Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Grdelica - Leskovac timetable

thursday, 15.11.2018.
04:40 05:00 (00:20)
St.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, St.
dep. 04:40
Leskovac, Bus station
arr. 05:00
14 km
05:30 05:50 (00:20)
St.
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika, nedeljom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, St.
dep. 05:30
Leskovac, Bus station
arr. 05:50
14 km
06:05 06:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 06:05
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Mala Kopasnica
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
21 km
06:05 06:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 06:05
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 06:09
dep. 06:09
3 km
Mala Kopasnica
arr. 06:12
dep. 06:12
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 06:15
dep. 06:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 06:20
dep. 06:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:23
dep. 06:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 06:26
dep. 06:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 06:28
dep. 06:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 06:30
dep. 06:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 06:32
dep. 06:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:36
dep. 06:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:40
21 km
06:14 06:29 (00:15)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Railway station
dep. 06:14
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Leskovac, Railway station
arr. 06:29
15 km
06:35 07:00 (00:25)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 06:35
Leskovac, Bus station
arr. 07:00
16 km
07:15 07:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
21 km
07:15 07:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:20
dep. 07:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 07:22
dep. 07:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:30
dep. 07:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:33
dep. 07:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 07:38
dep. 07:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 07:39
dep. 07:39
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 07:41
dep. 07:41
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:43
dep. 07:43
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
21 km
07:30 08:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:30
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Mala Kopasnica
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:50
dep. 07:50
18.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:00
23 km
07:30 08:00 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:30
Oraovica kod Grdelice
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 07:35
dep. 07:35
3 km
Mala Kopasnica
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 07:40
dep. 07:40
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 07:45
dep. 07:45
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 07:47
dep. 07:47
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 07:50
dep. 07:50
18.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:00
23 km
07:35 07:50 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:35
Leskovac, Bus station
arr. 07:50
16 km
07:55 08:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
21 km
07:55 08:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 07:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Mala Kopasnica
arr. 08:04
dep. 08:04
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 08:08
dep. 08:08
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 08:15
dep. 08:15
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 08:16
dep. 08:16
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 08:18
dep. 08:18
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 08:20
dep. 08:20
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 08:22
dep. 08:22
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 08:23
dep. 08:23
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 08:24
dep. 08:24
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 08:25
21 km
08:45 09:45 (01:00)
Center
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Center
dep. 08:45
Vlasotince, Station
arr. 09:12
dep. 09:20
13 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:45
29.7 km
08:55 09:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 08:55
Oraovica kod Grdelice
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:59
dep. 08:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
21 km
08:55 09:35 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 08:55
Oraovica kod Grdelice
arr. 08:57
dep. 08:57
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 08:59
dep. 08:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 09:01
dep. 09:01
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 09:05
dep. 09:05
6 km
Dobrotin kod Leskovca, Intersection
arr. 09:08
dep. 09:08
7 km
Guberevac kod Leskovca, Intersection
arr. 09:13
dep. 09:13
10 km
Guberevac kod Leskovca, Veterinarska stanica
arr. 09:15
dep. 09:15
11 km
Guberevac kod Leskovca, Skola
arr. 09:17
dep. 09:17
11.5 km
Gornji Bunibrod
arr. 09:20
dep. 09:20
12 km
Donji Bunibrod
arr. 09:22
dep. 09:22
13 km
Badince
arr. 09:24
dep. 09:24
14 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 09:28
dep. 09:28
18 km
Leskovac, Proleter
arr. 09:29
dep. 09:29
19 km
Leskovac, Gurman
arr. 09:30
dep. 09:30
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
21 km
09:20 09:35 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:20
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
16 km
09:55 10:30 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
21 km
09:55 10:30 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 09:55
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 09:59
dep. 09:59
3 km
Mala Kopasnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 10:05
dep. 10:05
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 10:10
dep. 10:10
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:13
dep. 10:13
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 10:16
dep. 10:16
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 10:18
dep. 10:18
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 10:20
dep. 10:20
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 10:22
dep. 10:22
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 10:26
dep. 10:26
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:30
21 km
11:05 11:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 11:05
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Mala Kopasnica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
21 km
11:05 11:40 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 11:05
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 11:10
dep. 11:10
3 km
Mala Kopasnica
arr. 11:12
dep. 11:12
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 11:15
dep. 11:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 11:20
dep. 11:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 11:23
dep. 11:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 11:25
dep. 11:25
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 11:28
dep. 11:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 11:29
dep. 11:29
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 11:31
dep. 11:31
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 11:36
dep. 11:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 11:40
21 km
12:00 12:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 12:00
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
21 km
12:00 12:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 12:00
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 12:08
dep. 12:08
3 km
Mala Kopasnica
arr. 12:10
dep. 12:10
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 12:15
dep. 12:15
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 12:20
