Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Herceg Novi - Leskovac timetable

thursday, 16.08.2018.
13:15 03:30 (14:15)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 13:15
Tivat, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Budva, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 14:50
dep. 14:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 15:05
dep. 15:05
82 km
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
112 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
292 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
320.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
321 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
351 km
Raska, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
374 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
444 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
504 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:30
654 km
18:00 07:45 (13:45)
GAS
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:00
Budva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:35
dep. 19:35
73 km
Sutomore, GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
85 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:45
dep. 00:45
300.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:00
dep. 01:00
301 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:45
634 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
13:15 03:30 (14:15)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 13:15
Tivat, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Budva, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 14:50
dep. 14:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 15:05
dep. 15:05
82 km
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
112 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
292 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
320.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
321 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
351 km
Raska, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
374 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
444 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
504 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:30
654 km
18:00 07:45 (13:45)
GAS
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:00
Budva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:35
dep. 19:35
73 km
Sutomore, GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
85 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:45
dep. 00:45
300.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:00
dep. 01:00
301 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:45
634 km
 
Departures on: saturday, 18.08.2018.
13:15 03:30 (14:15)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 13:15
Tivat, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Budva, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 14:50
dep. 14:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 15:05
dep. 15:05
82 km
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
112 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
292 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
320.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
321 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
351 km
Raska, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
374 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
444 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
504 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:30
654 km
18:00 07:45 (13:45)
GAS
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:00
Budva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:35
dep. 19:35
73 km
Sutomore, GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
85 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:45
dep. 00:45
300.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:00
dep. 01:00
301 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:45
634 km
 
Departures on: sunday, 19.08.2018.
13:15 03:30 (14:15)
GAS
The timetable is valid until: 15.09.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 13:15
Tivat, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
25 km
Budva, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 14:50
dep. 14:50
70 km
Sutomore, GAS
arr. 15:05
dep. 15:05
82 km
Podgorica, Bus station
arr. 16:30
dep. 16:30
112 km
Berane, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
261 km
Rozaje, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
292 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 21:00
dep. 21:00
320.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 21:15
dep. 21:15
321 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 21:40
dep. 21:40
351 km
Raska, Bus station
arr. 22:10
dep. 22:10
374 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:10
dep. 23:10
444 km
Krusevac, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
504 km
Leskovac, Bus station
arr. 03:30
654 km
18:00 07:45 (13:45)
GAS
The timetable is valid until: 23.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Herceg Novi, GAS
dep. 18:00
Budva, Bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
49 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 19:35
dep. 19:35
73 km
Sutomore, GAS
arr. 19:40
dep. 19:40
85 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:45
dep. 00:45
300.9 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:00
dep. 01:00
301 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:45
634 km

Naselja Herceg Novi i Leskovac su međusobno udaljena ~644 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13h i 45min., a najduže 14h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Herceg Novi je u 13:15 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.