Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Hum - Nis timetable

monday, 24.02.2020.
04:45 05:05 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 04:45
Hum, Intersection
arr. 04:46
dep. 04:46
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 04:47
dep. 04:47
0.5 km
arr. 04:48
dep. 04:48
1 km
Hum, Ulaz
arr. 04:49
dep. 04:49
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 04:50
dep. 04:50
2.4 km
arr. 04:54
dep. 04:54
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 04:57
dep. 04:57
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 04:58
dep. 04:58
4.3 km
Nis, MIN
arr. 05:00
dep. 05:00
4.8 km
Nis, DIN
arr. 05:02
dep. 05:02
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 05:05
6.8 km
05:45 06:08 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 05:45
Hum, Izlaz
arr. 05:49
dep. 05:49
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 05:50
dep. 05:50
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 05:51
dep. 05:51
2.7 km
arr. 05:52
dep. 05:52
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 05:53
dep. 05:53
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 05:55
dep. 05:55
4.6 km
arr. 05:59
dep. 05:59
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:03
dep. 06:03
6 km
Nis, Strugara
arr. 06:04
dep. 06:04
6.5 km
Nis, MIN
arr. 06:05
dep. 06:05
7 km
Nis, DIN
arr. 06:06
dep. 06:06
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:08
9 km
05:55 06:15 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 05:55
Hum, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 05:57
dep. 05:57
0.5 km
arr. 05:58
dep. 05:58
1 km
Hum, Ulaz
arr. 05:59
dep. 05:59
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 06:00
dep. 06:00
2.4 km
arr. 06:04
dep. 06:04
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:07
dep. 06:07
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 06:08
dep. 06:08
4.3 km
Nis, MIN
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Nis, DIN
arr. 06:12
dep. 06:12
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 06:15
6.8 km
06:45 07:05 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:45
Hum, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 06:47
dep. 06:47
0.5 km
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Hum, Ulaz
arr. 06:49
dep. 06:49
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 06:50
dep. 06:50
2.4 km
arr. 06:54
dep. 06:54
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 06:57
dep. 06:57
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 06:58
dep. 06:58
4.3 km
Nis, MIN
arr. 07:00
dep. 07:00
4.8 km
Nis, DIN
arr. 07:02
dep. 07:02
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 07:05
6.8 km
07:05 07:28 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 07:05
Hum, Izlaz
arr. 07:09
dep. 07:09
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 07:10
dep. 07:10
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 07:11
dep. 07:11
2.7 km
arr. 07:12
dep. 07:12
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 07:13
dep. 07:13
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 07:15
dep. 07:15
4.6 km
arr. 07:19
dep. 07:19
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Nis, Strugara
arr. 07:24
dep. 07:24
6.5 km
Nis, MIN
arr. 07:25
dep. 07:25
7 km
Nis, DIN
arr. 07:26
dep. 07:26
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:28
9 km
08:30 08:53 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 08:30
Hum, Izlaz
arr. 08:34
dep. 08:34
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 08:36
dep. 08:36
2.7 km
arr. 08:37
dep. 08:37
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 08:38
dep. 08:38
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 08:40
dep. 08:40
4.6 km
arr. 08:44
dep. 08:44
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Nis, Strugara
arr. 08:49
dep. 08:49
6.5 km
Nis, MIN
arr. 08:50
dep. 08:50
7 km
Nis, DIN
arr. 08:51
dep. 08:51
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 08:53
9 km
09:30 09:50 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:30
Hum, Intersection
arr. 09:31
dep. 09:31
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 09:32
dep. 09:32
0.5 km
arr. 09:33
dep. 09:33
1 km
Hum, Ulaz
arr. 09:34
dep. 09:34
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
2.4 km
arr. 09:39
dep. 09:39
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 09:42
dep. 09:42
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 09:43
dep. 09:43
