Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Milanovac - Bogdanica timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:30 08:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Klaticevo
arr. 06:47
dep. 06:47
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
12 km
Locevci
arr. 06:59
dep. 06:59
13 km
Bersici
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Bersici, Galic
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Teocin
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Teocin, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Brajici
arr. 07:31
dep. 07:31
31 km
Kostunici
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 07:36
dep. 07:36
33 km
Leusici, Siban
arr. 07:38
dep. 07:38
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 07:40
dep. 07:40
35 km
Leusici
arr. 07:42
dep. 07:42
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
37 km
Pranjani
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 07:54
dep. 07:54
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 07:56
dep. 07:56
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 07:58
dep. 07:58
43 km
Druzetici
arr. 08:02
dep. 08:02
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:08
dep. 08:08
47 km
Bogdanica
arr. 08:10
51 km
11:15 12:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Klaticevo
arr. 11:32
dep. 11:32
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:40
dep. 11:40
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Locevci
arr. 11:44
dep. 11:44
13 km
Bersici
arr. 11:48
dep. 11:48
15 km
Bersici, Galic
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Teocin
arr. 12:07
dep. 12:07
25 km
Teocin, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Brajici
arr. 12:16
dep. 12:16
31 km
Kostunici
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Leusici, Siban
arr. 12:23
dep. 12:23
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 12:25
dep. 12:25
35 km
Leusici
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
37 km
Pranjani
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 12:36
dep. 12:36
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 12:38
dep. 12:38
43 km
Druzetici
arr. 12:39
dep. 12:39
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
47 km
Bogdanica
arr. 12:50
51 km
Gornji Milanovac - Bogdanica timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:30 08:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Klaticevo
arr. 06:47
dep. 06:47
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
12 km
Locevci
arr. 06:59
dep. 06:59
13 km
Bersici
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Bersici, Galic
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Teocin
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Teocin, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Brajici
arr. 07:31
dep. 07:31
31 km
Kostunici
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 07:36
dep. 07:36
33 km
Leusici, Siban
arr. 07:38
dep. 07:38
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 07:40
dep. 07:40
35 km
Leusici
arr. 07:42
dep. 07:42
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
37 km
Pranjani
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 07:54
dep. 07:54
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 07:56
dep. 07:56
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 07:58
dep. 07:58
43 km
Druzetici
arr. 08:02
dep. 08:02
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:08
dep. 08:08
47 km
Bogdanica
arr. 08:10
51 km
11:15 12:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Klaticevo
arr. 11:32
dep. 11:32
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:40
dep. 11:40
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Locevci
arr. 11:44
dep. 11:44
13 km
Bersici
arr. 11:48
dep. 11:48
15 km
Bersici, Galic
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Teocin
arr. 12:07
dep. 12:07
25 km
Teocin, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Brajici
arr. 12:16
dep. 12:16
31 km
Kostunici
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Leusici, Siban
arr. 12:23
dep. 12:23
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 12:25
dep. 12:25
35 km
Leusici
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
37 km
Pranjani
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 12:36
dep. 12:36
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 12:38
dep. 12:38
43 km
Druzetici
arr. 12:39
dep. 12:39
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
47 km
Bogdanica
arr. 12:50
51 km
Gornji Milanovac - Bogdanica timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:30 08:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Klaticevo
arr. 06:47
dep. 06:47
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
12 km
Locevci
arr. 06:59
dep. 06:59
13 km
Bersici
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Bersici, Galic
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Teocin
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Teocin, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Brajici
arr. 07:31
dep. 07:31
31 km
Kostunici
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 07:36
dep. 07:36
33 km
Leusici, Siban
arr. 07:38
dep. 07:38
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 07:40
dep. 07:40
35 km
Leusici
arr. 07:42
dep. 07:42
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
37 km
Pranjani
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 07:54
dep. 07:54
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 07:56
dep. 07:56
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 07:58
dep. 07:58
43 km
Druzetici
arr. 08:02
dep. 08:02
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:08
dep. 08:08
47 km
Bogdanica
arr. 08:10
51 km
11:15 12:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Klaticevo
arr. 11:32
dep. 11:32
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:40
dep. 11:40
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Locevci
arr. 11:44
dep. 11:44
13 km
Bersici
arr. 11:48
dep. 11:48
15 km
Bersici, Galic
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Teocin
arr. 12:07
dep. 12:07
25 km
Teocin, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Brajici
arr. 12:16
dep. 12:16
31 km
Kostunici
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Leusici, Siban
arr. 12:23
dep. 12:23
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 12:25
dep. 12:25
35 km
Leusici
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
37 km
Pranjani
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 12:36
dep. 12:36
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 12:38
dep. 12:38
43 km
Druzetici
arr. 12:39
dep. 12:39
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
47 km
Bogdanica
arr. 12:50
51 km
Gornji Milanovac - Bogdanica timetable
Departures on: saturday, 20.07.2019.
