Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gradasnica kod Pirota - Gnjilan timetable

saturday, 14.12.2019.
05:20 05:48 (00:28)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 05:20
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 05:21
dep. 05:21
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 05:22
dep. 05:22
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 05:23
dep. 05:23
0.3 km
arr. 05:25
dep. 05:25
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 05:28
dep. 05:28
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 05:30
dep. 05:30
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 05:32
dep. 05:32
1.4 km
Pirot, Kombinat
arr. 05:33
dep. 05:33
1.6 km
Pirot, Tigar 1
arr. 05:34
dep. 05:34
1.7 km
Pirot, Tigar 2
arr. 05:35
dep. 05:35
1.8 km
Pirot, Mali most
arr. 05:40
dep. 05:40
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 05:41
dep. 05:41
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 05:42
dep. 05:42
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 05:43
dep. 05:43
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 05:45
dep. 05:45
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 05:46
dep. 05:46
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 05:47
dep. 05:47
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 05:48
3.1 km
06:20 06:40 (00:20)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 06:20
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 06:21
dep. 06:21
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 06:22
dep. 06:22
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 06:23
dep. 06:23
0.3 km
arr. 06:25
dep. 06:25
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 06:27
dep. 06:27
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 06:28
dep. 06:28
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 06:30
dep. 06:30
1 km
Pirot, Mali most
arr. 06:33
dep. 06:33
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 06:34
dep. 06:34
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 06:35
dep. 06:35
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 06:36
dep. 06:36
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 06:37
dep. 06:37
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 06:38
dep. 06:38
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 06:39
dep. 06:39
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 06:40
3.1 km
07:20 07:49 (00:29)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 07:20
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 07:21
dep. 07:21
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 07:22
dep. 07:22
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 07:23
dep. 07:23
0.3 km
arr. 07:25
dep. 07:25
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 07:27
dep. 07:27
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 07:28
dep. 07:28
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
1 km
Pirot, Prvi maj
arr. 07:32
dep. 07:32
1.2 km
Pirot, OS Dusko Radovic
arr. 07:33
dep. 07:33
1.3 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 07:34
dep. 07:34
1.4 km
Pirot, Kombinat
arr. 07:35
dep. 07:35
1.6 km
Pirot, Tigar 1
arr. 07:36
dep. 07:36
1.7 km
Pirot, Tigar 2
arr. 07:37
dep. 07:37
1.8 km
Pirot, Mali most
arr. 07:41
dep. 07:41
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 07:42
dep. 07:42
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 07:43
dep. 07:43
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 07:44
dep. 07:44
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 07:46
dep. 07:46
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 07:47
dep. 07:47
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 07:48
dep. 07:48
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 07:49
3.1 km
08:30 08:50 (00:20)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 08:30
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 08:31
dep. 08:31
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 08:32
dep. 08:32
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 08:33
dep. 08:33
0.3 km
arr. 08:35
dep. 08:35
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 08:37
dep. 08:37
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 08:38
dep. 08:38
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 08:40
dep. 08:40
1 km
Pirot, Mali most
arr. 08:43
dep. 08:43
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 08:44
dep. 08:44
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 08:45
dep. 08:45
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 08:46
dep. 08:46
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 08:47
dep. 08:47
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 08:48
dep. 08:48
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 08:49
dep. 08:49
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 08:50
3.1 km
09:30 09:50 (00:20)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 09:30
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 09:31
dep. 09:31
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 09:32
dep. 09:32
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 09:33
dep. 09:33
0.3 km
arr. 09:35
dep. 09:35
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 09:37
dep. 09:37
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 09:38
dep. 09:38
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 09:40
dep. 09:40
1 km
Pirot, Mali most
arr. 09:43
dep. 09:43
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 09:44
dep. 09:44
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 09:45
dep. 09:45
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 09:46
dep. 09:46
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 09:47
dep. 09:47
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 09:48
dep. 09:48
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 09:49
dep. 09:49
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 09:50
3.1 km
13:20 13:48 (00:28)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 13:20
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 13:21
dep. 13:21
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 13:22
dep. 13:22
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 13:23
dep. 13:23
0.3 km
arr. 13:25
dep. 13:25
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 13:27
dep. 13:27
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 13:28
dep. 13:28
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 13:30
dep. 13:30
1 km
Pirot, Stara bolnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1.4 km
Pirot, Kombinat
arr. 13:33
dep. 13:33
1.6 km
Pirot, Tigar 1
arr. 13:34
dep. 13:34
1.7 km
Pirot, Tigar 2
arr. 13:35
dep. 13:35
1.8 km
Pirot, Mali most
arr. 13:40
dep. 13:40
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 13:41
dep. 13:41
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 13:42
dep. 13:42
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 13:43
dep. 13:43
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 13:45
dep. 13:45
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 13:46
dep. 13:46
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 13:47
dep. 13:47
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 13:48
3.1 km
14:30 14:50 (00:20)
CrkvaGradska bolnica
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Pirota, Crkva
dep. 14:30
Gradasnica kod Pirota, 1
arr. 14:31
dep. 14:31
0.1 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 2
arr. 14:32
dep. 14:32
0.2 km
Novi Zavoj, Zavojsko naselje 1
arr. 14:33
dep. 14:33
0.3 km
arr. 14:35
dep. 14:35
0.5 km
Pirot, Prcevac 1
arr. 14:37
dep. 14:37
0.7 km
Pirot, Prcevac 2
arr. 14:38
dep. 14:38
0.8 km
Pirot, Robna pijaca
arr. 14:40
dep. 14:40
1 km
Pirot, Mali most
arr. 14:43
dep. 14:43
2.2 km
Pirot, OS Sveti Sava
arr. 14:44
dep. 14:44
2.3 km
Pirot, Centrala
arr. 14:45
dep. 14:45
2.5 km
Pirot, Elektrodistribucija
arr. 14:46
dep. 14:46
2.6 km
Pirot, Hotel Pirot
arr. 14:47
dep. 14:47
2.8 km
Pirot, Kale 2
arr. 14:48
dep. 14:48
2.9 km
Pirot, Elektroistok
arr. 14:49
dep. 14:49
3 km
Gnjilan, Gradska bolnica
arr. 14:50
3.1 km

Naselja Gradasnica kod Pirota i Gnjilan su međusobno udaljena ~4 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 29min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gradasnica kod Pirota je u 05:20 h, dok je poslednji polazak u 14:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.