4.3 km
Nis, MIN
arr. 09:45
dep. 09:45
4.8 km
Nis, DIN
arr. 09:47
dep. 09:47
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 09:50
6.8 km
10:50 11:13 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 10:50
Hum, Izlaz
arr. 10:54
dep. 10:54
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 10:55
dep. 10:55
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 10:56
dep. 10:56
2.7 km
arr. 10:57
dep. 10:57
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 10:58
dep. 10:58
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 11:00
dep. 11:00
4.6 km
arr. 11:04
dep. 11:04
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 11:08
dep. 11:08
6 km
Nis, Strugara
arr. 11:09
dep. 11:09
6.5 km
Nis, MIN
arr. 11:10
dep. 11:10
7 km
Nis, DIN
arr. 11:11
dep. 11:11
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 11:13
9 km
12:15 12:38 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 12:15
Hum, Izlaz
arr. 12:19
dep. 12:19
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 12:20
dep. 12:20
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 12:21
dep. 12:21
2.7 km
arr. 12:22
dep. 12:22
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 12:23
dep. 12:23
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 12:25
dep. 12:25
4.6 km
arr. 12:29
dep. 12:29
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 12:33
dep. 12:33
6 km
Nis, Strugara
arr. 12:34
dep. 12:34
6.5 km
Nis, MIN
arr. 12:35
dep. 12:35
7 km
Nis, DIN
arr. 12:36
dep. 12:36
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 12:38
9 km
13:05 13:25 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:05
Hum, Intersection
arr. 13:06
dep. 13:06
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 13:07
dep. 13:07
0.5 km
arr. 13:08
dep. 13:08
1 km
Hum, Ulaz
arr. 13:09
dep. 13:09
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 13:10
dep. 13:10
2.4 km
arr. 13:14
dep. 13:14
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 13:17
dep. 13:17
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 13:18
dep. 13:18
4.3 km
Nis, MIN
arr. 13:20
dep. 13:20
4.8 km
Nis, DIN
arr. 13:22
dep. 13:22
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
6.8 km
14:35 14:58 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 14:35
Hum, Izlaz
arr. 14:39
dep. 14:39
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 14:40
dep. 14:40
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 14:41
dep. 14:41
2.7 km
arr. 14:42
dep. 14:42
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 14:43
dep. 14:43
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 14:45
dep. 14:45
4.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 14:53
dep. 14:53
6 km
Nis, Strugara
arr. 14:54
dep. 14:54
6.5 km
Nis, MIN
arr. 14:55
dep. 14:55
7 km
Nis, DIN
arr. 14:56
dep. 14:56
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 14:58
9 km
14:55 15:15 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:55
Hum, Intersection
arr. 14:56
dep. 14:56
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 14:57
dep. 14:57
0.5 km
arr. 14:58
dep. 14:58
1 km
Hum, Ulaz
arr. 14:59
dep. 14:59
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 15:00
dep. 15:00
2.4 km
arr. 15:04
dep. 15:04
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 15:07
dep. 15:07
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 15:08
dep. 15:08
4.3 km
Nis, MIN
arr. 15:10
dep. 15:10
4.8 km
Nis, DIN
arr. 15:12
dep. 15:12
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
6.8 km
15:45 16:05 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:45
Hum, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 15:47
dep. 15:47
0.5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
1 km
Hum, Ulaz
arr. 15:49
dep. 15:49
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 15:50
dep. 15:50
2.4 km
arr. 15:54
dep. 15:54
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 15:57
dep. 15:57
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 15:58
dep. 15:58
4.3 km
Nis, MIN
arr. 16:00
dep. 16:00
4.8 km
Nis, DIN
arr. 16:02
dep. 16:02
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:05
6.8 km
16:35 16:55 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:35
Hum, Intersection
arr. 16:36
dep. 16:36
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 16:37
dep. 16:37
0.5 km
arr. 16:38
dep. 16:38
1 km
Hum, Ulaz
arr. 16:39
dep. 16:39
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 16:40
dep. 16:40
2.4 km
