Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Grdelica - Leskovac timetable

sunday, 19.05.2019.
04:21 04:37 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Railway station
dep. 04:21
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 04:30
dep. 04:31
6 km
Leskovac, Railway station
arr. 04:37
15 km
05:30 05:50 (00:20)
St.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, St.
dep. 05:30
Leskovac, Bus station
arr. 05:50
14 km
06:35 07:00 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 06:35
Leskovac, Bus station
arr. 07:00
16 km
07:35 07:50 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:35
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:55 08:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
21 km
07:55 08:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
21 km
08:45 09:45 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Center
dep. 08:45
Vlasotince, Station
arr. 09:12
dep. 09:20
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
29.7 km
09:20 09:35 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
16 km
09:55 10:30 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
21 km
09:55 10:30 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
21 km
12:00 12:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 12:00
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
21 km
12:00 12:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 12:00
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
21 km
13:34 13:50 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 14.06.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Railway station
dep. 13:34
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 13:43
dep. 13:44
6 km
Leskovac, Railway station
arr. 13:50
15 km
14:40 15:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
14:40 15:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
15:00 15:19 (00:19)
Petlja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Petlja
dep. 15:00
Leskovac, Bus station
arr. 15:19
16 km
16:45 16:55 (00:10)
Petlja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Petlja
dep. 16:45
Leskovac, Bus station
arr. 16:55
11 km
18:30 18:50 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 18:30
Leskovac, Bus station
arr. 18:50
16 km
21:35 21:50 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 21:35
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
16 km

Naselja Grdelica i Leskovac su međusobno udaljena ~19 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grdelica je u 04:21 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.