Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Gornji Branetici timetable

friday, 15.11.2019.
05:40 06:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:40
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:49
dep. 05:49
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:51
dep. 05:51
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Klaticevo
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Locevci
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Bersici
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Ozrem
arr. 06:36
dep. 06:36
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Gornji Branetici
arr. 06:50
23 km
09:00 10:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:09
dep. 09:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:13
dep. 09:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Klaticevo
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Locevci
arr. 09:44
dep. 09:44
13 km
Bersici
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 09:52
dep. 09:52
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 09:54
dep. 09:54
17 km
Ozrem
arr. 09:56
dep. 09:56
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 10:00
dep. 10:00
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 10:08
dep. 10:08
22 km
Gornji Branetici
arr. 10:10
23 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:19
dep. 13:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:28
dep. 13:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Klaticevo
arr. 13:31
dep. 13:31
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:34
dep. 13:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:56
dep. 13:56
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Locevci
arr. 13:59
dep. 13:59
13 km
Bersici
arr. 14:01
dep. 14:01
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Ozrem
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 14:06
dep. 14:06
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 14:07
dep. 14:07
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Gornji Branetici
arr. 14:10
23 km
Gornji Milanovac - Gornji Branetici timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
09:00 10:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:09
dep. 09:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:13
dep. 09:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Klaticevo
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Locevci
arr. 09:44
dep. 09:44
13 km
Bersici
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 09:52
dep. 09:52
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 09:54
dep. 09:54
17 km
Ozrem
arr. 09:56
dep. 09:56
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 10:00
dep. 10:00
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 10:08
dep. 10:08
22 km
Gornji Branetici
arr. 10:10
23 km
Gornji Milanovac - Gornji Branetici timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
09:00 10:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:09
dep. 09:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:13
dep. 09:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Klaticevo
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Locevci
arr. 09:44
dep. 09:44
13 km
Bersici
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 09:52
dep. 09:52
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 09:54
dep. 09:54
17 km
Ozrem
arr. 09:56
dep. 09:56
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 10:00
dep. 10:00
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 10:08
dep. 10:08
22 km
Gornji Branetici
arr. 10:10
23 km
Gornji Milanovac - Gornji Branetici timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:40 06:50 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:40
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:44
dep. 05:44
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:46
dep. 05:46
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:48
dep. 05:48
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:49
dep. 05:49
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:51
dep. 05:51
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:53
dep. 05:53
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 05:55
dep. 05:55
7 km
Klaticevo
arr. 05:56
dep. 05:56
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 05:57
dep. 05:57
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 05:59
dep. 05:59
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:00
dep. 06:00
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:20
dep. 06:20
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:21
dep. 06:21
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
12 km
Locevci
arr. 06:24
dep. 06:24
13 km
Bersici
arr. 06:30
dep. 06:30
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 06:32
dep. 06:32
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 06:34
dep. 06:34
17 km
Ozrem
arr. 06:36
dep. 06:36
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 06:38
dep. 06:38
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 06:40
dep. 06:40
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 06:42
dep. 06:42
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 06:48
dep. 06:48
22 km
Gornji Branetici
arr. 06:50
23 km
09:00 10:10 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 09:00
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 09:04
dep. 09:04
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 09:06
dep. 09:06
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 09:08
dep. 09:08
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 09:09
dep. 09:09
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 09:11
dep. 09:11
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 09:13
dep. 09:13
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 09:15
dep. 09:15
7 km
Klaticevo
arr. 09:16
dep. 09:16
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 09:17
dep. 09:17
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 09:19
dep. 09:19
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 09:20
dep. 09:20
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 09:40
dep. 09:40
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 09:41
dep. 09:41
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 09:43
dep. 09:43
12 km
Locevci
arr. 09:44
dep. 09:44
13 km
Bersici
arr. 09:50
dep. 09:50
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 09:52
dep. 09:52
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 09:54
dep. 09:54
17 km
Ozrem
arr. 09:56
dep. 09:56
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 09:58
dep. 09:58
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 10:00
dep. 10:00
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 10:02
dep. 10:02
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 10:08
dep. 10:08
22 km
Gornji Branetici
arr. 10:10
23 km
13:15 14:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:19
dep. 13:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:21
dep. 13:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:23
dep. 13:23
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:24
dep. 13:24
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:26
dep. 13:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:28
dep. 13:28
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:30
dep. 13:30
7 km
Klaticevo
arr. 13:31
dep. 13:31
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:32
dep. 13:32
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:34
dep. 13:34
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:35
dep. 13:35
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 13:55
dep. 13:55
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:56
dep. 13:56
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 13:58
dep. 13:58
12 km
Locevci
arr. 13:59
dep. 13:59
13 km
Bersici
arr. 14:01
dep. 14:01
15 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 14:02
dep. 14:02
16 km
Ozrem, Vujicici
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Ozrem
arr. 14:04
dep. 14:04
17.5 km
Ozrem, Joksici
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Ozrem, Vodenica
arr. 14:06
dep. 14:06
19 km
Ozrem, Rakovici
arr. 14:07
dep. 14:07
20 km
Gornji Branetici, Garaza
arr. 14:09
dep. 14:09
22 km
Gornji Branetici
arr. 14:10
23 km

Naselja Gornji Milanovac i Gornji Branetici su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 13:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.