Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gospodinci - Novi Sad timetable

monday, 15.07.2019.
04:45 05:31 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 04:45
Gospodinci, III - Zarica
arr. 04:46
dep. 04:46
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 04:47
dep. 04:47
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 04:48
dep. 04:48
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 04:56
dep. 04:56
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 04:58
dep. 04:58
8.2 km
arr. 05:00
dep. 05:00
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:02
dep. 05:02
9.6 km
arr. 05:04
dep. 05:04
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:05
dep. 05:05
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:07
dep. 05:07
11.5 km
arr. 05:08
dep. 05:08
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:09
dep. 05:09
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:10
dep. 05:10
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:11
dep. 05:11
14.4 km
arr. 05:17
dep. 05:17
19.2 km
arr. 05:18
dep. 05:18
20.2 km
arr. 05:24
dep. 05:24
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:26
dep. 05:26
26.1 km
arr. 05:31
27.9 km
05:15 06:01 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 05:15
Gospodinci, III - Zarica
arr. 05:16
dep. 05:16
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 05:17
dep. 05:17
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 05:18
dep. 05:18
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 05:26
dep. 05:26
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 05:28
dep. 05:28
8.2 km
arr. 05:30
dep. 05:30
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 05:32
dep. 05:32
9.6 km
arr. 05:34
dep. 05:34
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 05:35
dep. 05:35
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 05:37
dep. 05:37
11.5 km
arr. 05:38
dep. 05:38
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 05:39
dep. 05:39
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 05:40
dep. 05:40
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 05:41
dep. 05:41
14.4 km
arr. 05:47
dep. 05:47
19.2 km
arr. 05:48
dep. 05:48
20.2 km
arr. 05:54
dep. 05:54
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 05:56
dep. 05:56
26.1 km
arr. 06:01
27.9 km
05:45 06:31 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 05:45
Gospodinci, III - Zarica
arr. 05:46
dep. 05:46
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 05:47
dep. 05:47
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 05:48
dep. 05:48
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 05:56
dep. 05:56
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 05:58
dep. 05:58
8.2 km
arr. 06:00
dep. 06:00
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 06:02
dep. 06:02
9.6 km
arr. 06:04
dep. 06:04
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 06:05
dep. 06:05
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 06:07
dep. 06:07
11.5 km
arr. 06:08
dep. 06:08
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 06:09
dep. 06:09
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 06:10
dep. 06:10
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 06:11
dep. 06:11
14.4 km
arr. 06:17
dep. 06:17
19.2 km
arr. 06:18
dep. 06:18
20.2 km
arr. 06:24
dep. 06:24
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 06:26
dep. 06:26
26.1 km
arr. 06:31
27.9 km
06:50 07:36 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 06:50
Gospodinci, III - Zarica
arr. 06:51
dep. 06:51
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 06:52
dep. 06:52
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 06:53
dep. 06:53
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 07:01
dep. 07:01
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 07:03
dep. 07:03
8.2 km
arr. 07:05
dep. 07:05
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:07
dep. 07:07
9.6 km
arr. 07:09
dep. 07:09
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:10
dep. 07:10
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:12
dep. 07:12
11.5 km
arr. 07:13
dep. 07:13
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:14
dep. 07:14
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:15
dep. 07:15
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:16
dep. 07:16
14.4 km
arr. 07:22
dep. 07:22
19.2 km
arr. 07:23
dep. 07:23
20.2 km
arr. 07:29
dep. 07:29
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:31
dep. 07:31
26.1 km
arr. 07:36
27.9 km
07:15 08:01 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 07:15
Gospodinci, III - Zarica
arr. 07:16
dep. 07:16
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 07:17
dep. 07:17
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 07:18
dep. 07:18
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 07:26
dep. 07:26
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 07:28
