Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gornji Milanovac - Kragujevac timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:31 07:05 (01:34)
Srčanik
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Srčanik
dep. 05:31
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 05:40
dep. 05:45
5.3 km
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 05:55
dep. 05:55
8.9 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 05:58
dep. 05:58
10.9 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:00
dep. 06:00
12.1 km
Gornja Vrbava
arr. 06:04
dep. 06:04
14.3 km
Donja Vrbava
arr. 06:08
dep. 06:08
16.8 km
Vracevsnica
arr. 06:15
dep. 06:15
21.4 km
Ljuljaci
arr. 06:19
dep. 06:19
24.2 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:24
dep. 06:24
27.8 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:28
dep. 06:28
29.9 km
Kikojevac
arr. 06:29
dep. 06:29
30.5 km
Rogojevac
arr. 06:36
dep. 06:36
33.6 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 06:38
dep. 06:38
34.9 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 06:39
dep. 06:39
35.5 km
Draca, Brdo
arr. 06:44
dep. 06:44
39.3 km
Draca
arr. 06:46
dep. 06:46
40.9 km
Divostin
arr. 06:48
dep. 06:48
42.2 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 06:49
dep. 06:49
43.4 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:05
50.7 km
06:00 07:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 06:10
dep. 06:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 06:13
dep. 06:13
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 06:15
dep. 06:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 06:19
dep. 06:19
9 km
Donja Vrbava
arr. 06:23
dep. 06:23
11.5 km
Vracevsnica
arr. 06:30
dep. 06:30
16.1 km
Ljuljaci
arr. 06:34
dep. 06:34
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 06:39
dep. 06:39
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 06:43
dep. 06:43
24.6 km
Kikojevac
arr. 06:44
dep. 06:44
25.2 km
Rogojevac
arr. 06:51
dep. 06:51
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 06:53
dep. 06:53
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 06:54
dep. 06:54
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 06:59
dep. 06:59
34 km
Divostin
arr. 07:03
dep. 07:03
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 07:04
dep. 07:04
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 07:19
45.4 km
08:00 09:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 08:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 08:13
dep. 08:13
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 08:15
dep. 08:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 08:19
dep. 08:19
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 08:23
dep. 08:23
11.4 km
Vracevsnica
arr. 08:30
dep. 08:30
16.1 km
Ljuljaci
arr. 08:34
dep. 08:34
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 08:43
dep. 08:43
24.6 km
Kikojevac
arr. 08:44
dep. 08:44
25.2 km
Rogojevac
arr. 08:51
dep. 08:51
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 08:53
dep. 08:53
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 08:54
dep. 08:54
30.1 km
Draca, Brdo
arr. 08:59
dep. 08:59
33.9 km
Draca
arr. 09:01
dep. 09:01
35.5 km
Divostin
arr. 09:03
dep. 09:03
36.8 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 09:04
dep. 09:04
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 09:19
45.7 km
09:10 10:29 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:10
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:20
dep. 09:20
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:23
dep. 09:23
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:25
dep. 09:25
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 09:29
dep. 09:29
9 km
Donja Vrbava
arr. 09:33
dep. 09:33
11.5 km
Vracevsnica
arr. 09:40
dep. 09:40
16.1 km
Ljuljaci
arr. 09:44
dep. 09:44
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 09:49
dep. 09:49
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 09:53
dep. 09:53
24.6 km
Kikojevac
arr. 09:54
dep. 09:54
25.2 km
Rogojevac
arr. 10:01
dep. 10:01
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 10:03
dep. 10:03
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 10:04
dep. 10:04
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 10:09
dep. 10:09
34 km
Divostin
arr. 10:13
dep. 10:13
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 10:14
dep. 10:14
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:29
45.4 km
09:30 10:49 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:30
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:45
dep. 09:45
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Donja Vrbava
arr. 09:53
dep. 09:53
11.5 km
Vracevsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
16.1 km
Ljuljaci
arr. 10:04
dep. 10:04
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
24.6 km
Kikojevac
arr. 10:14
dep. 10:14
25.2 km
Rogojevac
arr. 10:21
dep. 10:21
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 10:23
dep. 10:23
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 10:24
dep. 10:24
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
34 km
Divostin
arr. 10:33
dep. 10:33
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 10:34
dep. 10:34
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:49
45.4 km
09:30 10:49 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:30
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 09:40
dep. 09:40
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 09:43
dep. 09:43
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 09:45
dep. 09:45
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 09:49
dep. 09:49
9 km
Donja Vrbava
arr. 09:53
dep. 09:53
11.5 km
Vracevsnica
arr. 10:00
dep. 10:00
16.1 km
Ljuljaci
arr. 10:04
dep. 10:04
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 10:09
dep. 10:09
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
24.6 km
Kikojevac
arr. 10:14
dep. 10:14
25.2 km
Rogojevac
arr. 10:21
dep. 10:21
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 10:23
dep. 10:23
