Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Jablanica kod Gornjeg Milanovca timetable

wednesday, 23.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:15
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 06:21
dep. 06:21
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Lunjevica
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:41
dep. 06:41
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:45
7 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:55
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 12:57
dep. 12:57
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 12:58
dep. 12:58
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:01
dep. 13:01
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:03
dep. 13:03
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Lunjevica
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:21
dep. 13:21
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
7 km
18:50 19:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:50
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 18:52
dep. 18:52
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 18:53
dep. 18:53
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 18:54
dep. 18:54
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 18:56
dep. 18:56
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 18:58
dep. 18:58
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 19:00
dep. 19:00
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:02
dep. 19:02
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:04
dep. 19:04
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
5.5 km
Lunjevica
arr. 19:07
dep. 19:07
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:16
dep. 19:16
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 19:20
7 km
Gornji Milanovac - Jablanica kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:15
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 06:21
dep. 06:21
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Lunjevica
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:41
dep. 06:41
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:45
7 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:55
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 12:57
dep. 12:57
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 12:58
dep. 12:58
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:01
dep. 13:01
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:03
dep. 13:03
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Lunjevica
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:21
dep. 13:21
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
7 km
18:50 19:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:50
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 18:52
dep. 18:52
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 18:53
dep. 18:53
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 18:54
dep. 18:54
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 18:56
dep. 18:56
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 18:58
dep. 18:58
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 19:00
dep. 19:00
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:02
dep. 19:02
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:04
dep. 19:04
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
5.5 km
Lunjevica
arr. 19:07
dep. 19:07
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:16
dep. 19:16
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 19:20
7 km
Gornji Milanovac - Jablanica kod Gornjeg Milanovca timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
06:15 06:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:15
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 06:17
dep. 06:17
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 06:18
dep. 06:18
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 06:19
dep. 06:19
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 06:21
dep. 06:21
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 06:23
dep. 06:23
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 06:25
dep. 06:25
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 06:27
dep. 06:27
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 06:29
dep. 06:29
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 06:31
dep. 06:31
5.5 km
Lunjevica
arr. 06:32
dep. 06:32
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 06:41
dep. 06:41
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:45
7 km
12:55 13:25 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:55
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 12:57
dep. 12:57
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 12:58
dep. 12:58
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 12:59
dep. 12:59
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 13:01
dep. 13:01
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 13:03
dep. 13:03
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 13:07
dep. 13:07
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 13:09
dep. 13:09
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 13:11
dep. 13:11
5.5 km
Lunjevica
arr. 13:12
dep. 13:12
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 13:21
dep. 13:21
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
7 km
18:50 19:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 18:50
Gornji Milanovac, Naselje Solidarnosti
arr. 18:52
dep. 18:52
0.5 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 1
arr. 18:53
dep. 18:53
0.8 km
Gornji Milanovac, Prodavnica 2
arr. 18:54
dep. 18:54
1.2 km
Gornji Milanovac, Vojska
arr. 18:56
dep. 18:56
1.7 km
Lunjevica, Kovacnica
arr. 18:58
dep. 18:58
2.6 km
Lunjevica, Most
arr. 19:00
dep. 19:00
3 km
Lunjevica, Zadruga
arr. 19:02
dep. 19:02
4.5 km
Lunjevica, Trafo stanica
arr. 19:04
dep. 19:04
5 km
Lunjevica, Intersection
arr. 19:06
dep. 19:06
5.5 km
Lunjevica
arr. 19:07
dep. 19:07
6 km
Lunjevica, Jankovica izvor
arr. 19:16
dep. 19:16
6.5 km
Jablanica kod Gornjeg Milanovca
arr. 19:20
7 km

Naselja Gornji Milanovac i Jablanica kod Gornjeg Milanovca su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:15 h, dok je poslednji polazak u 18:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.