dep. 07:28
8.2 km
arr. 07:30
dep. 07:30
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 07:32
dep. 07:32
9.6 km
arr. 07:34
dep. 07:34
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 07:35
dep. 07:35
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 07:37
dep. 07:37
11.5 km
arr. 07:38
dep. 07:38
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 07:39
dep. 07:39
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 07:40
dep. 07:40
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 07:41
dep. 07:41
14.4 km
arr. 07:47
dep. 07:47
19.2 km
arr. 07:48
dep. 07:48
20.2 km
arr. 07:54
dep. 07:54
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 07:56
dep. 07:56
26.1 km
arr. 08:01
27.9 km
08:16 08:55 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, Ulaz
dep. 08:16
Gospodinci, IV - Centar
arr. 08:18
dep. 08:18
0.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 08:19
dep. 08:19
0.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 08:20
dep. 08:20
1.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 08:22
dep. 08:22
2.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:32
dep. 08:32
14.6 km
arr. 08:34
dep. 08:34
15.1 km
arr. 08:39
dep. 08:39
17.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 08:40
dep. 08:40
18 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 08:41
dep. 08:41
18.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 08:42
dep. 08:42
19.3 km
arr. 08:48
dep. 08:48
26.5 km
arr. 08:51
dep. 08:51
30 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 08:53
dep. 08:53
31.5 km
arr. 08:55
33 km
08:35 09:21 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 08:35
Gospodinci, III - Zarica
arr. 08:36
dep. 08:36
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 08:37
dep. 08:37
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 08:38
dep. 08:38
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 08:46
dep. 08:46
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 08:48
dep. 08:48
8.2 km
arr. 08:50
dep. 08:50
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 08:52
dep. 08:52
9.6 km
arr. 08:54
dep. 08:54
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 08:55
dep. 08:55
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 08:57
dep. 08:57
11.5 km
arr. 08:58
dep. 08:58
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 08:59
dep. 08:59
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 09:00
dep. 09:00
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 09:01
dep. 09:01
14.4 km
arr. 09:07
dep. 09:07
19.2 km
arr. 09:08
dep. 09:08
20.2 km
arr. 09:14
dep. 09:14
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 09:16
dep. 09:16
26.1 km
arr. 09:21
27.9 km
10:35 11:21 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 10:35
Gospodinci, III - Zarica
arr. 10:36
dep. 10:36
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 10:37
dep. 10:37
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 10:38
dep. 10:38
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 10:46
dep. 10:46
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 10:48
dep. 10:48
8.2 km
arr. 10:50
dep. 10:50
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 10:52
dep. 10:52
9.6 km
arr. 10:54
dep. 10:54
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 10:55
dep. 10:55
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 10:57
dep. 10:57
11.5 km
arr. 10:58
dep. 10:58
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 10:59
dep. 10:59
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 11:00
dep. 11:00
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 11:01
dep. 11:01
14.4 km
arr. 11:07
dep. 11:07
19.2 km
arr. 11:08
dep. 11:08
20.2 km
arr. 11:14
dep. 11:14
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 11:16
dep. 11:16
26.1 km
arr. 11:21
27.9 km
12:00 12:46 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 12:00
Gospodinci, III - Zarica
arr. 12:01
dep. 12:01
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 12:02
dep. 12:02
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 12:11
dep. 12:11
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 12:13
dep. 12:13
8.2 km
arr. 12:15
dep. 12:15
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 12:17
dep. 12:17
9.6 km
arr. 12:19
dep. 12:19
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 12:20
dep. 12:20
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 12:22
dep. 12:22
11.5 km
arr. 12:23
dep. 12:23
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 12:24
dep. 12:24
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 12:25
dep. 12:25
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 12:26
dep. 12:26
14.4 km
arr. 12:32
dep. 12:32
19.2 km
arr. 12:33
dep. 12:33
20.2 km
arr. 12:39
dep. 12:39
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 12:41
dep. 12:41
26.1 km
arr. 12:46
27.9 km
