Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grocka - Umcari timetable

thursday, 20.02.2020.
06:14 06:42 (00:28)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 30.06.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:14
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:17
dep. 06:17
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:19
dep. 06:19
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:21
dep. 06:21
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:25
dep. 06:25
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 06:29
dep. 06:29
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:31
dep. 06:31
9.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:32
dep. 06:32
9.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:33
dep. 06:33
10.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:35
dep. 06:35
11.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:36
dep. 06:36
12.2 km
Umcari, Center
arr. 06:38
dep. 06:38
13.6 km
arr. 06:40
dep. 06:40
15.2 km
arr. 06:42
16.1 km
06:30 06:59 (00:29)
SumadinskaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:34
dep. 06:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:36
dep. 06:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:39
dep. 06:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:41
dep. 06:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 06:45
dep. 06:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 06:48
dep. 06:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 06:49
dep. 06:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 06:50
dep. 06:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 06:52
dep. 06:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 06:54
dep. 06:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 06:56
dep. 06:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 06:57
dep. 06:57
14.3 km
arr. 06:59
15.5 km
06:41 07:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 06:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 06:44
dep. 06:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 06:46
dep. 06:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:49
dep. 06:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 06:51
dep. 06:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 06:54
dep. 06:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 06:56
dep. 06:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 06:58
dep. 06:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 07:01
dep. 07:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 07:03
dep. 07:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 07:04
dep. 07:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 07:05
dep. 07:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 07:08
dep. 07:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 07:10
dep. 07:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 07:14
dep. 07:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 07:16
dep. 07:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 07:18
17.1 km
08:00 08:48 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 08:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:03
dep. 08:03
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:05
dep. 08:05
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:07
dep. 08:07
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:09
dep. 08:09
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:11
dep. 08:11
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:13
dep. 08:13
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:14
dep. 08:14
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 08:17
dep. 08:17
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 08:21
dep. 08:21
10 km
arr. 08:25
dep. 08:25
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 08:28
dep. 08:28
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 08:30
dep. 08:30
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 08:33
dep. 08:33
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 08:34
dep. 08:34
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 08:36
dep. 08:36
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 08:39
dep. 08:39
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 08:40
dep. 08:40
18.6 km
Umcari, Center
arr. 08:43
dep. 08:43
20 km
arr. 08:46
dep. 08:46
21.6 km
arr. 08:48
22.5 km
08:41 09:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 08:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 08:44
dep. 08:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 08:46
dep. 08:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:49
dep. 08:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 08:51
dep. 08:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 08:54
dep. 08:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 08:56
dep. 08:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 08:57
dep. 08:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 08:58
dep. 08:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:03
dep. 09:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:04
dep. 09:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:05
dep. 09:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:08
dep. 09:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:10
dep. 09:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 09:12
dep. 09:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 09:14
dep. 09:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 09:16
dep. 09:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 09:18
17.1 km
09:00 09:29 (00:29)
SumadinskaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 09:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:06
dep. 09:06
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:09
dep. 09:09
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 09:11
dep. 09:11
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 09:15
dep. 09:15
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 09:18
dep. 09:18
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 09:19
dep. 09:19
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 09:20
dep. 09:20
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 09:22
dep. 09:22
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 09:24
dep. 09:24
12.4 km
Umcari, Center
