Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gradasnica kod Leskovca - Leskovac timetable

monday, 24.02.2020.
04:53 05:55 (01:02)
Fabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 04:53
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 04:55
dep. 04:55
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 04:56
dep. 04:56
2.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 04:57
dep. 04:57
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:00
dep. 05:00
4 km
Velika Biljanica
arr. 05:01
dep. 05:01
4.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:03
dep. 05:03
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 05:04
dep. 05:04
5.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 05:05
dep. 05:05
6 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 05:08
dep. 05:08
7 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 05:09
dep. 05:09
7.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 05:10
dep. 05:10
8.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 05:11
dep. 05:11
9.5 km
Leskovac, OMV
arr. 05:13
dep. 05:13
11.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 05:25
dep. 05:25
12.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 05:55
14.5 km
05:45 06:17 (00:32)
Metalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 05:45
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 05:50
dep. 05:50
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 05:51
dep. 05:51
3 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 05:53
dep. 05:53
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 05:56
dep. 05:56
5 km
Velika Biljanica
arr. 05:57
dep. 05:57
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 05:59
dep. 05:59
6.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 06:00
dep. 06:00
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 06:01
dep. 06:01
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 06:04
dep. 06:04
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 06:06
dep. 06:06
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 06:07
dep. 06:07
10 km
Leskovac, OMV
arr. 06:09
dep. 06:09
10.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 06:13
dep. 06:13
11.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:15
dep. 06:15
12.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 06:17
13 km
06:45 07:17 (00:32)
Metalna skola
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 06:45
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 06:51
dep. 06:51
3 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 06:53
dep. 06:53
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Velika Biljanica
arr. 06:57
dep. 06:57
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 06:59
dep. 06:59
6.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 07:00
dep. 07:00
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 07:01
dep. 07:01
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 07:04
dep. 07:04
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 07:05
dep. 07:05
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 07:06
dep. 07:06
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 07:07
dep. 07:07
10 km
Leskovac, OMV
arr. 07:09
dep. 07:09
10.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:13
dep. 07:13
11.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:15
dep. 07:15
12.5 km
Leskovac, Metalna skola
arr. 07:17
13 km
10:35 11:00 (00:25)
Hotel Beograd
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 10:35
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 10:40
dep. 10:40
0.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 10:41
dep. 10:41
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 10:43
dep. 10:43
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 10:45
dep. 10:45
4 km
Velika Biljanica
arr. 10:46
dep. 10:46
5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 10:48
dep. 10:48
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 10:49
dep. 10:49
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 10:50
dep. 10:50
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 10:52
dep. 10:52
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 10:53
dep. 10:53
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 10:54
dep. 10:54
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 10:55
dep. 10:55
10.5 km
Leskovac, OMV
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 10:59
dep. 10:59
13 km
Leskovac, Hotel Beograd
arr. 11:00
14 km
12:00 12:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 12:00
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 12:08
dep. 12:08
4 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:30
13 km
13:00 13:27 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 13:00
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:06
dep. 13:06
3 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:08
dep. 13:08
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:11
dep. 13:11
5 km
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
6.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
10 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
10.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 13:27
11.5 km
13:00 13:40 (00:40)
Fabrika Falke
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 13:00
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 13:05
dep. 13:05
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 13:06
dep. 13:06
2.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 13:07
dep. 13:07
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 13:11
dep. 13:11
4 km
Velika Biljanica
arr. 13:12
dep. 13:12
4.5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 13:14
dep. 13:14
5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 13:15
dep. 13:15
5.5 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 13:16
dep. 13:16
6 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 13:19
dep. 13:19
7 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 13:20
dep. 13:20
7.5 km
Bratmilovce, Skola
arr. 13:21
dep. 13:21
8.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 13:22
dep. 13:22
9.5 km
Leskovac, OMV
arr. 13:24
dep. 13:24
11.5 km
Leskovac, Fabrika Yura
arr. 13:30
dep. 13:30
12.5 km
Leskovac, Fabrika Falke
arr. 13:40
14.5 km
15:15 15:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 15:15
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 15:20
dep. 15:20
2 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 15:21
dep. 15:21
3 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 15:23
dep. 15:23
4 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 15:26
dep. 15:26
5 km
Velika Biljanica
arr. 15:27
dep. 15:27
6 km
Manojlovce, Komuna
arr. 15:29
dep. 15:29
6.5 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 15:30
dep. 15:30
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 15:31
dep. 15:31
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 15:34
dep. 15:34
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 15:36
dep. 15:36
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 15:37
dep. 15:37
10 km
Leskovac, OMV
arr. 15:39
dep. 15:39
10.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 15:43
11.5 km
16:20 16:44 (00:24)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gradasnica kod Leskovca
dep. 16:20
Orasac kod Leskovca, Raskrsnica za Gradasnicu
arr. 16:25
dep. 16:25
0.5 km
Gornja Slatina kod Leskovca, Raskrsnica za Donju Kupinovicu
arr. 16:26
dep. 16:26
1 km
Gornja Slatina kod Leskovca
arr. 16:28
dep. 16:28
3 km
Velika Biljanica, Brdo
arr. 16:30
dep. 16:30
4 km
Velika Biljanica
arr. 16:31
dep. 16:31
5 km
Manojlovce, Komuna
arr. 16:33
dep. 16:33
6 km
Manojlovce, Stovariste
arr. 16:34
dep. 16:34
7 km
Manojlovce, Ambulanta
arr. 16:35
dep. 16:35
7.5 km
Bratmilovce, Keramika
arr. 16:37
dep. 16:37
8.5 km
Bratmilovce, Intersection
arr. 16:38
dep. 16:38
9 km
Bratmilovce, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
9.5 km
Leskovac, Anciki 1
arr. 16:40
dep. 16:40
10.5 km
Leskovac, OMV
arr. 16:42
dep. 16:42
11.5 km
Leskovac, Bus station
arr. 16:44
13 km

Naselja Gradasnica kod Leskovca i Leskovac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 01h i 02min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gradasnica kod Leskovca je u 04:53 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.