13:01 13:40 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, Ulaz
dep. 13:01
Gospodinci, IV - Centar
arr. 13:03
dep. 13:03
0.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 13:04
dep. 13:04
0.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 13:05
dep. 13:05
1.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 13:07
dep. 13:07
2.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:17
dep. 13:17
14.6 km
arr. 13:19
dep. 13:19
15.1 km
arr. 13:24
dep. 13:24
17.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 13:25
dep. 13:25
18 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 13:26
dep. 13:26
18.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 13:27
dep. 13:27
19.3 km
arr. 13:33
dep. 13:33
26.5 km
arr. 13:36
dep. 13:36
30 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 13:38
dep. 13:38
31.5 km
arr. 13:40
33 km
13:30 14:24 (00:54)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 13:30
Gospodinci, III - Zarica
arr. 13:31
dep. 13:31
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 13:32
dep. 13:32
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 13:33
dep. 13:33
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 13:41
dep. 13:41
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 13:43
dep. 13:43
8.2 km
arr. 13:45
dep. 13:45
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 13:55
dep. 13:55
13.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 13:51
dep. 13:51
11.5 km
arr. 13:57
dep. 13:57
14.3 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 13:58
dep. 13:58
14.6 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:00
dep. 14:00
15.3 km
arr. 14:01
dep. 14:01
16.1 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 14:02
dep. 14:02
16.9 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:03
dep. 14:03
17.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:04
dep. 14:04
18.2 km
arr. 14:10
dep. 14:10
23 km
arr. 14:11
dep. 14:11
24 km
arr. 14:17
dep. 14:17
28.3 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 14:19
dep. 14:19
29.9 km
arr. 14:24
31.7 km
14:30 15:16 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 14:30
Gospodinci, III - Zarica
arr. 14:31
dep. 14:31
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 14:32
dep. 14:32
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 14:33
dep. 14:33
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 14:41
dep. 14:41
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 14:43
dep. 14:43
8.2 km
arr. 14:45
dep. 14:45
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 14:47
dep. 14:47
9.6 km
arr. 14:49
dep. 14:49
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 14:50
dep. 14:50
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 14:52
dep. 14:52
11.5 km
arr. 14:53
dep. 14:53
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 14:54
dep. 14:54
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 14:55
dep. 14:55
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 14:56
dep. 14:56
14.4 km
arr. 15:02
dep. 15:02
19.2 km
arr. 15:03
dep. 15:03
20.2 km
arr. 15:09
dep. 15:09
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:11
dep. 15:11
26.1 km
arr. 15:16
27.9 km
15:11 15:50 (00:39)
Ulaz
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, Ulaz
dep. 15:11
Gospodinci, IV - Centar
arr. 15:13
dep. 15:13
0.6 km
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:14
dep. 15:14
0.9 km
Gospodinci, Drvara
arr. 15:15
dep. 15:15
1.4 km
Gospodinci, Mlin
arr. 15:17
dep. 15:17
2.1 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:27
dep. 15:27
14.6 km
arr. 15:29
dep. 15:29
15.1 km
arr. 15:34
dep. 15:34
17.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:35
dep. 15:35
18 km
Backi Jarak, IV - Centar
arr. 15:36
dep. 15:36
18.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:37
dep. 15:37
19.3 km
arr. 15:43
dep. 15:43
26.5 km
arr. 15:46
dep. 15:46
30 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 15:48
dep. 15:48
31.5 km
arr. 15:50
33 km
15:30 16:16 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 15:30
Gospodinci, III - Zarica
arr. 15:31
dep. 15:31
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 15:32
dep. 15:32
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 15:33
dep. 15:33
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 15:41
dep. 15:41
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 15:43
dep. 15:43
8.2 km
arr. 15:45
dep. 15:45
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 15:47
dep. 15:47
9.6 km
arr. 15:49
dep. 15:49
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 15:50
dep. 15:50
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 15:52
dep. 15:52
11.5 km
arr. 15:53
dep. 15:53
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 15:54
dep. 15:54
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 15:55
dep. 15:55
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 15:56