arr. 09:26
dep. 09:26
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 09:27
dep. 09:27
14.3 km
arr. 09:29
15.5 km
09:41 10:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 09:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 09:44
dep. 09:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 09:46
dep. 09:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:49
dep. 09:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 09:51
dep. 09:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 09:54
dep. 09:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 09:56
dep. 09:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 09:57
dep. 09:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 09:58
dep. 09:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 10:01
dep. 10:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 10:03
dep. 10:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 10:04
dep. 10:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 10:05
dep. 10:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 10:08
dep. 10:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 10:10
dep. 10:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 10:12
dep. 10:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 10:14
dep. 10:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 10:16
dep. 10:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 10:18
17.1 km
11:00 11:44 (00:44)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 11:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:04
dep. 11:04
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:06
dep. 11:06
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:08
dep. 11:08
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:09
dep. 11:09
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:11
dep. 11:11
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:12
dep. 11:12
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:13
dep. 11:13
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 11:15
dep. 11:15
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 11:19
dep. 11:19
10 km
arr. 11:23
dep. 11:23
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 11:27
dep. 11:27
12.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 11:29
dep. 11:29
13.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
15.3 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:34
dep. 11:34
15.7 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:35
dep. 11:35
16.3 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:37
dep. 11:37
17.4 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:38
dep. 11:38
18.1 km
Umcari, Center
arr. 11:40
dep. 11:40
19.5 km
arr. 11:42
dep. 11:42
21.1 km
arr. 11:44
22 km
11:11 11:48 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 11:11
Grocka, Alaska koliba
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 11:16
dep. 11:16
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:19
dep. 11:19
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 11:21
dep. 11:21
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 11:24
dep. 11:24
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 11:26
dep. 11:26
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 11:27
dep. 11:27
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 11:28
dep. 11:28
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 11:33
dep. 11:33
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 11:34
dep. 11:34
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 11:35
dep. 11:35
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 11:38
dep. 11:38
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 11:40
dep. 11:40
14.2 km
Umcari, Center
arr. 11:42
dep. 11:42
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 11:44
dep. 11:44
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 11:46
dep. 11:46
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 11:48
17.1 km
12:11 12:48 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 12:11
Grocka, Alaska koliba
arr. 12:14
dep. 12:14
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 12:16
dep. 12:16
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:19
dep. 12:19
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 12:21
dep. 12:21
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 12:24
dep. 12:24
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 12:26
dep. 12:26
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 12:27
dep. 12:27
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 12:28
dep. 12:28
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 12:31
dep. 12:31
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 12:33
dep. 12:33
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 12:34
dep. 12:34
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 12:35
dep. 12:35
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 12:38
dep. 12:38
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 12:40
dep. 12:40
14.2 km
Umcari, Center
arr. 12:42
dep. 12:42
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 12:44
dep. 12:44
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 12:46
dep. 12:46
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 12:48
17.1 km
13:25 14:13 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 13:25
Grocka, Alaska koliba
arr. 13:28
dep. 13:28
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 13:30
dep. 13:30
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:32
dep. 13:32
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 13:36
dep. 13:36
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 13:38
dep. 13:38
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 13:39
dep. 13:39
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 13:42
dep. 13:42
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 13:46
dep. 13:46
10 km
arr. 13:50
dep. 13:50
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 13:53
dep. 13:53
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 13:55
dep. 13:55
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 13:58
dep. 13:58
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 13:59
dep. 13:59
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:01
dep. 14:01
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:04
dep. 14:04
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:05
