Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gusevac - Svrljig timetable

thursday, 18.07.2019.
05:11 06:15 (01:04)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 05:11
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
10.3 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
6.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 05:34
dep. 05:34
14.1 km
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
17.1 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
33.5 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
28 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
26.3 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
29 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
35.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
38.7 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
39.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
40.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
41.2 km
08:47 09:10 (00:23)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 08:47
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
1.9 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Crnoljevica
arr. 08:58
dep. 08:58
17.1 km
Beloinje
arr. 09:01
dep. 09:01
19.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
20.4 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
21.3 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
21.7 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
22.9 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
23.8 km
08:47 09:10 (00:23)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 08:47
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
1.9 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Crnoljevica
arr. 08:58
dep. 08:58
17.1 km
Beloinje
arr. 09:01
dep. 09:01
19.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
20.4 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
21.3 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
21.7 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
22.9 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
23.8 km
15:01 15:30 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 15:01
Lozan, Tr. vodenica
arr. 15:05
dep. 15:05
1.9 km
Lozan, Intersection
arr. 15:08
dep. 15:08
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 15:10
dep. 15:10
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 15:13
dep. 15:13
14.1 km
Crnoljevica
arr. 15:16
dep. 15:16
17.1 km
Beloinje
arr. 15:19
dep. 15:19
19.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
35.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:22
dep. 15:22
38.7 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 15:24
dep. 15:24
39.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
40.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:30
41.2 km
Gusevac - Svrljig timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:11 06:15 (01:04)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 05:11
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
10.3 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
6.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 05:34
dep. 05:34
14.1 km
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
17.1 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
33.5 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
28 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
26.3 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
29 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
35.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
38.7 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
39.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
40.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
41.2 km
Gusevac - Svrljig timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
05:11 06:15 (01:04)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 05:11
Lozan, Tr. vodenica
arr. 05:25
dep. 05:25
10.3 km
Manojlica
arr. 05:19
dep. 05:19
6.1 km
Lozan, Intersection
arr. 05:27
dep. 05:27
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 05:30
dep. 05:30
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 05:34
dep. 05:34
14.1 km
Crnoljevica
arr. 05:37
dep. 05:37
17.1 km
Beloinje
arr. 06:04
dep. 06:04
33.5 km
Burdimo, 1
arr. 05:56
dep. 05:56
28 km
Burdimo
arr. 05:53
dep. 05:53
26.3 km
Izvor kod Svrljiga, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
29 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
35.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 06:08
dep. 06:08
38.7 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 06:10
dep. 06:10
39.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 06:13
dep. 06:13
40.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 06:15
41.2 km
08:47 09:10 (00:23)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday, Thursday.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 08:47
Lozan, Tr. vodenica
arr. 08:49
dep. 08:49
1.9 km
Lozan, Intersection
arr. 08:50
dep. 08:50
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 08:55
dep. 08:55
14.1 km
Crnoljevica
arr. 08:58
dep. 08:58
17.1 km
Beloinje
arr. 09:01
dep. 09:01
19.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
20.4 km
Svrljig, Cetkara
arr. 09:04
dep. 09:04
21.3 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 09:05
dep. 09:05
21.7 km
Svrljig, Pijaca
arr. 09:07
dep. 09:07
22.9 km
Svrljig, Bus station
arr. 09:10
23.8 km
14:51 15:20 (00:29)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: Monday.
Stations
Arrival
Departure
Gusevac
dep. 14:51
Lozan, Tr. vodenica
arr. 14:55
dep. 14:55
1.9 km
Lozan, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
10.7 km
Gulijan, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
11.8 km
Okruglica kod Svrljiga
arr. 15:03
dep. 15:03
14.1 km
Crnoljevica
arr. 15:06
dep. 15:06
17.1 km
Beloinje
arr. 15:09
dep. 15:09
19.1 km
Ribare kod Svrljiga, Intersection
arr. 15:11
dep. 15:11
35.1 km
Svrljig, Cetkara
arr. 15:12
dep. 15:12
38.7 km
Svrljig, T. kombinat
arr. 15:14
dep. 15:14
39.1 km
Svrljig, Pijaca
arr. 15:16
dep. 15:16
40.3 km
Svrljig, Bus station
arr. 15:20
41.2 km

Naselja Gusevac i Svrljig su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 23min., a najduže 01h i 04min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gusevac je u 05:11 h, dok je poslednji polazak u 15:01 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.