arr. 16:44
dep. 16:44
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 16:47
dep. 16:47
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 16:48
dep. 16:48
4.3 km
Nis, MIN
arr. 16:50
dep. 16:50
4.8 km
Nis, DIN
arr. 16:52
dep. 16:52
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 16:55
6.8 km
17:00 17:23 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 17:00
Hum, Izlaz
arr. 17:04
dep. 17:04
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 17:05
dep. 17:05
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 17:06
dep. 17:06
2.7 km
arr. 17:07
dep. 17:07
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 17:08
dep. 17:08
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 17:10
dep. 17:10
4.6 km
arr. 17:14
dep. 17:14
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 17:18
dep. 17:18
6 km
Nis, Strugara
arr. 17:19
dep. 17:19
6.5 km
Nis, MIN
arr. 17:20
dep. 17:20
7 km
Nis, DIN
arr. 17:21
dep. 17:21
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:23
9 km
18:30 18:50 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:30
Hum, Intersection
arr. 18:31
dep. 18:31
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 18:32
dep. 18:32
0.5 km
arr. 18:33
dep. 18:33
1 km
Hum, Ulaz
arr. 18:34
dep. 18:34
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 18:35
dep. 18:35
2.4 km
arr. 18:39
dep. 18:39
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 18:42
dep. 18:42
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 18:43
dep. 18:43
4.3 km
Nis, MIN
arr. 18:45
dep. 18:45
4.8 km
Nis, DIN
arr. 18:47
dep. 18:47
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 18:50
6.8 km
18:30 18:53 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 18:30
Hum, Izlaz
arr. 18:34
dep. 18:34
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 18:35
dep. 18:35
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 18:36
dep. 18:36
2.7 km
arr. 18:37
dep. 18:37
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 18:38
dep. 18:38
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 18:40
dep. 18:40
4.6 km
arr. 18:44
dep. 18:44
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 18:48
dep. 18:48
6 km
Nis, Strugara
arr. 18:49
dep. 18:49
6.5 km
Nis, MIN
arr. 18:50
dep. 18:50
7 km
Nis, DIN
arr. 18:51
dep. 18:51
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 18:53
9 km
19:55 20:18 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 19:55
Hum, Izlaz
arr. 19:59
dep. 19:59
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 20:00
dep. 20:00
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 20:01
dep. 20:01
2.7 km
arr. 20:02
dep. 20:02
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 20:03
dep. 20:03
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 20:05
dep. 20:05
4.6 km
arr. 20:09
dep. 20:09
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 20:13
dep. 20:13
6 km
Nis, Strugara
arr. 20:14
dep. 20:14
6.5 km
Nis, MIN
arr. 20:15
dep. 20:15
7 km
Nis, DIN
arr. 20:16
dep. 20:16
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:18
9 km
21:25 21:48 (00:23)
Mali bregBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Hum, Mali breg
dep. 21:25
Hum, Izlaz
arr. 21:29
dep. 21:29
1.9 km
Hum, Intersection
arr. 21:30
dep. 21:30
2.4 km
Hum, Ambulanta
arr. 21:31
dep. 21:31
2.7 km
arr. 21:32
dep. 21:32
3.2 km
Hum, Ulaz
arr. 21:33
dep. 21:33
3.9 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 21:35
dep. 21:35
4.6 km
arr. 21:39
dep. 21:39
5.5 km
Nis, Prijepoljska
arr. 21:43
dep. 21:43
6 km
Nis, Strugara
arr. 21:44
dep. 21:44
6.5 km
Nis, MIN
arr. 21:45
dep. 21:45
7 km
Nis, DIN
arr. 21:46
dep. 21:46
7.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:48
9 km
22:05 22:25 (00:20)
Okretnica - spomenikBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 22:05
Hum, Intersection
arr. 22:06
dep. 22:06
0.2 km
Hum, Ambulanta
arr. 22:07
dep. 22:07
0.5 km
arr. 22:08
dep. 22:08
1 km
Hum, Ulaz
arr. 22:09
dep. 22:09
1.7 km
Gornji Komren, Spomenik
arr. 22:10
dep. 22:10
2.4 km
arr. 22:14
dep. 22:14
3.3 km
Nis, Prijepoljska
arr. 22:17
dep. 22:17
3.8 km
Nis, Strugara
arr. 22:18
dep. 22:18
4.3 km
Nis, MIN
arr. 22:20
dep. 22:20
4.8 km
Nis, DIN
arr. 22:22
dep. 22:22
5.6 km
Nis, Bus station
arr. 22:25
6.8 km

Naselja Hum i Nis su međusobno udaljena ~8 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Hum je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 22:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.