Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:50 07:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Svrackovci, Škola
arr. 06:56
dep. 06:56
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:05
dep. 07:05
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:13
dep. 07:13
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 07:17
dep. 07:17
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:20
24 km
06:51 07:12 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:51
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 07:00
dep. 07:00
8 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:04
dep. 07:04
17 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 07:12
24 km
09:25 09:57 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:52
dep. 09:52
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 09:57
23 km
09:25 09:58 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:25
Gornji Milanovac, Center
arr. 09:29
dep. 09:29
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 09:30
dep. 09:30
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 09:33
dep. 09:33
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 09:34
dep. 09:34
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
3 km
Nevade
arr. 09:36
dep. 09:36
4 km
Velerec
arr. 09:38
dep. 09:38
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 09:39
dep. 09:39
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 09:40
dep. 09:40
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 09:41
dep. 09:41
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 09:42
dep. 09:42
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 09:43
dep. 09:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 09:46
dep. 09:46
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:49
dep. 09:49
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 09:52
dep. 09:52
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 09:55
dep. 09:55
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 09:57
dep. 09:57
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 09:58
23 km
11:30 12:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
dep. 11:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:57
dep. 11:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:02
23 km
11:30 12:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 11:34
dep. 11:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 11:35
dep. 11:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 11:39
dep. 11:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 11:40
dep. 11:40
3 km
Nevade
arr. 11:41
dep. 11:41
4 km
Velerec
arr. 11:43
dep. 11:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 11:44
dep. 11:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 11:45
dep. 11:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 11:46
dep. 11:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 11:47
dep. 11:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 11:48
dep. 11:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 11:51
dep. 11:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:54
dep. 11:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 11:57
dep. 11:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 12:02
dep. 12:02
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 12:03
23 km
12:40 13:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
24 km
13:25 14:02 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 13:35
dep. 13:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 13:43
dep. 13:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 13:48
dep. 13:48
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:53
dep. 13:53
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:57
dep. 13:57
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 14:00
dep. 14:00
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 14:02
24 km
15:45 16:11 (00:26)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:45
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 15:59
dep. 15:59
12 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:06
dep. 16:06
19 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 16:11
24 km
18:25 19:02 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:25
Svrackovci, Magistrala
arr. 18:35
dep. 18:35
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 18:43
dep. 18:43
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 18:48
dep. 18:48
13 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:53
dep. 18:53
16 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 18:57
dep. 18:57
19 km
Reljinci, Magistrala
arr. 19:00
dep. 19:00
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 19:02
24 km
22:30 23:02 (00:32)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
dep. 22:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:54
dep. 22:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:57
dep. 22:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 23:02
23 km
22:30 23:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 22:30
Gornji Milanovac, Center
arr. 22:34
dep. 22:34
0.5 km
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 22:35
dep. 22:35
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 22:38
dep. 22:38
2 km
Gornji Milanovac, Metalac
arr. 22:39
dep. 22:39
2.5 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 22:40
dep. 22:40
3 km
Nevade
arr. 22:41
dep. 22:41
4 km
Velerec
arr. 22:43
dep. 22:43
5 km
Svrackovci, Magistrala
arr. 22:44
dep. 22:44
6 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kuca
arr. 22:45
dep. 22:45
6.5 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Cesma
arr. 22:46
dep. 22:46
7 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Zadruga
arr. 22:47
dep. 22:47
8 km
Majdan kod Gornjeg Milanovca, Kafana
arr. 22:48
dep. 22:48
9 km
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 22:51
dep. 22:51
12 km
Brezovica kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:54
dep. 22:54
15 km
Zagrade kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 22:57
dep. 22:57
18 km
Reljinci, Magistrala
arr. 23:00
dep. 23:00
21 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, 1
arr. 23:02
dep. 23:02
22 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Ilincic potok
arr. 23:03
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~24 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21min., a najduže 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 22:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.