dep. 14:05
18.6 km
Umcari, Center
arr. 14:08
dep. 14:08
20 km
arr. 14:11
dep. 14:11
21.6 km
arr. 14:13
22.5 km
14:11 14:48 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 14:11
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:14
dep. 14:14
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:16
dep. 14:16
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:19
dep. 14:19
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 14:21
dep. 14:21
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 14:24
dep. 14:24
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 14:26
dep. 14:26
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:27
dep. 14:27
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 14:28
dep. 14:28
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:31
dep. 14:31
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:33
dep. 14:33
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:34
dep. 14:34
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:35
dep. 14:35
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:38
dep. 14:38
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:40
dep. 14:40
14.2 km
Umcari, Center
arr. 14:42
dep. 14:42
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 14:44
dep. 14:44
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 14:46
dep. 14:46
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 14:48
17.1 km
14:30 14:59 (00:29)
SumadinskaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 14:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 14:34
dep. 14:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 14:36
dep. 14:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 14:39
dep. 14:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 14:41
dep. 14:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 14:45
dep. 14:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 14:48
dep. 14:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 14:50
dep. 14:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 14:52
dep. 14:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 14:54
dep. 14:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 14:56
dep. 14:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 14:57
dep. 14:57
14.3 km
arr. 14:59
15.5 km
15:11 15:48 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:11
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:14
dep. 15:14
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:16
dep. 15:16
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:19
dep. 15:19
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:21
dep. 15:21
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:24
dep. 15:24
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:26
dep. 15:26
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:27
dep. 15:27
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 15:28
dep. 15:28
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:33
dep. 15:33
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:34
dep. 15:34
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 15:35
dep. 15:35
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 15:38
dep. 15:38
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 15:40
dep. 15:40
14.2 km
Umcari, Center
arr. 15:42
dep. 15:42
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 15:44
dep. 15:44
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 15:46
dep. 15:46
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 15:48
17.1 km
15:25 16:13 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:25
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:28
dep. 15:28
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 15:30
dep. 15:30
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:32
dep. 15:32
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 15:34
dep. 15:34
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 15:36
dep. 15:36
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 15:38
dep. 15:38
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 15:39
dep. 15:39
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 15:42
dep. 15:42
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 15:46
dep. 15:46
10 km
arr. 15:50
dep. 15:50
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 15:53
dep. 15:53
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 15:55
dep. 15:55
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 15:58
dep. 15:58
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 15:59
dep. 15:59
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:01
dep. 16:01
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:04
dep. 16:04
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:05
dep. 16:05
18.6 km
Umcari, Center
arr. 16:08
dep. 16:08
20 km
arr. 16:11
dep. 16:11
21.6 km
arr. 16:13
22.5 km
15:56 16:33 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:56
Grocka, Alaska koliba
arr. 15:59
dep. 15:59
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 16:01
dep. 16:01
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:04
dep. 16:04
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 16:06
dep. 16:06
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 16:09
dep. 16:09
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 16:11
dep. 16:11
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 16:16
dep. 16:16
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 16:18
dep. 16:18
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 16:19
dep. 16:19
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 16:20
dep. 16:20
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 16:23
dep. 16:23
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 16:25
dep. 16:25
14.2 km
Umcari, Center
arr. 16:27
dep. 16:27
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 16:29
dep. 16:29
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 16:31
dep. 16:31
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 16:33
17.1 km
16:55 17:43 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 16:55
Grocka, Alaska koliba
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:00
dep. 17:00
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:02
dep. 17:02
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:04
dep. 17:04
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:06
