Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Novi Sad timetable

tuesday, 18.02.2020.
07:25 11:50 (04:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
123 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
129 km
arr. 11:50
203 km
08:50 13:20 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:50
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
41 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
124 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
130 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
150 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
157 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
167 km
arr. 12:48
dep. 12:48
177 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
181 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
191 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
198 km
arr. 13:20
204 km
12:00 16:00 (04:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
114 km
arr. 16:00
194 km
12:40 16:47 (04:07)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
41 km
arr. 13:19
dep. 13:19
50 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
122 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
128 km
arr. 16:47
202 km
Gornji Milanovac - Novi Sad timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:25 11:50 (04:25)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 07:52
dep. 07:52
13 km
Ljig, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:20
42 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 08:40
dep. 08:40
62 km
Beograd (Belgrade), Zarkovo spomenik
arr. 09:35
dep. 09:35
115 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:45
dep. 10:20
123 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 10:30
dep. 10:30
129 km
arr. 11:50
203 km
08:50 13:20 (04:30)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:50
Ljig, Bus station
arr. 09:30
dep. 09:45
41 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:19
dep. 11:45
124 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 11:57
dep. 11:57
130 km
Batajnica (Beograd), Center
arr. 12:15
dep. 12:15
144 km
Nova Pazova, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
150 km
Stara Pazova, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
157 km
Indjija, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:40
167 km
arr. 12:48
dep. 12:48
177 km
Gladnos (Maradik), Intersection
arr. 12:53
dep. 12:53
181 km
Sremski Karlovci, Zel. stanica
arr. 13:06
dep. 13:06
191 km
Petrovaradin, Zel. stanica
arr. 13:14
dep. 13:14
198 km
arr. 13:20
204 km
12:00 16:00 (04:00)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
114 km
arr. 16:00
194 km
12:40 16:47 (04:07)
Bus stationMAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:40
Rudnik kod Gornjeg Milanovca, Bucin grob
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Ugrinovci kod Gornjeg Milanovca, Magistrala
arr. 13:05
dep. 13:05
24 km
Ljig, Bus station
arr. 13:11
dep. 13:11
41 km
arr. 13:19
dep. 13:19
50 km
Celije kod Lajkovca, Raskrsnica - Beli brod
arr. 13:28
dep. 13:28
60 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
122 km
Zemun (Beograd), Pošta
arr. 15:27
dep. 15:27
128 km
arr. 16:47
202 km

Naselja Gornji Milanovac i Novi Sad su međusobno udaljena ~201 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 00min., a najduže 04h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 07:25 h, dok je poslednji polazak u 12:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.