Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Guberevci - Cacak timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:15 06:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 05:15
Guberevci, Cogolji
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Goracici
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 05:39
dep. 05:39
8 km
Rti, Rasovac
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Rti, Jeremići
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:20
dep. 06:20
26 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
28 km
08:30 10:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 08:30
Guberevci, Cogolji
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Goracici
arr. 08:40
dep. 08:40
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 08:43
dep. 08:43
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 08:45
dep. 08:45
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Goracici, Satarića Kuća
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Goracici, Dragačica
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Goracici, Đurovići
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Guca , Veles - R
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Guca , Broćići
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Guca , Ikodinovići
arr. 09:03
dep. 09:03
13 km
Guca , Petrol station
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Guca , Bolnica
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Guca , Center
arr. 09:10
dep. 09:10
17 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 09:19
dep. 09:19
21 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Rogaca kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
23 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 09:30
dep. 09:30
26 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 09:44
dep. 09:44
31 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 09:50
dep. 09:50
34 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 09:52
dep. 09:52
35 km
Cacak, Crnogorac
arr. 09:55
dep. 09:55
37 km
Cacak, Bus station
arr. 10:05
39 km
12:00 13:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 12:00
Guberevci, Cogolji
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 12:09
dep. 12:09
2 km
Goracici
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Rti, Rasovac
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 12:33
dep. 12:33
11 km
Rti, Jeremići
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 12:38
dep. 12:38
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 12:50
dep. 12:50
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:00
dep. 13:00
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:05
dep. 13:05
26 km
Cacak, Bus station
arr. 13:15
28 km
16:45 18:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 16:45
Guberevci, Cogolji
arr. 16:49
dep. 16:49
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Goracici
arr. 16:57
dep. 16:57
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 17:03
dep. 17:03
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 17:09
dep. 17:09
8 km
Rti, Rasovac
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 17:18
dep. 17:18
11 km
Rti, Jeremići
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 17:28
dep. 17:28
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:47
dep. 17:47
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Cacak, Bus station
arr. 18:00
28 km
Guberevci - Cacak timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:15 06:30 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 05:15
Guberevci, Cogolji
arr. 05:19
dep. 05:19
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 05:24
dep. 05:24
2 km
Goracici
arr. 05:27
dep. 05:27
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 05:36
dep. 05:36
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 05:39
dep. 05:39
8 km
Rti, Rasovac
arr. 05:45
dep. 05:45
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 05:48
dep. 05:48
11 km
Rti, Jeremići
arr. 05:50
dep. 05:50
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 05:53
dep. 05:53
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 05:55
dep. 05:55
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 05:58
dep. 05:58
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 06:00
dep. 06:00
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 06:05
dep. 06:05
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 06:09
dep. 06:09
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 06:15
dep. 06:15
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 06:17
dep. 06:17
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 06:20
dep. 06:20
26 km
Cacak, Bus station
arr. 06:30
28 km
08:30 10:05 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 08:30
Guberevci, Cogolji
arr. 08:34
dep. 08:34
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 08:37
dep. 08:37
2 km
Goracici
arr. 08:40
dep. 08:40
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 08:43
dep. 08:43
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 08:45
dep. 08:45
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 08:48
dep. 08:48
6 km
Goracici, Satarića Kuća
arr. 08:51
dep. 08:51
7 km
Goracici, Dragačica
arr. 08:55
dep. 08:55
8 km
Goracici, Đurovići
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Guca , Veles - R
arr. 09:00
dep. 09:00
11 km
Guca , Broćići
arr. 09:01
dep. 09:01
12 km
Guca , Ikodinovići
arr. 09:03
dep. 09:03
13 km
Guca , Petrol station
arr. 09:15
dep. 09:15
19 km
Guca , Bolnica
arr. 09:12
dep. 09:12
18 km
Guca , Center
arr. 09:10
dep. 09:10
17 km
Rogaca kod Lucana, Božanići
arr. 09:17
dep. 09:17
20 km
Rogaca kod Lucana, Vranjica
arr. 09:19
dep. 09:19
21 km
Rogaca kod Lucana, Živkovići
arr. 09:21
dep. 09:21
22 km
Rogaca kod Lucana
arr. 09:23
dep. 09:23
23 km
Zeoke kod Lucana, Ilići
arr. 09:25
dep. 09:25
24 km
Zeoke kod Lucana, Gradsko groblje
arr. 09:30
dep. 09:30
26 km
Zeoke kod Lucana, Tabla
arr. 09:35
dep. 09:35
28 km
Zeoke kod Lucana, Karaula
arr. 09:40
dep. 09:40
29 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 09:44
dep. 09:44
31 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 09:50
dep. 09:50
34 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 09:52
dep. 09:52
35 km
Cacak, Crnogorac
arr. 09:55
dep. 09:55
37 km
Cacak, Bus station
arr. 10:05
39 km
12:00 13:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 12:00
Guberevci, Cogolji
arr. 12:04
dep. 12:04
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 12:09
dep. 12:09
2 km
Goracici
arr. 12:12
dep. 12:12
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 12:18
dep. 12:18
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 12:21
dep. 12:21
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 12:24
dep. 12:24
8 km
Rti, Rasovac
arr. 12:30
dep. 12:30
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 12:33
dep. 12:33
11 km
Rti, Jeremići
arr. 12:35
dep. 12:35
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 12:38
dep. 12:38
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 12:40
dep. 12:40
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 12:43
dep. 12:43
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 12:50
dep. 12:50
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 12:54
dep. 12:54
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 13:00
dep. 13:00
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 13:02
dep. 13:02
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 13:05
dep. 13:05
26 km
Cacak, Bus station
arr. 13:15
28 km
16:45 18:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Guberevci
dep. 16:45
Guberevci, Cogolji
arr. 16:49
dep. 16:49
1 km
Goracici, Plazinići
arr. 16:54
dep. 16:54
2 km
Goracici
arr. 16:57
dep. 16:57
3 km
Goracici, Školsko Brdo
arr. 17:00
dep. 17:00
4 km
Goracici, Joksimovina
arr. 17:03
dep. 17:03
5 km
Goracici, Poljoprivredno Dobro
arr. 17:06
dep. 17:06
7 km
Rti, Veselinovići
arr. 17:09
dep. 17:09
8 km
Rti, Rasovac
arr. 17:15
dep. 17:15
10 km
Rti, Zimonjića Grm
arr. 17:18
dep. 17:18
11 km
Rti, Jeremići
arr. 17:20
dep. 17:20
12 km
Rti, Draškovića Kafana
arr. 17:23
dep. 17:23
13 km
Rti, Duboki Potok
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Zeoke kod Lucana, Majdan
arr. 17:28
dep. 17:28
15 km
Zeoke kod Lucana, Jelički Prevoj
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Zeoke kod Lucana, Zdravljak
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Loznica kod Cacka, R - Poligon
arr. 17:39
dep. 17:39
20 km
Loznica kod Cacka, Bugarčića Podrum
arr. 17:45
dep. 17:45
23 km
Loznica kod Cacka, Vukovića Brdo
arr. 17:47
dep. 17:47
24 km
Cacak, Crnogorac
arr. 17:50
dep. 17:50
26 km
Cacak, Bus station
arr. 18:00
28 km

Naselja Guberevci i Cacak su međusobno udaljena ~31 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Guberevci je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 16:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.