Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Horgos - Kanjiza timetable

saturday, 26.09.2020.
06:24 06:48 (00:24)
FodorCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 06:24
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 06:25
dep. 06:25
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 06:30
dep. 06:30
5.6 km
Horgos, Center
arr. 06:32
dep. 06:32
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 06:33
dep. 06:33
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 06:34
dep. 06:34
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 06:45
dep. 06:45
20.4 km
arr. 06:48
21.4 km
07:11 07:37 (00:26)
FodorCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 07:11
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 07:12
dep. 07:12
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 07:18
dep. 07:18
5.6 km
Horgos, Center
arr. 07:20
dep. 07:20
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 07:21
dep. 07:21
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 07:22
dep. 07:22
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 07:36
dep. 07:36
20.6 km
arr. 07:37
21.6 km
09:33 09:47 (00:14)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 09:33
Martonos, Center
arr. 09:40
dep. 09:40
6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
arr. 09:47
13 km
10:28 10:51 (00:23)
FodorCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 10:28
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 10:29
dep. 10:29
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 10:34
dep. 10:34
5.6 km
Horgos, Center
arr. 10:36
dep. 10:36
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 10:37
dep. 10:37
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 10:38
dep. 10:38
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 10:50
dep. 10:50
20.4 km
arr. 10:51
21.4 km
12:06 12:30 (00:24)
FodorCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 12:06
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 12:08
dep. 12:08
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 12:10
dep. 12:10
5.6 km
Horgos, Center
arr. 12:12
dep. 12:12
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 12:13
dep. 12:13
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 12:18
dep. 12:18
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 12:28
dep. 12:28
20.6 km
arr. 12:30
21.6 km
13:11 13:37 (00:26)
FodorCentar - Skolski trg
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 13:11
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 13:12
dep. 13:12
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 13:18
dep. 13:18
5.6 km
Horgos, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 13:21
dep. 13:21
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 13:22
dep. 13:22
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 13:36
dep. 13:36
20.6 km
arr. 13:37
21.6 km
14:41 15:11 (00:30)
FodorSPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 14:41
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 14:42
dep. 14:42
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 14:50
dep. 14:50
5.6 km
Horgos, Center
arr. 14:52
dep. 14:52
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 14:53
dep. 14:53
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 14:55
dep. 14:55
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 15:08
dep. 15:08
20.6 km
arr. 15:10
dep. 15:10
21.6 km
Kanjiza, SPA
arr. 15:11
22.6 km
15:01 15:16 (00:15)
CenterCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 15:01
arr. 15:16
14 km
16:08 16:25 (00:17)
CenterSPA
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Center
dep. 16:08
Martonos, Center
arr. 16:14
dep. 16:14
3 km
Martonos, Kafana
arr. 16:15
dep. 16:15
4 km
arr. 16:22
dep. 16:22
12 km
Kanjiza, SPA
arr. 16:25
13 km
16:57 17:21 (00:24)
FodorCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 16:57
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 16:58
dep. 16:58
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 17:03
dep. 17:03
5.6 km
Horgos, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 17:06
dep. 17:06
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 17:07
dep. 17:07
9.1 km
Kanjiza, Tondach
arr. 17:20
dep. 17:20
20.4 km
arr. 17:21
21.4 km
19:49 20:16 (00:27)
FodorCentar - Trg Glavni
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Horgos, Fodor
dep. 19:49
Horgos, Horgosi Csаrda
arr. 19:50
dep. 19:50
0.7 km
Horgos, Vasiljevo
arr. 19:55
dep. 19:55
5.6 km
Horgos, Center
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Horgos, Benzinska pumpa
arr. 19:58
dep. 19:58
8.3 km
Horgos, Breg
arr. 19:59
dep. 19:59
9.1 km
Martonos, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
17.6 km
Kanjiza, Tondach
arr. 20:15
dep. 20:15
24.6 km
arr. 20:16
25.6 km

Naselja Horgos i Kanjiza su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Horgos je u 06:24 h, dok je poslednji polazak u 19:49 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Horgos - Kanjiza iznosi od 1,37 EUR do 1,37 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.