Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Vracevsnica timetable

tuesday, 22.10.2019.
05:31 06:15 (00:44)
Srčanik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Srčanik
dep. 05:31
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
5.3 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
8.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
10.9 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
12.1 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
14.3 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
16.8 km
Vracevsnica
arr. 06:15
21.4 km
05:40 06:10 (00:30)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:40
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 05:43
dep. 05:43
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 05:47
dep. 05:47
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 05:49
dep. 05:49
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 05:51
dep. 05:51
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:53
dep. 05:53
5 km
Milocaj, 2
arr. 05:54
dep. 05:54
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 05:57
dep. 05:57
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 05:59
dep. 05:59
8 km
Gornja Vrbava
arr. 06:01
dep. 06:01
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 06:02
dep. 06:02
10 km
Donja Vrbava
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 06:06
dep. 06:06
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 06:07
dep. 06:07
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 06:08
dep. 06:08
22.5 km
Vracevsnica
arr. 06:09
dep. 06:09
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 06:09
dep. 06:09
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 06:10
26 km
06:50 07:42 (00:52)
Bus stationM. vodenica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
31 km
08:00 08:30 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:13
dep. 08:13
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:15
dep. 08:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 08:19
dep. 08:19
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 08:23
dep. 08:23
11.4 km
Vracevsnica
arr. 08:30
16.1 km
09:20 09:55 (00:35)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:20
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:26
dep. 09:26
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 09:29
dep. 09:29
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 09:34
dep. 09:34
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:37
dep. 09:37
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 09:39
dep. 09:39
8 km
Gornja Vrbava
arr. 09:41
dep. 09:41
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 09:42
dep. 09:42
10 km
Donja Vrbava
arr. 09:45
dep. 09:45
11 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 09:46
dep. 09:46
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 09:47
dep. 09:47
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 09:49
dep. 09:49
22.5 km
Vracevsnica
arr. 09:50
dep. 09:50
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 09:52
dep. 09:52
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 09:55
26 km
09:30 10:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:30
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:45
dep. 09:45
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Donja Vrbava
arr. 09:53
dep. 09:53
11.5 km
Vracevsnica
arr. 10:00
16.1 km
11:35 12:25 (00:50)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:35
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:38
dep. 11:38
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:41
dep. 11:41
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 11:44
dep. 11:44
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 11:46
dep. 11:46
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:48
dep. 11:48
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 11:49
dep. 11:49
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 11:52
dep. 11:52
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 11:54
dep. 11:54
8 km
Gornja Vrbava
arr. 11:56
dep. 11:56
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 11:57
dep. 11:57
10 km
Donja Vrbava
arr. 12:15
dep. 12:15
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:05
dep. 12:05
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:10
dep. 12:10
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 12:16
dep. 12:16
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 12:17
dep. 12:17
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 12:19
dep. 12:19
22.5 km
Vracevsnica
arr. 12:20
dep. 12:20
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 12:22
dep. 12:22
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 12:25
26 km
12:50 13:42 (00:52)
Bus stationM. vodenica
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:34
dep. 13:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:41
dep. 13:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:42
31 km
14:00 14:35 (00:35)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:00
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 14:03
dep. 14:03
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 14:06
dep. 14:06
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 14:07
dep. 14:07
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 14:09
dep. 14:09
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 14:11
dep. 14:11
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:13
dep. 14:13
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 14:14
dep. 14:14
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:17
dep. 14:17
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 14:19
dep. 14:19
8 km
Gornja Vrbava
arr. 14:21
dep. 14:21
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 14:22
dep. 14:22
10 km
Donja Vrbava
arr. 14:25
dep. 14:25
11 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 14:26
dep. 14:26
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 14:27
dep. 14:27
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 14:29
dep. 14:29
22.5 km
Vracevsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 14:32
dep. 14:32
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 14:35
26 km
14:10 14:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:10
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:23
dep. 14:23
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 14:29
dep. 14:29
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 14:33
dep. 14:33
11.4 km
Vracevsnica
arr. 14:40
16.1 km
15:10 16:00 (00:50)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:10
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 15:13
dep. 15:13
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 15:16
dep. 15:16
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 15:17
dep. 15:17
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 15:19
dep. 15:19
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 15:21
dep. 15:21
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:23
dep. 15:23
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 15:24
dep. 15:24
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 15:27
dep. 15:27
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 15:29
dep. 15:29
8 km
Gornja Vrbava
arr. 15:31
dep. 15:31
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Donja Vrbava
arr. 15:50
dep. 15:50
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:40
dep. 15:40
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:45
dep. 15:45
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 15:51
dep. 15:51
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 15:52
dep. 15:52
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 15:54
dep. 15:54
22.5 km
Vracevsnica
arr. 15:55
dep. 15:55
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 15:57
dep. 15:57
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 16:00
26 km
15:15 15:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:15
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:28
dep. 15:28
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 15:30
dep. 15:30
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Donja Vrbava
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Vracevsnica
arr. 15:45
16.1 km
16:30 17:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:30
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:40
dep. 16:40
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 16:49
dep. 16:49
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 16:53
dep. 16:53
11.4 km
Vracevsnica
arr. 17:00
16.1 km
19:15 19:45 (00:30)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:15
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 19:18
dep. 19:18
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 19:21
dep. 19:21
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 19:22
dep. 19:22
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 19:24
dep. 19:24
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 19:26
dep. 19:26
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 19:28
dep. 19:28
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 19:29
dep. 19:29
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 19:32
dep. 19:32
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 19:34
dep. 19:34
8 km
Gornja Vrbava
arr. 19:36
dep. 19:36
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 19:37
dep. 19:37
10 km
Donja Vrbava
arr. 19:40
dep. 19:40
11 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 19:41
dep. 19:41
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 19:42
dep. 19:42
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 19:42
dep. 19:42
22.5 km
Vracevsnica
arr. 19:43
dep. 19:43
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 19:44
dep. 19:44
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 19:45
26 km
19:50 20:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:50
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 20:00
dep. 20:00
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 20:03
dep. 20:03
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 20:05
dep. 20:05
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 20:09
dep. 20:09
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 20:13
dep. 20:13
11.4 km
Vracevsnica
arr. 20:20
16.1 km
23:15 00:00 (00:45)
Bus stationLipovac
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 23:15
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 23:21
dep. 23:21
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 23:24
dep. 23:24
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 23:26
dep. 23:26
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 23:28
dep. 23:28
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 23:29
dep. 23:29
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 23:32
dep. 23:32
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 23:34
dep. 23:34
8 km
Gornja Vrbava
arr. 23:36
dep. 23:36
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 23:37
dep. 23:37
10 km
Donja Vrbava
arr. 23:40
dep. 23:40
11 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 23:42
dep. 23:42
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 23:45
dep. 23:45
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 23:49
dep. 23:49
22.5 km
Vracevsnica
arr. 23:53
dep. 23:53
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 23:55
dep. 23:55
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 00:00
26 km

Naselja Gornji Milanovac i Vracevsnica su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:31 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.