dep. 17:06
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:08
dep. 17:08
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:12
dep. 17:12
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 17:16
dep. 17:16
10 km
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 17:23
dep. 17:23
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 17:25
dep. 17:25
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:28
dep. 17:28
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:29
dep. 17:29
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:31
dep. 17:31
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:34
dep. 17:34
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:35
dep. 17:35
18.6 km
Umcari, Center
arr. 17:38
dep. 17:38
20 km
arr. 17:41
dep. 17:41
21.6 km
arr. 17:43
22.5 km
17:30 17:59 (00:29)
SumadinskaRaskrsnica - autoput
The timetable is valid until: 20.06.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:30
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:36
dep. 17:36
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:39
dep. 17:39
4.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:41
dep. 17:41
5.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 17:45
dep. 17:45
8 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 17:48
dep. 17:48
9.6 km
Pudarci, Trafo
arr. 17:49
dep. 17:49
10 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 17:50
dep. 17:50
10.6 km
Pudarci, Cokanj
arr. 17:52
dep. 17:52
11.7 km
Umcari, Cekerac
arr. 17:54
dep. 17:54
12.4 km
Umcari, Center
arr. 17:56
dep. 17:56
13.8 km
Umcari, Ambulanta
arr. 17:57
dep. 17:57
14.3 km
arr. 17:59
15.5 km
17:41 18:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 17:44
dep. 17:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 17:46
dep. 17:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:49
dep. 17:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 17:51
dep. 17:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 17:54
dep. 17:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 17:56
dep. 17:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 17:57
dep. 17:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 17:58
dep. 17:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:03
dep. 18:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:04
dep. 18:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:05
dep. 18:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:08
dep. 18:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:10
dep. 18:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 18:14
dep. 18:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 18:16
dep. 18:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 18:18
17.1 km
18:26 19:03 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 18:26
Grocka, Alaska koliba
arr. 18:29
dep. 18:29
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 18:31
dep. 18:31
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:34
dep. 18:34
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 18:36
dep. 18:36
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 18:39
dep. 18:39
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 18:41
dep. 18:41
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 18:42
dep. 18:42
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 18:43
dep. 18:43
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 18:46
dep. 18:46
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 18:48
dep. 18:48
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 18:49
dep. 18:49
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 18:50
dep. 18:50
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 18:53
dep. 18:53
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 18:55
dep. 18:55
14.2 km
Umcari, Center
arr. 18:57
dep. 18:57
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 18:59
dep. 18:59
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 19:01
dep. 19:01
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 19:03
17.1 km
19:00 19:38 (00:38)
SumadinskaCenter
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:00
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:02
dep. 19:02
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:03
dep. 19:03
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:04
dep. 19:04
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:05
dep. 19:05
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:07
dep. 19:07
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:09
dep. 19:09
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:10
dep. 19:10
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 19:12
dep. 19:12
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:15
dep. 19:15
10 km
arr. 19:19
dep. 19:19
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 19:21
dep. 19:21
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:23
dep. 19:23
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:26
dep. 19:26
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:28
dep. 19:28
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:29
dep. 19:29
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:32
dep. 19:32
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:35
dep. 19:35
18.6 km
Umcari, Center
arr. 19:38
20 km
19:10 19:58 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:10
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:13
dep. 19:13
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:15
dep. 19:15
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:19
dep. 19:19
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:21
dep. 19:21
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:23
dep. 19:23
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:24
dep. 19:24
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 19:27
dep. 19:27
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
arr. 19:35
dep. 19:35
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 19:38
dep. 19:38
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 19:40
dep. 19:40
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 19:44
dep. 19:44
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 19:46
dep. 19:46
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 19:49
dep. 19:49
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 19:50