dep. 12:20
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 12:23
dep. 12:23
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 12:26
dep. 12:26
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 12:28
dep. 12:28
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 12:30
dep. 12:30
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 12:32
dep. 12:32
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:40
21 km
13:15 13:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 13:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
21 km
13:15 13:50 (00:35)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 13:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 13:20
dep. 13:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 13:22
dep. 13:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 13:25
dep. 13:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 13:30
dep. 13:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:33
dep. 13:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 13:36
dep. 13:36
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 13:38
dep. 13:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 13:40
dep. 13:40
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 13:42
dep. 13:42
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 13:46
dep. 13:46
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:50
21 km
14:20 14:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:20
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
21 km
14:20 14:50 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:20
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:25
dep. 14:25
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:27
dep. 14:27
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:30
dep. 14:30
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:35
dep. 14:35
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:38
dep. 14:38
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 14:43
dep. 14:43
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 14:44
dep. 14:44
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 14:46
dep. 14:46
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:48
dep. 14:48
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:50
21 km
14:36 14:52 (00:16)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Railway station
dep. 14:36
Velika Grabovnica kod Leskovca, Railway station - Djordjevo
arr. 14:45
dep. 14:46
6 km
Leskovac, Railway station
arr. 14:52
15 km
14:40 15:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:05
20 km
14:40 15:05 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 14:57
dep. 14:57
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 15:00
dep. 15:00
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:05
20 km
14:40 15:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
14:40 15:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 14:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 14:45
dep. 14:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 14:47
dep. 14:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 14:50
dep. 14:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 14:55
dep. 14:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 14:58
dep. 14:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 15:00
dep. 15:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 15:03
dep. 15:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 15:04
dep. 15:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 15:06
dep. 15:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:08
dep. 15:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:10
21 km
15:00 15:19 (00:19)
Petlja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Petlja
dep. 15:00
Leskovac, Bus station
arr. 15:19
16 km
15:40 16:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 15:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
21 km
15:40 16:10 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 15:40
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 15:45
dep. 15:45
3 km
Mala Kopasnica
arr. 15:47
dep. 15:47
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 15:50
dep. 15:50
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:58
dep. 15:58
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 16:00
dep. 16:00
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 16:03
dep. 16:03
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 16:04
dep. 16:04
20 km
Leskovac, Leteks
arr. 16:06
dep. 16:06
20.4 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 16:08
dep. 16:08
20.7 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:10
21 km
16:45 16:55 (00:10)
Petlja
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica, Petlja
dep. 16:45
Leskovac, Bus station
arr. 16:55
11 km
16:50 17:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 16:50
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
21 km
16:50 17:10 (00:20)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 16:50
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
16 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:10
21 km
16:50 17:15 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 16:50
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:07
dep. 17:07
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 17:10
dep. 17:10
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:15
20 km
16:50 17:15 (00:25)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 16:50
Oraovica kod Grdelice
arr. 16:52
dep. 16:52
1 km
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 16:55
dep. 16:55
3 km
Mala Kopasnica
arr. 16:57
dep. 16:57
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 17:00
dep. 17:00
7 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 17:05
dep. 17:05
17 km
Leskovac, Proleter
arr. 17:07
dep. 17:07
18 km
Leskovac, Gurman
arr. 17:10
dep. 17:10
19 km
Leskovac, Bus station
arr. 17:15
20 km
18:10 18:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 18:10
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Mala Kopasnica
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
21 km
18:10 18:40 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 18:10
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 18:15
dep. 18:15
3 km
Mala Kopasnica
arr. 18:17
dep. 18:17
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 18:20
dep. 18:20
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 18:25
dep. 18:25
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 18:28
dep. 18:28
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 18:30
dep. 18:30
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 18:33
dep. 18:33
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 18:35
dep. 18:35
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:40
21 km
18:30 18:50 (00:20)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 18:30
Leskovac, Bus station
arr. 18:50
16 km
20:15 20:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 20:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 20:25
dep. 20:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
21 km
20:15 20:45 (00:30)
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 20:15
Oraovica kod Grdelice, Burgici
arr. 20:20
dep. 20:20
3 km
Mala Kopasnica
arr. 20:22
dep. 20:22
5 km
Velika Grabovnica kod Leskovca
arr. 20:25
dep. 20:25
8 km
Leskovac, Naselje Podrum
arr. 20:30
dep. 20:30
16 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 20:33
dep. 20:33
17 km
Leskovac, Bobiste raskrsnica
arr. 20:35
dep. 20:35
18 km
Leskovac, Jugoekspres
arr. 20:38
dep. 20:38
19 km
Leskovac, Rakic
arr. 20:40
dep. 20:40
20 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:45
21 km
21:35 21:50 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Grdelica
dep. 21:35
Leskovac, Bus station
arr. 21:50
16 km

Naselja Grdelica i Leskovac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grdelica je u 04:40 h, dok je poslednji polazak u 21:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.