Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Boljkovci timetable

friday, 15.11.2019.
05:35 06:25 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 05:35
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 05:38
dep. 05:38
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 05:40
dep. 05:40
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 05:42
dep. 05:42
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 05:44
dep. 05:44
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 05:46
dep. 05:46
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 05:49
dep. 05:49
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 05:52
dep. 05:52
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 05:57
dep. 05:57
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 05:59
dep. 05:59
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 06:02
dep. 06:02
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 06:04
dep. 06:04
15 km
Silopaj
arr. 06:06
dep. 06:06
16 km
Rucici, 1
arr. 06:08
dep. 06:08
17 km
Rucici, 2
arr. 06:10
dep. 06:10
18 km
Rucici, Dudic
arr. 06:12
dep. 06:12
19 km
Boljkovci, 1
arr. 06:15
dep. 06:15
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 06:17
dep. 06:17
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 06:19
dep. 06:19
23 km
Boljkovci, 2
arr. 06:25
26 km
07:25 08:20 (00:55)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 07:25
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:28
dep. 07:28
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:30
dep. 07:30
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:34
dep. 07:34
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:36
dep. 07:36
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:39
dep. 07:39
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 07:42
dep. 07:42
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 07:47
dep. 07:47
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 07:49
dep. 07:49
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 07:52
dep. 07:52
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:54
dep. 07:54
15 km
Silopaj
arr. 07:56
dep. 07:56
16 km
Rucici, 1
arr. 07:58
dep. 07:58
17 km
Rucici, 2
arr. 08:00
dep. 08:00
18 km
Rucici, Dudic
arr. 08:02
dep. 08:02
19 km
Boljkovci, 1
arr. 08:05
dep. 08:05
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 08:10
dep. 08:10
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 08:15
dep. 08:15
23 km
Boljkovci, 2
arr. 08:20
26 km
10:30 11:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 10:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 10:33
dep. 10:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 10:35
dep. 10:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 10:37
dep. 10:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 10:39
dep. 10:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 10:41
dep. 10:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 10:44
dep. 10:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 10:47
dep. 10:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 10:52
dep. 10:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 10:54
dep. 10:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 10:57
dep. 10:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 10:59
dep. 10:59
15 km
Silopaj
arr. 11:01
dep. 11:01
16 km
Rucici, 1
arr. 11:03
dep. 11:03
17 km
Rucici, 2
arr. 11:05
dep. 11:05
18 km
Rucici, Dudic
arr. 11:07
dep. 11:07
19 km
Boljkovci, 1
arr. 11:10
dep. 11:10
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 11:12
dep. 11:12
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 11:14
dep. 11:14
23 km
Boljkovci, 2
arr. 11:20
26 km
13:30 14:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 13:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 13:33
dep. 13:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 13:35
dep. 13:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 13:39
dep. 13:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 13:41
dep. 13:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 13:44
dep. 13:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 13:52
dep. 13:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 13:54
dep. 13:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 13:57
dep. 13:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 13:59
dep. 13:59
15 km
Silopaj
arr. 14:01
dep. 14:01
16 km
Rucici, 1
arr. 14:03
dep. 14:03
17 km
Rucici, 2
arr. 14:05
dep. 14:05
18 km
Rucici, Dudic
arr. 14:07
dep. 14:07
19 km
Boljkovci, 1
arr. 14:10
dep. 14:10
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 14:12
dep. 14:12
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 14:14
dep. 14:14
23 km
Boljkovci, 2
arr. 14:20
26 km
15:30 16:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 15:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:33
dep. 15:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:35
dep. 15:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:39
dep. 15:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:41
dep. 15:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:44
dep. 15:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 15:52
dep. 15:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 15:54
dep. 15:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 15:57
dep. 15:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 15:59
dep. 15:59
15 km
Silopaj
arr. 16:01
dep. 16:01
16 km
Rucici, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
17 km
Rucici, 2
arr. 16:05
dep. 16:05
18 km
Rucici, Dudic
arr. 16:07
dep. 16:07
19 km
Boljkovci, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 16:12
dep. 16:12
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 16:14
dep. 16:14
23 km
Boljkovci, 2
arr. 16:20
26 km
19:30 20:20 (00:50)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 19:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 19:33
dep. 19:33
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 19:35
dep. 19:35
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 19:39
dep. 19:39
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 19:41
dep. 19:41
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 19:44
dep. 19:44
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 19:47
dep. 19:47
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 19:52
dep. 19:52
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 19:54
dep. 19:54
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 19:57
dep. 19:57
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 19:59
dep. 19:59
15 km
Silopaj
arr. 20:01
dep. 20:01
16 km
Rucici, 1
arr. 20:03
dep. 20:03
17 km
Rucici, 2
arr. 20:05
dep. 20:05
18 km
Rucici, Dudic
arr. 20:07
dep. 20:07
19 km
Boljkovci, 1
arr. 20:10
dep. 20:10
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 20:12
dep. 20:12
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 20:14
dep. 20:14
23 km
Boljkovci, 2
arr. 20:20
26 km
23:15 00:30 (01:15)
Bus station2
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 23:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 23:18
dep. 23:18
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 23:20
dep. 23:20
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 23:22
dep. 23:22
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 23:24
dep. 23:24
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 23:26
dep. 23:26
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 23:29
dep. 23:29
6 km
Klaticevo, Intersection
arr. 23:32
dep. 23:32
8 km
Kalimanici, M. kuca
arr. 23:37
dep. 23:37
11 km
Kalimanici, Lokva
arr. 23:39
dep. 23:39
12 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca, Breza
arr. 23:42
dep. 23:42
14 km
Vrncani kod Gornjeg Milanovca
arr. 23:44
dep. 23:44
15 km
Silopaj
arr. 23:46
dep. 23:46
16 km
Rucici, 1
arr. 23:48
dep. 23:48
17 km
Rucici, 2
arr. 23:50
dep. 23:50
18 km
Rucici, Dudic
arr. 23:55
dep. 23:55
19 km
Boljkovci, 1
arr. 00:00
dep. 00:00
21 km
Boljkovci, N. puta
arr. 00:10
dep. 00:10
22 km
Boljkovci, Z. bara
arr. 00:20
dep. 00:20
23 km
Boljkovci, 2
arr. 00:30
26 km

Naselja Gornji Milanovac i Boljkovci su međusobno udaljena ~26 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 50min., a najduže 01h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 05:35 h, dok je poslednji polazak u 23:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.