06:30 08:10 (01:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 06:30
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 06:34
dep. 06:34
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 06:36
dep. 06:36
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 06:38
dep. 06:38
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 06:40
dep. 06:40
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 06:42
dep. 06:42
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 06:44
dep. 06:44
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 06:46
dep. 06:46
7 km
Klaticevo
arr. 06:47
dep. 06:47
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 06:48
dep. 06:48
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 06:50
dep. 06:50
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 06:52
dep. 06:52
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:53
dep. 06:53
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:57
dep. 06:57
12 km
Locevci
arr. 06:59
dep. 06:59
13 km
Bersici
arr. 07:03
dep. 07:03
15 km
Bersici, Galic
arr. 07:09
dep. 07:09
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 07:15
dep. 07:15
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 07:21
dep. 07:21
24 km
Teocin
arr. 07:22
dep. 07:22
25 km
Teocin, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
27 km
Brajici
arr. 07:31
dep. 07:31
31 km
Kostunici
arr. 07:34
dep. 07:34
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 07:36
dep. 07:36
33 km
Leusici, Siban
arr. 07:38
dep. 07:38
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 07:40
dep. 07:40
35 km
Leusici
arr. 07:42
dep. 07:42
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 07:49
dep. 07:49
37 km
Pranjani
arr. 07:52
dep. 07:52
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 07:54
dep. 07:54
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 07:56
dep. 07:56
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 07:58
dep. 07:58
43 km
Druzetici
arr. 08:02
dep. 08:02
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 08:08
dep. 08:08
47 km
Bogdanica
arr. 08:10
51 km
11:15 12:50 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Milanovac, Bus station
dep. 11:15
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 11:19
dep. 11:19
1 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 11:21
dep. 11:21
2 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 11:23
dep. 11:23
3 km
Brusnica, Bazen
arr. 11:25
dep. 11:25
4 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 11:27
dep. 11:27
5 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 11:29
dep. 11:29
6 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 11:31
dep. 11:31
7 km
Klaticevo
arr. 11:32
dep. 11:32
7.5 km
Klaticevo, Cigla
arr. 11:33
dep. 11:33
8 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 11:35
dep. 11:35
9 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 11:37
dep. 11:37
9.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 11:38
dep. 11:38
10 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:40
dep. 11:40
11 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:42
dep. 11:42
12 km
Locevci
arr. 11:44
dep. 11:44
13 km
Bersici
arr. 11:48
dep. 11:48
15 km
Bersici, Galic
arr. 11:54
dep. 11:54
18 km
Bersici, C. kuca
arr. 11:58
dep. 11:58
20 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:00
dep. 12:00
21 km
Brezna kod Gornjeg Milanovca, Kolska radionica
arr. 12:06
dep. 12:06
24 km
Teocin
arr. 12:07
dep. 12:07
25 km
Teocin, Dom
arr. 12:11
dep. 12:11
27 km
Brajici
arr. 12:16
dep. 12:16
31 km
Kostunici
arr. 12:19
dep. 12:19
31 km
Leusici, Z. livada
arr. 12:21
dep. 12:21
33 km
Leusici, Siban
arr. 12:23
dep. 12:23
34 km
Leusici, Madzarevac
arr. 12:25
dep. 12:25
35 km
Leusici
arr. 12:27
dep. 12:27
36 km
Pranjani, Intersection
arr. 12:34
dep. 12:34
37 km
Pranjani
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Pranjani, Bralovica kuce
arr. 12:36
dep. 12:36
41 km
Pranjani, Suva vrba
arr. 12:37
dep. 12:37
42 km
Druzetici, Tablica
arr. 12:38
dep. 12:38
43 km
Druzetici
arr. 12:39
dep. 12:39
45 km
Kamenica kod Gornjeg Milanovca
arr. 12:40
dep. 12:40
47 km
Bogdanica
arr. 12:50
51 km

Naselja Gornji Milanovac i Bogdanica su međusobno udaljena ~51 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 01h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Milanovac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 11:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.