Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable

friday, 15.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:10
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Klaticevo
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:34
dep. 06:34
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Sinosevici
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 06:57
dep. 06:57
16 km
Donji Branetici
arr. 07:00
17 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:10
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Klaticevo
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:34
dep. 06:34
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Sinosevici
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 06:57
dep. 06:57
16 km
Donji Branetici
arr. 07:00
17 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km
Gornji Milanovac - Donji Branetici timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
06:10 07:00 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:10
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:16
dep. 06:16
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:18
dep. 06:18
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:19
dep. 06:19
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:26
dep. 06:26
7 km
Klaticevo
arr. 06:28
dep. 06:28
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:30
dep. 06:30
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:32
dep. 06:32
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:34
dep. 06:34
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:36
dep. 06:36
11 km
Sinosevici
arr. 06:38
dep. 06:38
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:40
dep. 06:40
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 06:51
dep. 06:51
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 06:55
dep. 06:55
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 06:57
dep. 06:57
16 km
Donji Branetici
arr. 07:00
17 km
12:45 13:40 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 12:45
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:49
dep. 12:49
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:51
dep. 12:51
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:53
dep. 12:53
4 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:54
dep. 12:54
4.5 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:56
dep. 12:56
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:58
dep. 12:58
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 13:01
dep. 13:01
7 km
Klaticevo
arr. 13:03
dep. 13:03
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 13:05
dep. 13:05
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 13:07
dep. 13:07
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 13:11
dep. 13:11
11 km
Sinosevici
arr. 13:13
dep. 13:13
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:15
dep. 13:15
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Calukovici
arr. 13:26
dep. 13:26
13 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Cenarusa
arr. 13:28
dep. 13:28
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Simovici
arr. 13:30
dep. 13:30
15 km
Donji Branetici, Polje
arr. 13:35
dep. 13:35
16 km
Donji Branetici
arr. 13:40
17 km

Naselja Gornji Milanovac i Donji Branetici su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 12:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.