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 10:24
dep. 10:24
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 10:29
dep. 10:29
34 km
Divostin
arr. 10:33
dep. 10:33
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 10:34
dep. 10:34
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 10:49
45.4 km
11:20 12:39 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:20
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 11:30
dep. 11:30
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 11:33
dep. 11:33
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 11:35
dep. 11:35
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 11:39
dep. 11:39
9 km
Donja Vrbava
arr. 11:43
dep. 11:43
11.5 km
Vracevsnica
arr. 11:50
dep. 11:50
16.1 km
Ljuljaci
arr. 11:54
dep. 11:54
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 11:59
dep. 11:59
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 12:03
dep. 12:03
24.6 km
Kikojevac
arr. 12:04
dep. 12:04
25.2 km
Rogojevac
arr. 12:11
dep. 12:11
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 12:13
dep. 12:13
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 12:14
dep. 12:14
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 12:19
dep. 12:19
34 km
Divostin
arr. 12:23
dep. 12:23
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 12:24
dep. 12:24
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 12:39
45.4 km
12:00 13:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 12:10
dep. 12:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 12:13
dep. 12:13
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 12:15
dep. 12:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 12:19
dep. 12:19
9 km
Donja Vrbava
arr. 12:23
dep. 12:23
11.5 km
Vracevsnica
arr. 12:30
dep. 12:30
16.1 km
Ljuljaci
arr. 12:34
dep. 12:34
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 12:39
dep. 12:39
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 12:43
dep. 12:43
24.6 km
Kikojevac
arr. 12:44
dep. 12:44
25.2 km
Rogojevac
arr. 12:51
dep. 12:51
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 12:53
dep. 12:53
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 12:54
dep. 12:54
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 12:59
dep. 12:59
34 km
Divostin
arr. 13:03
dep. 13:03
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 13:04
dep. 13:04
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 13:19
45.4 km
14:00 15:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 14:10
dep. 14:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:13
dep. 14:13
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:15
dep. 14:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 14:19
dep. 14:19
9 km
Donja Vrbava
arr. 14:23
dep. 14:23
11.5 km
Vracevsnica
arr. 14:30
dep. 14:30
16.1 km
Ljuljaci
arr. 14:34
dep. 14:34
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 14:39
dep. 14:39
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 14:43
dep. 14:43
24.6 km
Kikojevac
arr. 14:44
dep. 14:44
25.2 km
Rogojevac
arr. 14:51
dep. 14:51
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 14:53
dep. 14:53
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 14:54
dep. 14:54
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 14:59
dep. 14:59
34 km
Divostin
arr. 15:03
dep. 15:03
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:04
dep. 15:04
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:19
45.4 km
14:10 15:29 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:10
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 14:20
dep. 14:20
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:23
dep. 14:23
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:25
dep. 14:25
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 14:29
dep. 14:29
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 14:33
dep. 14:33
11.4 km
Vracevsnica
arr. 14:40
dep. 14:40
16.1 km
Ljuljaci
arr. 14:44
dep. 14:44
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 14:49
dep. 14:49
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 14:53
dep. 14:53
24.6 km
Kikojevac
arr. 14:54
dep. 14:54
25.2 km
Rogojevac
arr. 15:01
dep. 15:01
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 15:03
dep. 15:03
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 15:04
dep. 15:04
30.1 km
Draca, Brdo
arr. 15:09
dep. 15:09
33.9 km
Draca
arr. 15:11
dep. 15:11
35.5 km
Divostin
arr. 15:13
dep. 15:13
36.8 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:14
dep. 15:14
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:29
45.7 km
14:15 15:34 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 14:15
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 14:25
dep. 14:25
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 14:28
dep. 14:28
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 14:30
dep. 14:30
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 14:34
dep. 14:34
9 km
Donja Vrbava
arr. 14:38
dep. 14:38
11.5 km
Vracevsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
16.1 km
Ljuljaci
arr. 14:49
dep. 14:49
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 14:54
dep. 14:54
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 14:58
dep. 14:58
24.6 km
Kikojevac
arr. 14:59
dep. 14:59
25.2 km
Rogojevac
arr. 15:06
dep. 15:06
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 15:08
dep. 15:08
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 15:09
dep. 15:09
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
34 km
Divostin
arr. 15:18
dep. 15:18
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 15:19
dep. 15:19
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 15:34
45.4 km
15:00 16:19 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:00
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:10
dep. 15:10
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:13
dep. 15:13
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 15:19
dep. 15:19
9 km
Donja Vrbava
arr. 15:23
dep. 15:23
11.5 km
Vracevsnica
arr. 15:30
dep. 15:30
16.1 km
Ljuljaci
