Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Igriste kod Leskovca - Leskovac timetable

thursday, 20.02.2020.
05:50 06:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 05:50
Slavujevce
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Drvodelja
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Kukulovce
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Sisince
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Donja Jajina
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Leskovac, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
23 km
07:40 08:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 07:40
Slavujevce
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Drvodelja
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Kukulovce
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Sisince
arr. 08:05
dep. 08:05
16 km
Donja Jajina
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Leskovac, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:19
dep. 08:19
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
23 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 12:00
Slavujevce
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Drvodelja
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Kukulovce
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Sisince
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Donja Jajina
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Leskovac, Posta
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
23 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 14:40
Slavujevce
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Drvodelja
arr. 14:50
dep. 14:50
5 km
Kukulovce
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Sisince
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Donja Jajina
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Leskovac, Posta
arr. 15:18
dep. 15:18
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:19
dep. 15:19
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:20
23 km
16:05 16:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 16:05
Slavujevce
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Drvodelja
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Kukulovce
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Sisince
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Donja Jajina
arr. 16:35
dep. 16:35
17 km
Leskovac, Posta
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:44
dep. 16:44
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:45
23 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 19:30
Slavujevce
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Drvodelja
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Kukulovce
arr. 19:50
dep. 19:50
14 km
Sisince
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Donja Jajina
arr. 20:00
dep. 20:00
17 km
Leskovac, Posta
arr. 20:08
dep. 20:08
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:10
23 km
Igriste kod Leskovca - Leskovac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:50 06:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 05:50
Slavujevce
arr. 05:55
dep. 05:55
3 km
Drvodelja
arr. 06:00
dep. 06:00
5 km
Kukulovce
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Sisince
arr. 06:15
dep. 06:15
16 km
Donja Jajina
arr. 06:20
dep. 06:20
17 km
Leskovac, Posta
arr. 06:25
dep. 06:25
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:29
dep. 06:29
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:30
23 km
07:40 08:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 07:40
Slavujevce
arr. 07:45
dep. 07:45
3 km
Drvodelja
arr. 07:50
dep. 07:50
5 km
Kukulovce
arr. 08:00
dep. 08:00
14 km
Sisince
arr. 08:05
dep. 08:05
16 km
Donja Jajina
arr. 08:10
dep. 08:10
17 km
Leskovac, Posta
arr. 08:15
dep. 08:15
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:19
dep. 08:19
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:20
23 km
12:00 12:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 12:00
Slavujevce
arr. 12:05
dep. 12:05
3 km
Drvodelja
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Kukulovce
arr. 12:20
dep. 12:20
14 km
Sisince
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Donja Jajina
arr. 12:30
dep. 12:30
17 km
Leskovac, Posta
arr. 12:35
dep. 12:35
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:39
dep. 12:39
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
23 km
14:40 15:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 14:40
Slavujevce
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Drvodelja
arr. 14:50
dep. 14:50
5 km
Kukulovce
arr. 15:00
dep. 15:00
14 km
Sisince
arr. 15:05
dep. 15:05
16 km
Donja Jajina
arr. 15:10
dep. 15:10
17 km
Leskovac, Posta
arr. 15:18
dep. 15:18
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:19
dep. 15:19
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:20
23 km
16:05 16:45 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 16:05
Slavujevce
arr. 16:10
dep. 16:10
3 km
Drvodelja
arr. 16:15
dep. 16:15
5 km
Kukulovce
arr. 16:25
dep. 16:25
14 km
Sisince
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Donja Jajina
arr. 16:35
dep. 16:35
17 km
Leskovac, Posta
arr. 16:43
dep. 16:43
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:44
dep. 16:44
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:45
23 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Igriste kod Leskovca
dep. 19:30
Slavujevce
arr. 19:35
dep. 19:35
3 km
Drvodelja
arr. 19:40
dep. 19:40
5 km
Kukulovce
arr. 19:50
dep. 19:50
14 km
Sisince
arr. 19:55
dep. 19:55
16 km
Donja Jajina
arr. 20:00
dep. 20:00
17 km
Leskovac, Posta
arr. 20:08
dep. 20:08
21 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:09
dep. 20:09
22 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:10
23 km

Naselja Igriste kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Igriste kod Leskovca je u 05:50 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.