Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grocka - Smederevo timetable

sunday, 23.02.2020.
07:15 07:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 07:15
Brestovik, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 07:31
dep. 07:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 07:38
dep. 07:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 07:41
dep. 07:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 07:45
20 km
07:45 08:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 07:45
Brestovik, Intersection
arr. 07:56
dep. 07:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 08:01
dep. 08:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 08:08
dep. 08:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 08:11
dep. 08:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 08:15
20 km
08:30 09:00 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 08:30
Brestovik, Intersection
arr. 08:40
dep. 08:40
7 km
Seone, Oresac
arr. 08:45
dep. 08:45
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 08:53
dep. 08:53
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 08:56
dep. 08:56
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:00
20 km
08:45 09:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 08:45
Brestovik, Intersection
arr. 08:56
dep. 08:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 09:01
dep. 09:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 09:08
dep. 09:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 09:11
dep. 09:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 09:15
20 km
09:42 10:23 (00:41)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 09:42
Brestovik, Intersection
arr. 09:52
dep. 09:52
7 km
Seone, Oresac
arr. 09:57
dep. 09:57
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:05
dep. 10:05
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:08
dep. 10:08
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 10:17
dep. 10:17
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 10:18
dep. 10:18
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 10:19
dep. 10:19
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 10:20
dep. 10:20
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 10:23
26 km
10:15 10:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 10:15
Brestovik, Intersection
arr. 10:26
dep. 10:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 10:31
dep. 10:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 10:38
dep. 10:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 10:41
dep. 10:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 10:45
20 km
11:15 11:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 11:15
Brestovik, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 11:31
dep. 11:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 11:38
dep. 11:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 11:41
dep. 11:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 11:45
20 km
11:45 12:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 11:45
Brestovik, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Seone, Oresac
arr. 12:00
dep. 12:00
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 12:08
dep. 12:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 12:11
dep. 12:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 12:15
20 km
12:30 13:00 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 12:30
Brestovik, Intersection
arr. 12:41
dep. 12:41
7 km
Seone, Oresac
arr. 12:46
dep. 12:46
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 12:53
dep. 12:53
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 12:56
dep. 12:56
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 13:00
20 km
13:42 14:23 (00:41)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 13:42
Brestovik, Intersection
arr. 13:52
dep. 13:52
7 km
Seone, Oresac
arr. 13:57
dep. 13:57
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 14:05
dep. 14:05
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 14:08
dep. 14:08
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 14:17
dep. 14:17
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 14:18
dep. 14:18
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 14:19
dep. 14:19
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 14:20
dep. 14:20
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 14:23
26 km
15:15 15:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:15
Brestovik, Intersection
arr. 15:26
dep. 15:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 15:31
dep. 15:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:41
dep. 15:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 15:45
20 km
15:34 16:13 (00:39)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:34
Brestovik, Intersection
arr. 15:44
dep. 15:44
7 km
Seone, Oresac
arr. 15:48
dep. 15:48
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 15:55
dep. 15:55
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:05
dep. 16:05
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 16:07
dep. 16:07
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 16:08
dep. 16:08
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 16:09
dep. 16:09
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 16:10
dep. 16:10
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 16:13
26 km
15:55 16:25 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 15:55
Brestovik, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
7 km
Seone, Oresac
arr. 16:11
dep. 16:11
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:18
dep. 16:18
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 16:21
dep. 16:21
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 16:25
20 km
16:35 17:15 (00:40)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 16:35
Brestovik, Intersection
arr. 16:44
dep. 16:44
7 km
Seone, Oresac
arr. 16:48
dep. 16:48
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 16:54
dep. 16:54
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:02
dep. 17:02
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:15
20 km
17:09 17:38 (00:29)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:09
Brestovik, Intersection
arr. 17:17
dep. 17:17
7 km
Seone, Oresac
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 17:25
dep. 17:25
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 17:27
dep. 17:27
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 17:32
dep. 17:32
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 17:33
dep. 17:33
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 17:34
dep. 17:34
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 17:35
dep. 17:35
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 17:38
26 km
17:45 18:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 17:45
Brestovik, Intersection
arr. 17:56
dep. 17:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 18:01
dep. 18:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 18:08
dep. 18:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 18:11
dep. 18:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 18:15
20 km
18:58 19:38 (00:40)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 18:58
Brestovik, Intersection
arr. 19:08
dep. 19:08
7 km
Seone, Oresac
arr. 19:12
dep. 19:12
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:20
dep. 19:20
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:24
dep. 19:24
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 19:32
dep. 19:32
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 19:33
dep. 19:33
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 19:35
dep. 19:35
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 19:38
26 km
19:15 19:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:15
Brestovik, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 19:31
dep. 19:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 19:38
dep. 19:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 19:41
dep. 19:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 19:45
20 km
19:45 20:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 19:45
Brestovik, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 20:01
dep. 20:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:08
dep. 20:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:11
dep. 20:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:15
20 km
20:16 20:53 (00:37)
SumadinskaLipska rampa 1
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:16
Brestovik, Intersection
arr. 20:25
dep. 20:25
7 km
Seone, Oresac
arr. 20:30
dep. 20:30
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 20:37
dep. 20:37
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 20:40
dep. 20:40
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 20:45
dep. 20:45
20 km
Smederevo, Gornja vaga
arr. 20:47
dep. 20:47
21 km
Smederevo, Senjak
arr. 20:48
dep. 20:48
22 km
Smederevo, Papazovac
arr. 20:49
dep. 20:49
23 km
Smederevo, Poljoprivredna skola
arr. 20:50
dep. 20:50
24 km
Smederevo, Lipska rampa 1
arr. 20:53
26 km
20:45 21:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 20:45
Brestovik, Intersection
arr. 20:56
dep. 20:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 21:01
dep. 21:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 21:08
dep. 21:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 21:11
dep. 21:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:15
20 km
21:15 21:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 21:15
Brestovik, Intersection
arr. 21:26
dep. 21:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 21:31
dep. 21:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 21:38
dep. 21:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 21:41
dep. 21:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 21:45
20 km
21:45 22:15 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 21:45
Brestovik, Intersection
arr. 21:56
dep. 21:56
7 km
Seone, Oresac
arr. 22:01
dep. 22:01
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 22:08
dep. 22:08
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 22:11
dep. 22:11
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 22:15
20 km
23:15 23:45 (00:30)
SumadinskaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grocka, Sumadinska
dep. 23:15
Brestovik, Intersection
arr. 23:26
dep. 23:26
7 km
Seone, Oresac
arr. 23:31
dep. 23:31
10 km
Smederevo, Jugovo
arr. 23:38
dep. 23:38
15 km
Smederevo, Prevoz
arr. 23:41
dep. 23:41
17 km
Smederevo, Bus station
arr. 23:45
20 km

Naselja Grocka i Smederevo su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 41min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grocka je u 07:15 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.