Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca timetable

wednesday, 17.08.2022.
06:25 07:02 (00:37)
Bus stationMagistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:35
dep. 06:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 06:48
dep. 06:48
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:53
dep. 06:53
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 06:57
dep. 06:57
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:00
dep. 07:00
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:02
24 km
06:50 07:20 (00:30)
Bus stationMotel
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Svrackovci, Magistrala
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 07:20
24 km
06:51 07:12 (00:21)
Bus stationMagistrala
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
24 km
09:25 09:57 (00:32)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:52
dep. 09:52
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 09:57
23 km
09:25 09:58 (00:33)
Bus stationIlincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:52
dep. 09:52
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 09:58
23 km
11:30 12:02 (00:32)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
dep. 11:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:57
dep. 11:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:02
23 km
11:30 12:03 (00:33)
Bus stationIlincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
dep. 11:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:57
dep. 11:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 12:03
23 km
12:20 12:35 (00:15)
Bus stationMotel
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:20
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:25
dep. 12:25
13 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 12:30
dep. 12:30
18 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Motel
arr. 12:35
23 km
12:40 13:05 (00:25)
Bus stationMagistrala
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
24 km
15:45 16:11 (00:26)
Bus stationMagistrala
The timetable is valid until: 22.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:45
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
19 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
24 km
22:30 23:02 (00:32)
Bus station1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
dep. 22:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:54
dep. 22:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:57
dep. 22:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 23:02
23 km
22:30 23:03 (00:33)
Bus stationIlincic potok
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
dep. 22:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:54
dep. 22:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:57
dep. 22:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 23:03
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:25 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Gornji Milanovac - Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca iznosi od 1,47 EUR do 1,96 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.