Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Gornja Crnuca timetable

thursday, 18.07.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 07:45
36 km
12:50 13:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:34
dep. 13:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:41
dep. 13:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:43
dep. 13:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:44
dep. 13:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 13:45
36 km
Gornji Milanovac - Gornja Crnuca timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 07:45
36 km
12:50 13:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:34
dep. 13:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:41
dep. 13:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:43
dep. 13:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:44
dep. 13:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 13:45
36 km
Gornji Milanovac - Gornja Crnuca timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 07:45
36 km
Gornji Milanovac - Gornja Crnuca timetable
Departures on: sunday, 21.07.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 07:45
36 km
Gornji Milanovac - Gornja Crnuca timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
06:50 07:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 06:53
dep. 06:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 06:56
dep. 06:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 06:57
dep. 06:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 06:59
dep. 06:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 07:01
dep. 07:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 07:03
dep. 07:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 07:04
dep. 07:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 07:07
dep. 07:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 07:09
dep. 07:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 07:11
dep. 07:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 07:12
dep. 07:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 07:30
dep. 07:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:20
dep. 07:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:25
dep. 07:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 07:31
dep. 07:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 07:32
dep. 07:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 07:34
dep. 07:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 07:35
dep. 07:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 07:37
dep. 07:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 07:40
dep. 07:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 07:41
dep. 07:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 07:42
dep. 07:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 07:43
dep. 07:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 07:44
dep. 07:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 07:45
36 km
12:50 13:45 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:50
Gornji Milanovac, Jugopetrol
arr. 12:53
dep. 12:53
1 km
Gornji Milanovac, FAD
arr. 12:56
dep. 12:56
2 km
Gornji Milanovac, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
3 km
Gornji Milanovac, MK Rudnik
arr. 12:59
dep. 12:59
3.5 km
Gornji Milanovac, Ranjac
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Nevade, Peti kilometar
arr. 13:03
dep. 13:03
5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Milocaj
arr. 13:04
dep. 13:04
5.5 km
Grabovica kod Gornjeg Milanovca, Rapaj brdo
arr. 13:07
dep. 13:07
7 km
Gornja Vrbava, Repusine
arr. 13:09
dep. 13:09
8 km
Gornja Vrbava
arr. 13:11
dep. 13:11
9 km
Donja Vrbava, Brakov. put
arr. 13:12
dep. 13:12
10 km
Donja Vrbava
arr. 13:30
dep. 13:30
19 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:20
dep. 13:20
13 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:25
dep. 13:25
15 km
Donja Vrbava, Spasovnica
arr. 13:31
dep. 13:31
20 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Kovacica
arr. 13:32
dep. 13:32
21 km
Belo Polje kod Gornjeg Milanovca, Crnucara
arr. 13:34
dep. 13:34
22.5 km
Vracevsnica
arr. 13:35
dep. 13:35
23 km
Vracevsnica, Crepana
arr. 13:37
dep. 13:37
24 km
Vracevsnica, Lipovac
arr. 13:40
dep. 13:40
26 km
Vracevsnica, Trafostanica
arr. 13:41
dep. 13:41
30 km
Vracevsnica, M. vodenica
arr. 13:42
dep. 13:42
31 km
Gornja Crnuca, Manastir
arr. 13:43
dep. 13:43
34 km
Gornja Crnuca, V. garaza
arr. 13:44
dep. 13:44
35 km
Gornja Crnuca
arr. 13:45
36 km

Naselja Gornji Milanovac i Gornja Crnuca su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 12:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.