Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornji Branetici - Gornji Milanovac timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:20 07:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 06:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Ozrem
arr. 06:34
dep. 06:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Bersici
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Locevci
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Klaticevo
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:17
dep. 07:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:21
dep. 07:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
23 km
11:30 12:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 11:30
Gornji Branetici, Garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Ozrem
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 11:46
dep. 11:46
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 11:48
dep. 11:48
7 km
Bersici
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Locevci
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:23
dep. 12:23
15 km
Klaticevo
arr. 12:24
dep. 12:24
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:31
dep. 12:31
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:34
dep. 12:34
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
23 km
14:20 15:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 14:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Ozrem
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Bersici
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Locevci
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Klaticevo
arr. 15:14
dep. 15:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:17
dep. 15:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:19
dep. 15:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:24
dep. 15:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
23 km
Gornji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
06:20 07:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 06:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Ozrem
arr. 06:34
dep. 06:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Bersici
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Locevci
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Klaticevo
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:17
dep. 07:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:21
dep. 07:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
23 km
11:30 12:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 11:30
Gornji Branetici, Garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Ozrem
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 11:46
dep. 11:46
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 11:48
dep. 11:48
7 km
Bersici
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Locevci
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:23
dep. 12:23
15 km
Klaticevo
arr. 12:24
dep. 12:24
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:31
dep. 12:31
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:34
dep. 12:34
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
23 km
14:20 15:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 14:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Ozrem
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Bersici
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Locevci
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Klaticevo
arr. 15:14
dep. 15:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:17
dep. 15:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:19
dep. 15:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:24
dep. 15:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
23 km
Gornji Branetici - Gornji Milanovac timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
06:20 07:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 06:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 06:22
dep. 06:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 06:28
dep. 06:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 06:30
dep. 06:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 06:32
dep. 06:32
5 km
Ozrem
arr. 06:34
dep. 06:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 06:36
dep. 06:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 06:38
dep. 06:38
7 km
Bersici
arr. 06:40
dep. 06:40
8 km
Locevci
arr. 06:46
dep. 06:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 06:47
dep. 06:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 06:49
dep. 06:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 06:50
dep. 06:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 07:10
dep. 07:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 07:11
dep. 07:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 07:13
dep. 07:13
15 km
Klaticevo
arr. 07:14
dep. 07:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 07:15
dep. 07:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 07:17
dep. 07:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 07:19
dep. 07:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 07:21
dep. 07:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 07:22
dep. 07:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 07:24
dep. 07:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 07:26
dep. 07:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 07:30
23 km
11:30 12:40 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 11:30
Gornji Branetici, Garaza
arr. 11:32
dep. 11:32
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 11:38
dep. 11:38
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 11:40
dep. 11:40
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 11:42
dep. 11:42
5 km
Ozrem
arr. 11:44
dep. 11:44
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 11:46
dep. 11:46
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 11:48
dep. 11:48
7 km
Bersici
arr. 11:50
dep. 11:50
8 km
Locevci
arr. 11:56
dep. 11:56
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 11:57
dep. 11:57
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 12:00
dep. 12:00
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 12:20
dep. 12:20
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 12:21
dep. 12:21
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 12:23
dep. 12:23
15 km
Klaticevo
arr. 12:24
dep. 12:24
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 12:25
dep. 12:25
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 12:27
dep. 12:27
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 12:29
dep. 12:29
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 12:31
dep. 12:31
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 12:32
dep. 12:32
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 12:34
dep. 12:34
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 12:36
dep. 12:36
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 12:40
23 km
14:20 15:30 (01:10)
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornji Branetici
dep. 14:20
Gornji Branetici, Garaza
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Ozrem, Rakovici
arr. 14:28
dep. 14:28
3 km
Ozrem, Vodenica
arr. 14:30
dep. 14:30
4 km
Ozrem, Joksici
arr. 14:32
dep. 14:32
5 km
Ozrem
arr. 14:34
dep. 14:34
5.5 km
Ozrem, Vujicici
arr. 14:36
dep. 14:36
6 km
Ozrem, Colica bavan
arr. 14:38
dep. 14:38
7 km
Bersici
arr. 14:40
dep. 14:40
8 km
Locevci
arr. 14:46
dep. 14:46
10 km
Locevci, M. kuca
arr. 14:47
dep. 14:47
11 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Pošta
arr. 14:49
dep. 14:49
12 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Votka
arr. 14:50
dep. 14:50
13 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Skola
arr. 15:10
dep. 15:10
13.5 km
Takovo kod Gornjeg Milanovca, Paunovici
arr. 15:11
dep. 15:11
14 km
Klaticevo, Cigla
arr. 15:13
dep. 15:13
15 km
Klaticevo
arr. 15:14
dep. 15:14
15.5 km
Klaticevo, Metaljka
arr. 15:15
dep. 15:15
16 km
Klaticevo, Srcanik
arr. 15:17
dep. 15:17
17 km
Klaticevo, Zavigrug
arr. 15:19
dep. 15:19
18 km
Brusnica, Bazen
arr. 15:21
dep. 15:21
18.5 km
Gornji Milanovac, Jasen
arr. 15:22
dep. 15:22
19 km
Gornji Milanovac, Snaga
arr. 15:24
dep. 15:24
21 km
Gornji Milanovac, Veskovica kuca
arr. 15:26
dep. 15:26
22 km
Gornji Milanovac, Bus station
arr. 15:30
23 km

Naselja Gornji Branetici i Gornji Milanovac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 10min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornji Branetici je u 06:20 h, dok je poslednji polazak u 14:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.