Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Hrtkovci - Novi Sad timetable

sunday, 23.02.2020.
06:30 07:44 (01:14)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 06:30
Irig, Bus station
arr. 07:02
dep. 07:05
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 07:07
dep. 07:07
28.7 km
Irig, Hopovo
arr. 07:10
dep. 07:10
31 km
arr. 07:37
dep. 07:37
48.8 km
arr. 07:44
51.7 km
08:52 10:00 (01:08)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 08:52
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 08:55
dep. 08:55
7 km
arr. 09:03
dep. 09:03
11 km
Ruma, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
16 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 09:15
dep. 09:15
16 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 09:45
dep. 09:45
43 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 09:50
dep. 09:50
47 km
arr. 09:55
dep. 09:55
56 km
arr. 10:00
57 km
09:45 10:59 (01:14)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 09:45
Irig, Bus station
arr. 10:17
dep. 10:20
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:22
dep. 10:22
28.7 km
Irig, Hopovo
arr. 10:25
dep. 10:25
31 km
arr. 10:52
dep. 10:52
48.8 km
arr. 10:59
51.7 km
10:12 11:30 (01:18)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 10:12
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 10:18
dep. 10:18
4 km
Ruma, Bus station
arr. 10:31
dep. 10:31
16 km
arr. 10:34
dep. 10:34
18 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 10:42
dep. 10:42
30 km
Sremska Kamenica, Paragovo
arr. 11:15
dep. 11:15
43 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 11:20
dep. 11:20
47 km
arr. 11:30
57 km
11:50 13:03 (01:13)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 11:50
arr. 12:12
dep. 12:12
17.5 km
Irig, Bus station
arr. 12:23
dep. 12:23
28.4 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 12:25
dep. 12:25
29.5 km
arr. 12:55
dep. 12:55
49.6 km
arr. 13:03
52.5 km
12:59 14:00 (01:01)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 12:59
Jarak, 4 - Raskrsnica
arr. 13:04
dep. 13:04
4 km
arr. 14:00
56 km
13:30 14:44 (01:14)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:30
Irig, Bus station
arr. 14:02
dep. 14:05
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 14:07
dep. 14:07
28.7 km
Irig, Hopovo
arr. 14:10
dep. 14:10
31 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
44.7 km
arr. 14:37
dep. 14:37
48.8 km
arr. 14:44
51.7 km
13:34 14:45 (01:11)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 13:34
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
arr. 14:35
dep. 14:35
50 km
arr. 14:45
57 km
14:29 15:39 (01:10)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 14:29
Jarak, 5 - Raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
3.9 km
Irig, Bus station
arr. 15:01
dep. 15:01
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 15:03
dep. 15:03
28.7 km
arr. 15:32
dep. 15:32
48.7 km
arr. 15:39
51.6 km
15:30 16:44 (01:14)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 15:30
Irig, Bus station
arr. 16:02
dep. 16:05
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 16:07
dep. 16:07
28.7 km
Irig, Hopovo
arr. 16:10
dep. 16:10
31 km
arr. 16:37
dep. 16:37
48.8 km
arr. 16:44
51.7 km
16:52 18:05 (01:13)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 16:52
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 16:57
dep. 16:57
4 km
arr. 17:55
dep. 17:55
50 km
arr. 18:05
57 km
17:57 19:00 (01:03)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 17:57
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:00
dep. 18:00
4 km
Jarak, Fiserov salas
arr. 18:03
dep. 18:03
9 km
Ruma, Bus station
arr. 18:10
dep. 18:15
16 km
Irig, Bus station
arr. 18:28
dep. 18:28
30 km
Sremska Kamenica, Center
arr. 18:47
dep. 18:47
47 km
arr. 19:00
57 km
18:42 19:50 (01:08)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 18:42
Jarak, Kod kafane Bosna
arr. 18:45
dep. 18:45
4 km
Ruma, Bus station
arr. 18:55
dep. 18:55
16 km
Ruma, Centar ka NS
arr. 19:00
dep. 19:00
18 km
arr. 19:40
dep. 19:40
50 km
arr. 19:50
57 km
19:25 20:39 (01:14)
Centar - Katolicka crkvaMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
dep. 19:25
Irig, Bus station
arr. 19:57
dep. 20:00
27.6 km
Irig, Stambene zgrade
arr. 20:02
dep. 20:02
28.7 km
Irig, Hopovo
arr. 20:05
dep. 20:05
31 km
arr. 20:32
dep. 20:32
48.8 km
arr. 20:39
51.7 km

Naselja Hrtkovci i Novi Sad su međusobno udaljena ~55 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 01min., a najduže 01h i 18min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Hrtkovci je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 19:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.