dep. 19:50
18.6 km
Umcari, Center
arr. 19:53
dep. 19:53
20 km
arr. 19:56
dep. 19:56
21.6 km
arr. 19:58
22.5 km
19:41 20:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 19:44
dep. 19:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 19:46
dep. 19:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:49
dep. 19:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 19:51
dep. 19:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 19:54
dep. 19:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 19:56
dep. 19:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 19:57
dep. 19:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 19:58
dep. 19:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 20:03
dep. 20:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 20:04
dep. 20:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 20:05
dep. 20:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 20:08
dep. 20:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 20:10
dep. 20:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 20:12
dep. 20:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 20:14
dep. 20:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 20:16
dep. 20:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 20:18
17.1 km
20:41 21:18 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:41
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 20:46
dep. 20:46
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:49
dep. 20:49
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 20:51
dep. 20:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 20:54
dep. 20:54
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 20:56
dep. 20:56
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 20:57
dep. 20:57
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 20:58
dep. 20:58
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:03
dep. 21:03
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:04
dep. 21:04
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:05
dep. 21:05
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:08
dep. 21:08
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:10
dep. 21:10
14.2 km
Umcari, Center
arr. 21:12
dep. 21:12
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 21:14
dep. 21:14
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 21:16
dep. 21:16
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 21:18
17.1 km
20:55 21:43 (00:48)
SumadinskaDonji kraj - skola
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:55
Grocka, Alaska koliba
arr. 20:58
dep. 20:58
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 21:00
dep. 21:00
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:02
dep. 21:02
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 21:06
dep. 21:06
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 21:08
dep. 21:08
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 21:09
dep. 21:09
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 21:12
dep. 21:12
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 21:16
dep. 21:16
10 km
arr. 21:20
dep. 21:20
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 21:23
dep. 21:23
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 21:25
dep. 21:25
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 21:28
dep. 21:28
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 21:29
dep. 21:29
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 21:31
dep. 21:31
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 21:34
dep. 21:34
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 21:35
dep. 21:35
18.6 km
Umcari, Center
arr. 21:38
dep. 21:38
20 km
arr. 21:41
dep. 21:41
21.6 km
arr. 21:43
22.5 km
21:56 22:33 (00:37)
SumadinskaSefkac
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 21:56
Grocka, Alaska koliba
arr. 21:59
dep. 21:59
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 22:01
dep. 22:01
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:04
dep. 22:04
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 22:06
dep. 22:06
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 22:09
dep. 22:09
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 22:11
dep. 22:11
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 22:12
dep. 22:12
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 22:13
dep. 22:13
7.5 km
Pudarci, Bukovaca 2
arr. 22:16
dep. 22:16
10 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 22:18
dep. 22:18
11.4 km
Pudarci, Trafo
arr. 22:19
dep. 22:19
11.8 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 22:20
dep. 22:20
12.4 km
Pudarci, Cokanj
arr. 22:23
dep. 22:23
13.5 km
Umcari, Cekerac
arr. 22:25
dep. 22:25
14.2 km
Umcari, Center
arr. 22:27
dep. 22:27
15.6 km
Umcari, Crkva
arr. 22:29
dep. 22:29
16.3 km
Umcari, Izlaz
arr. 22:31
dep. 22:31
16.7 km
Umcari, Sefkac
arr. 22:33
17.1 km
23:43 01:03 (01:20)
SumadinskaCrkva
The timetable is valid until: 31.12.2040.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 23:43
Grocka, Alaska koliba
arr. 23:46
dep. 23:46
2 km
Brestovik, Vikend naselje
arr. 23:48
dep. 23:48
3.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:50
dep. 23:50
4.6 km
Brestovik, Ulaz
arr. 23:51
dep. 23:51
5.1 km
Brestovik, Centar - okretnica
arr. 23:52
dep. 23:52
5.6 km
Brestovik, Izlaz
arr. 23:53
dep. 23:53
6.1 km
Brestovik, Intersection
arr. 23:54
dep. 23:54
6.6 km
Brestovik, Institut
arr. 23:57
dep. 23:57
7.5 km
Kamendol, Bukovaca
arr. 00:01
dep. 00:01
10 km
arr. 00:05
dep. 00:05
11.9 km
Kamendol, Center
arr. 00:09
dep. 00:09
13.3 km
Kamendol, Izlaz - pesak
arr. 00:11
dep. 00:11
14.2 km
Pudarci, Kamendo raskrsnica
arr. 00:14
dep. 00:14
15.8 km
Pudarci, Trafo
arr. 00:15
dep. 00:15
16.2 km
Pudarci, Prodavnica
arr. 00:16
dep. 00:16
16.8 km
Pudarci, Cokanj
arr. 00:19
dep. 00:19
17.9 km
Umcari, Cekerac
arr. 00:21
dep. 00:21
18.6 km
Umcari, Center
arr. 00:23
dep. 00:23
20 km
arr. 00:25
dep. 00:25
21.6 km
arr. 00:27
dep. 00:27
22.5 km
arr. 00:58
dep. 00:58
36.4 km
Umcari, Center
arr. 01:01
dep. 01:01
38 km
Umcari, Crkva
arr. 01:03
38.7 km

Naselja Grocka i Umcari su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 28min., a najduže 01h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grocka je u 06:14 h, dok je poslednji polazak u 23:43 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.