16:10
9 km
Prilike, Klisura
arr. 16:15
dep. 16:15
13 km
Stupcevici, Divljaka
arr. 16:20
dep. 16:20
19 km
Latvica
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Arilje, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
28 km
Pozega, Bus station
arr. 16:50
dep. 16:50
42 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 17:06
dep. 17:06
49 km
Cacak, Bus station
arr. 17:30
80 km
17:30 19:25 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 17:30
Ivanjica, Marina Reka
arr. 17:36
dep. 17:36
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 17:40
dep. 17:40
5 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Lisa, Bioča
arr. 17:48
dep. 17:48
12 km
Lisa
arr. 17:51
dep. 17:51
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 17:53
dep. 17:53
16 km
Vuckovica kod Lucana
arr. 17:57
dep. 17:57
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 17:59
dep. 17:59
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:01
dep. 18:01
22 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:05
dep. 18:05
24 km
Rti, Čakarevići
arr. 18:10
dep. 18:10
24 km
Rti, Bela Stena
arr. 18:15
dep. 18:15
26 km
Rti
arr. 18:18
dep. 18:18
27 km
Guca , Belica
arr. 18:21
dep. 18:21
31 km
Guca , Livnica
arr. 18:25
dep. 18:25
33 km
Guca , Center
arr. 18:30
dep. 18:30
35 km
Guca , Bolnica
arr. 18:32
dep. 18:32
36 km
Guca , Petrol station
arr. 18:35
dep. 18:35
37 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 18:39
dep. 18:39
39 km
Rogaca kod Lucana
arr. 18:43
dep. 18:43
41 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 18:50
dep. 18:50
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 18:55
dep. 18:55
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:00
dep. 19:00
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:04
dep. 19:04
49 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:12
dep. 19:12
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:15
dep. 19:15
55 km
Cacak, Bus station
arr. 19:25
57 km
18:00 19:35 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 18:00
Prilike
arr. 18:14
dep. 18:14
9.2 km
Arilje, Center
arr. 18:37
dep. 18:37
28.9 km
Pozega, Bus station
arr. 18:54
dep. 18:54
42.8 km
Cacak, Bus station
arr. 19:35
77.8 km
18:00 20:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Ivanjica, Bus station
dep. 18:00
Ivanjica, Marina Reka
arr. 18:06
dep. 18:06
3 km
Ivanjica, Rašćanska Škola
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Ivanjica, Rašćanska Pećina
arr. 18:14
dep. 18:14
8 km
Lisa, Bioča
arr. 18:19
dep. 18:19
12 km
Lisa
arr. 18:22
dep. 18:22
14 km
Lisa, Šulubure
arr. 18:25
dep. 18:25
16 km
Vuckovica kod Lucana, Intersection
arr. 18:29
dep. 18:29
20 km
Kotraza kod Lucana, Lazića šupa
arr. 18:31
dep. 18:31
21 km
Kotraza kod Lucana, Jovanovići
arr. 18:33
dep. 18:33
21.5 km
Kotraza kod Lucana, Dmitrići
arr. 18:34
dep. 18:34
22 km
Kotraza kod Lucana, Miletići
arr. 18:36
dep. 18:36
23 km
Kotraza kod Lucana
arr. 18:38
dep. 18:38
23.5 km
Rti, Čakarevići
arr. 18:39
dep. 18:39
24 km
Rti, Kuzmanovića vodenica
arr. 18:41
dep. 18:41
25 km
Rti, Bela Stena
arr. 18:43
dep. 18:43
26 km
Rti, Duboki Potok
arr. 18:45
dep. 18:45
27 km
Rti
arr. 18:48
dep. 18:48
29 km
Guca , Belica
arr. 18:51
dep. 18:51
31 km
Guca , Viseći Most
arr. 18:53
dep. 18:53
32 km
Guca , Livnica
arr. 18:55
dep. 18:55
33 km
Guca , Center
arr. 19:00
dep. 19:05
35 km
Guca , Bolnica
arr. 19:07
dep. 19:07
36 km
Guca , Petrol station
arr. 19:10
dep. 19:10
37 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 19:12
dep. 19:12
38 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 19:14
dep. 19:14
39 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 19:16
dep. 19:16
40 km
Rogaca kod Lucana
arr. 19:18
dep. 19:18
41 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 19:20
dep. 19:20
42 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 19:25
dep. 19:25
44 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
46 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 19:35
dep. 19:35
47 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 19:39
dep. 19:39
49 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 19:45
dep. 19:45
52 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 19:47
dep. 19:47
53 km
Cacak, Crnogorac
arr. 19:50
dep. 19:50
55 km
Cacak, Bus station
arr. 20:00
57 km

Naselja Ivanjica i Cacak su međusobno udaljena ~73 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 30min., a najduže 02h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Ivanjica je u 01:00 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.