Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Horgos - Novi Knezevac timetable

wednesday, 15.07.2020.
05:12 05:37 (00:25)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 05:12
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 05:15
dep. 05:15
3.2 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 05:17
dep. 05:17
5 km
Horgos, Center
arr. 05:19
dep. 05:20
6.5 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 05:21
dep. 05:21
7.2 km
Horgos, Breg
arr. 05:22
dep. 05:22
8.2 km
Kanjiza, Tondach
arr. 05:31
dep. 05:31
18.2 km
arr. 05:33
dep. 05:33
19.6 km
Kanjiza, SPA
arr. 05:34
dep. 05:34
20.2 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 05:37
23.6 km
10:28 10:59 (00:31)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 10:28
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 10:29
dep. 10:29
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 10:34
dep. 10:34
5.6 km
Horgos, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 10:38
dep. 10:38
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 10:50
dep. 10:50
20.4 km
arr. 10:51
dep. 10:51
21.4 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 10:59
28.3 km
12:06 12:45 (00:39)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 12:06
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 12:08
dep. 12:08
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:10
dep. 12:10
5.6 km
Horgos, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 12:18
dep. 12:18
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 12:28
dep. 12:28
20.6 km
arr. 12:30
dep. 12:30
21.6 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 12:45
28.6 km
14:41 15:18 (00:37)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 14:41
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
5.6 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
20.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
21.6 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
dep. 15:11
22.6 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:18
28.6 km
15:01 15:21 (00:20)
CenterBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 15:01
arr. 15:16
dep. 15:16
14 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 15:21
18 km
15:37 16:10 (00:33)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 15:37
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 15:38
dep. 15:38
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Horgos, Center
arr. 15:45
dep. 15:45
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 15:46
dep. 15:46
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 15:47
dep. 15:47
9.1 km
Martonos, Center
arr. 15:56
dep. 15:56
17.6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 16:03
dep. 16:03
24.6 km
arr. 16:04
dep. 16:04
25.6 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 16:10
32.2 km
16:08 16:27 (00:19)
CenterBenzinska pumpa
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 16:08
Martonos, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
Martonos, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
dep. 16:25
13 km
Novi Knezevac, Center
arr. 16:26
dep. 16:26
16 km
Novi Knezevac, Benzinska pumpa
arr. 16:27
18 km
19:49 20:23 (00:34)
FodorBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 19:49
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 19:50
dep. 19:50
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:55
dep. 19:55
5.6 km
Horgos, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 19:59
dep. 19:59
9.1 km
Martonos, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
17.6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:15
dep. 20:15
24.6 km
arr. 20:16
dep. 20:16
25.6 km
Novi Knezevac, Bus station
arr. 20:23
32.2 km

Naselja Horgos i Novi Knezevac su međusobno udaljena ~27 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 19min., a najduže 39min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Horgos je u 05:12 h, dok je poslednji polazak u 19:49 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Horgos - Novi Knezevac iznosi od 1,54 EUR do 1,54 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.