Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Trebesinje - Vranje timetable

wednesday, 17.07.2019.
05:00 05:28 (00:28)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 05:00
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 05:03
dep. 05:03
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 05:05
dep. 05:05
1.1 km
Zlatokop
arr. 05:15
dep. 05:15
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 05:17
dep. 05:17
10.8 km
Vranje, Palestina
arr. 05:20
dep. 05:20
11.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 05:22
dep. 05:22
12.7 km
Vranje, Sanc
arr. 05:24
dep. 05:24
14.3 km
Vranje, Jumko
arr. 05:25
dep. 05:25
14.4 km
Vranje, Alfa
arr. 05:26
dep. 05:26
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 05:28
16.1 km
05:55 06:25 (00:30)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 05:55
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 05:58
dep. 05:58
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 06:00
dep. 06:00
1.1 km
Zlatokop
arr. 06:10
dep. 06:10
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 06:12
dep. 06:12
10.8 km
Vranje, Palestina
arr. 06:15
dep. 06:15
11.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 06:17
dep. 06:17
12.7 km
Vranje, Sanc
arr. 06:19
dep. 06:19
14.3 km
Vranje, Jumko
arr. 06:20
dep. 06:20
14.4 km
Vranje, Alfa
arr. 06:21
dep. 06:21
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 06:25
16.1 km
09:45 10:09 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 09:45
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 09:48
dep. 09:48
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 09:50
dep. 09:50
1.1 km
Zlatokop
arr. 10:00
dep. 10:00
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 10:02
dep. 10:02
5.8 km
Vranje, Palestina
arr. 10:05
dep. 10:05
6.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 10:07
dep. 10:07
7.7 km
Vranje, Bus station
arr. 10:09
11.1 km
12:55 13:23 (00:28)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 12:55
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 12:58
dep. 12:58
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 13:00
dep. 13:00
1.1 km
Zlatokop
arr. 13:10
dep. 13:10
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 13:12
dep. 13:12
10.8 km
Vranje, Palestina
arr. 13:15
dep. 13:15
11.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 13:17
dep. 13:17
12.7 km
Vranje, Sanc
arr. 13:19
dep. 13:19
14.3 km
Vranje, Jumko
arr. 13:20
dep. 13:20
14.4 km
Vranje, Alfa
arr. 13:21
dep. 13:21
14.5 km
Vranje, Bus station
arr. 13:23
16.1 km
15:05 15:29 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 15:05
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 15:08
dep. 15:08
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 15:10
dep. 15:10
1.1 km
Zlatokop
arr. 15:20
dep. 15:20
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 15:22
dep. 15:22
5.8 km
Vranje, Palestina
arr. 15:25
dep. 15:25
6.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 15:27
dep. 15:27
7.7 km
Vranje, Bus station
arr. 15:29
11.1 km
16:18 16:44 (00:26)
Panduci
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje, Panduci
dep. 16:18
Gornje Trebesinje
arr. 16:20
dep. 16:20
1 km
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 16:23
dep. 16:23
1.6 km
Donje Trebesinje
arr. 16:25
dep. 16:25
2.1 km
Zlatokop
arr. 16:35
dep. 16:35
5.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 16:37
dep. 16:37
11.8 km
Vranje, Palestina
arr. 16:40
dep. 16:40
12.1 km
Vranje, D. Vranje
arr. 16:42
dep. 16:42
12.8 km
Vranje, Bus station
arr. 16:44
15.1 km
18:15 18:39 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 18:15
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 18:18
dep. 18:18
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 18:20
dep. 18:20
1.1 km
Zlatokop
arr. 18:30
dep. 18:30
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 18:32
dep. 18:32
10.8 km
Vranje, Palestina
arr. 18:35
dep. 18:35
11.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 18:37
dep. 18:37
12.7 km
Vranje, Bus station
arr. 18:39
16.1 km
20:10 20:34 (00:24)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Trebesinje
dep. 20:10
Donje Trebesinje, Parmaci
arr. 20:13
dep. 20:13
0.6 km
Donje Trebesinje
arr. 20:15
dep. 20:15
1.1 km
Zlatokop
arr. 20:25
dep. 20:25
4.8 km
Vranje, Morava raskrsnica
arr. 20:27
dep. 20:27
10.8 km
Vranje, Palestina
arr. 20:30
dep. 20:30
11.4 km
Vranje, D. Vranje
arr. 20:32
dep. 20:32
12.7 km
Vranje, Bus station
arr. 20:34
16.1 km

Naselja Gornje Trebesinje i Vranje su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 24min., a najduže 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Trebesinje je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 20:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.