arr. 15:34
dep. 15:34
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 15:39
dep. 15:39
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
24.6 km
Kikojevac
arr. 15:44
dep. 15:44
25.2 km
Rogojevac
arr. 15:51
dep. 15:51
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 15:53
dep. 15:53
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 15:54
dep. 15:54
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 15:59
dep. 15:59
34 km
Divostin
arr. 16:03
dep. 16:03
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 16:04
dep. 16:04
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:19
45.4 km
15:15 16:34 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:15
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:28
dep. 15:28
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 15:30
dep. 15:30
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Donja Vrbava
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Vracevsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
16.1 km
Ljuljaci
arr. 15:49
dep. 15:49
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
24.6 km
Kikojevac
arr. 15:59
dep. 15:59
25.2 km
Rogojevac
arr. 16:06
dep. 16:06
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 16:08
dep. 16:08
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 16:09
dep. 16:09
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
34 km
Divostin
arr. 16:18
dep. 16:18
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 16:19
dep. 16:19
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:34
45.4 km
15:15 16:34 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:15
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 15:25
dep. 15:25
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 15:28
dep. 15:28
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 15:30
dep. 15:30
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 15:34
dep. 15:34
9 km
Donja Vrbava
arr. 15:38
dep. 15:38
11.5 km
Vracevsnica
arr. 15:45
dep. 15:45
16.1 km
Ljuljaci
arr. 15:49
dep. 15:49
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 15:54
dep. 15:54
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 15:58
dep. 15:58
24.6 km
Kikojevac
arr. 15:59
dep. 15:59
25.2 km
Rogojevac
arr. 16:06
dep. 16:06
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 16:08
dep. 16:08
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 16:09
dep. 16:09
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 16:14
dep. 16:14
34 km
Divostin
arr. 16:18
dep. 16:18
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 16:19
dep. 16:19
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 16:34
45.4 km
16:30 17:49 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 16:30
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 16:40
dep. 16:40
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 16:43
dep. 16:43
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 16:45
dep. 16:45
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 16:49
dep. 16:49
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 16:53
dep. 16:53
11.4 km
Vracevsnica
arr. 17:00
dep. 17:00
16.1 km
Ljuljaci
arr. 17:04
dep. 17:04
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 17:09
dep. 17:09
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 17:13
dep. 17:13
24.6 km
Kikojevac
arr. 17:14
dep. 17:14
25.2 km
Rogojevac
arr. 17:21
dep. 17:21
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 17:23
dep. 17:23
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 17:24
dep. 17:24
30.1 km
Draca, Brdo
arr. 17:29
dep. 17:29
33.9 km
Draca
arr. 17:31
dep. 17:31
35.5 km
Divostin
arr. 17:33
dep. 17:33
36.8 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 17:34
dep. 17:34
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 17:49
45.7 km
19:45 21:04 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:45
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 19:55
dep. 19:55
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 19:58
dep. 19:58
5.6 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 20:04
dep. 20:04
9 km
Donja Vrbava
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Vracevsnica
arr. 20:15
dep. 20:15
16.1 km
Ljuljaci
arr. 20:19
dep. 20:19
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 20:24
dep. 20:24
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
24.6 km
Kikojevac
arr. 20:29
dep. 20:29
25.2 km
Rogojevac
arr. 20:36
dep. 20:36
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 20:38
dep. 20:38
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 20:39
dep. 20:39
30.2 km
Draca, Brdo
arr. 20:44
dep. 20:44
34 km
Divostin
arr. 20:48
dep. 20:48
36.9 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 20:49
dep. 20:49
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:04
45.4 km
19:50 21:09 (01:19)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:50
Gornji Milanovac, Konfekcija
arr. 20:00
dep. 20:00
3.6 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 20:03
dep. 20:03
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 20:05
dep. 20:05
6.8 km
Gornja Vrbava
arr. 20:09
dep. 20:09
8.9 km
Donja Vrbava
arr. 20:13
dep. 20:13
11.4 km
Vracevsnica
arr. 20:20
dep. 20:20
16.1 km
Ljuljaci
arr. 20:24
dep. 20:24
18.9 km
Bare kod Knica, Center
arr. 20:29
dep. 20:29
22.5 km
Dobraca, Intersection
arr. 20:33
dep. 20:33
24.6 km
Kikojevac
arr. 20:34
dep. 20:34
25.2 km
Rogojevac
arr. 20:41
dep. 20:41
28.3 km
Kutlovo kod Kragujevca
arr. 20:43
dep. 20:43
29.6 km
Kutlovo kod Kragujevca, Stovarište
arr. 20:44
dep. 20:44
30.1 km
Draca, Brdo
arr. 20:49
dep. 20:49
33.9 km
Draca
arr. 20:51
dep. 20:51
35.5 km
Divostin
arr. 20:53
dep. 20:53
36.8 km
Kragujevac, Sumarice 2
arr. 20:54
dep. 20:54
38.1 km
Kragujevac, Bus station
arr. 21:09
45.7 km

Naselja Gornji Milanovac i Kragujevac su međusobno udaljena ~46 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 19min., a najduže 01h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:31 h, dok je poslednji polazak u 19:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.