Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Grabovica kod Gornjeg Milanovca - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:13 05:30 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 05:13
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 05:16
dep. 05:16
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:17
dep. 05:17
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 05:19
dep. 05:19
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 05:21
dep. 05:21
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:23
dep. 05:23
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:24
dep. 05:24
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:27
dep. 05:27
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:30
7 km
06:23 06:40 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 06:23
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 06:26
dep. 06:26
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 06:27
dep. 06:27
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 06:29
dep. 06:29
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:31
dep. 06:31
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:33
dep. 06:33
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:34
dep. 06:34
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:37
dep. 06:37
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 06:40
7 km
08:13 08:30 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 08:13
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 08:16
dep. 08:16
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:17
dep. 08:17
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 08:19
dep. 08:19
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 08:21
dep. 08:21
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 08:23
dep. 08:23
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 08:24
dep. 08:24
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 08:27
dep. 08:27
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 08:30
7 km
10:18 10:35 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 10:18
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 10:21
dep. 10:21
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 10:22
dep. 10:22
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 10:24
dep. 10:24
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 10:26
dep. 10:26
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 10:28
dep. 10:28
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 10:29
dep. 10:29
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 10:32
dep. 10:32
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 10:35
7 km
12:43 13:00 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 12:43
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 12:46
dep. 12:46
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 12:47
dep. 12:47
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 12:49
dep. 12:49
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:51
dep. 12:51
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:54
dep. 12:54
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:57
dep. 12:57
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 13:00
7 km
13:58 14:15 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 13:58
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:01
dep. 14:01
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:02
dep. 14:02
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:04
dep. 14:04
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:06
dep. 14:06
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:08
dep. 14:08
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:09
dep. 14:09
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:12
dep. 14:12
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 14:15
7 km
14:48 15:05 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 14:48
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:51
dep. 14:51
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:52
dep. 14:52
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:54
dep. 14:54
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:56
dep. 14:56
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:59
dep. 14:59
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:02
dep. 15:02
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:05
7 km
16:16 16:33 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 16:16
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 16:19
dep. 16:19
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:20
dep. 16:20
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 16:22
dep. 16:22
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 16:24
dep. 16:24
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 16:26
dep. 16:26
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 16:27
dep. 16:27
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 16:30
dep. 16:30
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 16:33
7 km
21:13 21:30 (00:17)
Rapaj brdoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
dep. 21:13
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 21:16
dep. 21:16
1.5 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 21:17
dep. 21:17
2 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 21:19
dep. 21:19
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 21:21
dep. 21:21
3.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 21:23
dep. 21:23
4 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 21:24
dep. 21:24
5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 21:27
dep. 21:27
6 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 21:30
7 km

Naselja Grabovica kod Gornjeg Milanovca i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 17min., a najduže 17min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Grabovica kod Gornjeg Milanovca je u 05:13 h, dok je poslednji polazak u 21:13 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.