Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Herceg Novi - Novi Sad timetable

sunday, 23.02.2020.
17:40 08:10 (14:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:40
Kotor, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
49 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
79 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
87 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
100 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
151 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
252 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
262 km
Uzice, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
436 km
Cacak, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
479 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
501 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
641 km
arr. 08:10
721 km
19:05 09:20 (14:15)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:05
Kotor, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Budva, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
72 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
134 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
285 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
634 km
arr. 09:20
709 km
20:00 09:30 (13:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 20:00
Kotor, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
44 km
Budva, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
66 km
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
131 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
325 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
327 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
469 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
522 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
652 km
arr. 09:30
756 km
Herceg Novi - Novi Sad timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
17:40 08:10 (14:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:40
Kotor, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
49 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
79 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
87 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
100 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
151 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
252 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
262 km
Uzice, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
436 km
Cacak, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
479 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
501 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
641 km
arr. 08:10
721 km
19:05 09:20 (14:15)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:05
Kotor, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Budva, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
72 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
134 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
285 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
634 km
arr. 09:20
709 km
20:00 09:30 (13:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 20:00
Budva, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
58 km
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
123 km
Berane, Bus station
arr. 01:15
dep. 01:15
275 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
325 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
330 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
369 km
Raska, Bus station
arr. 03:30
dep. 03:30
392 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
472 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
526 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
666 km
arr. 09:30
746 km
Herceg Novi - Novi Sad timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
17:40 08:10 (14:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 17:40
Kotor, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:40
49 km
Budva, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
79 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
87 km
Sutomore, GAS
arr. 19:55
dep. 19:55
100 km
Podgorica, Bus station
arr. 20:35
dep. 20:45
151 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 23:50
dep. 23:50
252 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 00:05
dep. 00:05
262 km
Uzice, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
436 km
Cacak, Bus station
arr. 03:50
dep. 03:50
479 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 04:20
dep. 04:20
501 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
dep. 06:50
641 km
arr. 08:10
721 km
19:05 09:20 (14:15)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 31.12.2021.
Days of service: every second day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 19:05
Kotor, Bus station
arr. 20:10
dep. 20:10
33 km
Budva, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:25
72 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:40
dep. 22:40
134 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:00
dep. 02:00
278 km
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
285 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
634 km
arr. 09:20
709 km
20:00 09:30 (13:30)
GASMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.12.2021.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 20:00
Kotor, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
44 km
Budva, Bus station
arr. 21:30
dep. 21:30
66 km
Podgorica, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
131 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
325 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 02:15
dep. 02:15
327 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
469 km
Kragujevac, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
522 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
652 km
arr. 09:30
756 km

Naselja Herceg Novi i Novi Sad su međusobno udaljena ~728 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13h i 30min., a najduže 14h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 17:40 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Herceg Novi - Novi Sad iznosi od 31,99 EUR do 31,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.