Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable

monday, 21.10.2019.
06:00 06:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km
07:07 07:40 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 07:07
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 07:11
dep. 07:11
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 07:29
dep. 07:29
11 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Uzovnica
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Lonjin
arr. 07:31
dep. 07:31
13 km
Lonjin, Krs
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:40
18 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 11:30
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 11:37
dep. 11:37
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Lonjin
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Lonjin, Krs
arr. 11:43
dep. 11:43
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 11:47
dep. 11:47
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:50
12 km
13:33 13:55 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 13:33
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 13:39
dep. 13:39
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 13:41
dep. 13:41
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Lonjin
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Lonjin, Krs
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 13:52
dep. 13:52
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:55
12 km
Gracanica kod Ljubovije - Ljubovija timetable
Departures on: tuesday, 22.10.2019.
06:00 06:15 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:00
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:03
dep. 06:03
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:05
dep. 06:05
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:07
dep. 06:07
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:09
dep. 06:09
5 km
Lonjin
arr. 06:10
dep. 06:10
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:11
dep. 06:11
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:15
12 km
06:18 06:40 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 06:18
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 06:24
dep. 06:24
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 06:26
dep. 06:26
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lonjin
arr. 06:31
dep. 06:31
7 km
Lonjin, Krs
arr. 06:33
dep. 06:33
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 06:35
dep. 06:35
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 06:37
dep. 06:37
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 06:40
12 km
07:07 07:40 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 07:07
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 07:11
dep. 07:11
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 07:13
dep. 07:13
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 07:15
dep. 07:15
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 07:29
dep. 07:29
11 km
Uzovnica, Kovacevici
arr. 07:27
dep. 07:27
10 km
Uzovnica
arr. 07:25
dep. 07:25
8 km
Lonjin
arr. 07:31
dep. 07:31
13 km
Lonjin, Krs
arr. 07:33
dep. 07:33
14 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 07:35
dep. 07:35
15 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 07:37
dep. 07:37
16 km
Ljubovija, Bus station
arr. 07:40
18 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 11:30
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 11:33
dep. 11:33
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 11:35
dep. 11:35
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 11:37
dep. 11:37
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 11:39
dep. 11:39
5 km
Lonjin
arr. 11:41
dep. 11:41
7 km
Lonjin, Krs
arr. 11:43
dep. 11:43
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 11:45
dep. 11:45
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 11:47
dep. 11:47
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 11:50
12 km
13:33 13:55 (00:22)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gracanica kod Ljubovije
dep. 13:33
Gracanica kod Ljubovije, Neskovici
arr. 13:37
dep. 13:37
1 km
Gracanica kod Ljubovije, Nikolici
arr. 13:39
dep. 13:39
2 km
Gracanica kod Ljubovije, Slatina
arr. 13:41
dep. 13:41
3.5 km
Lonjin, Usce
arr. 13:44
dep. 13:44
5 km
Lonjin
arr. 13:46
dep. 13:46
7 km
Lonjin, Krs
arr. 13:48
dep. 13:48
8 km
Citluk kod Ljubovije, Ljubovijski most
arr. 13:50
dep. 13:50
9 km
Citluk kod Ljubovije, Fabrika
arr. 13:52
dep. 13:52
10 km
Ljubovija, Bus station
arr. 13:55
12 km

Naselja Gracanica kod Ljubovije i Ljubovija su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gracanica kod Ljubovije je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 13:33 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.