Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:00 06:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km
Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:00 06:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km
Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:00 06:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km
Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:00 06:15 (00:15)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km

Naselja Gracanica kod Ljubovije i Ljubovija su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 22min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gracanica kod Ljubovije je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 06:18 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.