Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable

sunday, 21.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: monday, 22.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: friday, 26.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km

Naselja Gornji Milanovac i Donji Branetici su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 12:45 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.