dep. 15:56
14.4 km
arr. 16:02
dep. 16:02
19.2 km
arr. 16:03
dep. 16:03
20.2 km
arr. 16:09
dep. 16:09
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:11
dep. 16:11
26.1 km
arr. 16:16
27.9 km
16:10 16:56 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 16:10
Gospodinci, III - Zarica
arr. 16:11
dep. 16:11
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 16:12
dep. 16:12
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 16:13
dep. 16:13
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 16:21
dep. 16:21
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 16:23
dep. 16:23
8.2 km
arr. 16:25
dep. 16:25
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 16:27
dep. 16:27
9.6 km
arr. 16:29
dep. 16:29
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 16:30
dep. 16:30
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 16:32
dep. 16:32
11.5 km
arr. 16:33
dep. 16:33
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 16:34
dep. 16:34
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 16:35
dep. 16:35
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 16:36
dep. 16:36
14.4 km
arr. 16:42
dep. 16:42
19.2 km
arr. 16:43
dep. 16:43
20.2 km
arr. 16:49
dep. 16:49
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 16:51
dep. 16:51
26.1 km
arr. 16:56
27.9 km
17:20 18:06 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 17:20
Gospodinci, III - Zarica
arr. 17:21
dep. 17:21
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 17:22
dep. 17:22
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 17:23
dep. 17:23
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 17:31
dep. 17:31
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 17:33
dep. 17:33
8.2 km
arr. 17:35
dep. 17:35
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 17:37
dep. 17:37
9.6 km
arr. 17:39
dep. 17:39
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 17:40
dep. 17:40
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 17:42
dep. 17:42
11.5 km
arr. 17:43
dep. 17:43
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 17:44
dep. 17:44
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 17:45
dep. 17:45
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 17:46
dep. 17:46
14.4 km
arr. 17:52
dep. 17:52
19.2 km
arr. 17:53
dep. 17:53
20.2 km
arr. 17:59
dep. 17:59
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:01
dep. 18:01
26.1 km
arr. 18:06
27.9 km
18:10 18:56 (00:46)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 18:10
Gospodinci, III - Zarica
arr. 18:11
dep. 18:11
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 18:12
dep. 18:12
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 18:13
dep. 18:13
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 18:21
dep. 18:21
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 18:23
dep. 18:23
8.2 km
arr. 18:25
dep. 18:25
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 18:27
dep. 18:27
9.6 km
arr. 18:29
dep. 18:29
10.5 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 18:30
dep. 18:30
10.8 km
Temerin, II - Igralište
arr. 18:32
dep. 18:32
11.5 km
arr. 18:33
dep. 18:33
12.3 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 18:34
dep. 18:34
13.1 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 18:35
dep. 18:35
13.8 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 18:36
dep. 18:36
14.4 km
arr. 18:42
dep. 18:42
19.2 km
arr. 18:43
dep. 18:43
20.2 km
arr. 18:49
dep. 18:49
24.5 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 18:51
dep. 18:51
26.1 km
arr. 18:56
27.9 km
21:40 22:34 (00:54)
IV - Centar
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gospodinci, IV - Centar
dep. 21:40
Gospodinci, III - Zarica
arr. 21:41
dep. 21:41
0.3 km
Gospodinci, Ruska crkva
arr. 21:42
dep. 21:42
0.7 km
Gospodinci, I - Sangaj
arr. 21:43
dep. 21:43
1.4 km
Temerin, Caki Lajosa 93
arr. 21:51
dep. 21:51
7.4 km
Temerin, VI - Cilag (18)
arr. 21:53
dep. 21:53
8.2 km
arr. 21:55
dep. 21:55
8.8 km
Temerin, IV - Centar - AS
arr. 22:05
dep. 22:05
13.4 km
Temerin, VII - Telep
arr. 22:01
dep. 22:01
11.5 km
arr. 22:07
dep. 22:07
14.3 km
Temerin, Novosadska 267
arr. 22:08
dep. 22:08
14.6 km
Temerin, II - Igralište
arr. 22:10
dep. 22:10
15.3 km
arr. 22:11
dep. 22:11
16.1 km
Backi Jarak, V - Krajnja - Celik
arr. 22:12
dep. 22:12
16.9 km
Backi Jarak, Centar - okretnica
arr. 22:13
dep. 22:13
17.6 km
Backi Jarak, III - Livadica
arr. 22:14
dep. 22:14
18.2 km
arr. 22:20
dep. 22:20
23 km
arr. 22:21
dep. 22:21
24 km
arr. 22:27
dep. 22:27
28.3 km
Novi Sad, Autovojvodina
arr. 22:29
dep. 22:29
29.9 km
arr. 22:34
31.7 km

Naselja Gospodinci i Novi Sad su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 39min., a najduže 54min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gospodinci je u 04:45 h, dok je poslednji polazak u 21:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.