Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Suhotno - Aleksinacki Rudnik timetable

tuesday, 16.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:00
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
10.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
13.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
14.1 km
14:40 15:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 14:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
14.4 km
Gornje Suhotno - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: wednesday, 17.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:00
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
10.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
13.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
14.1 km
14:40 15:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 14:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
14.4 km
Gornje Suhotno - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: thursday, 18.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:00
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
10.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
13.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
14.1 km
14:40 15:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 14:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
14.4 km
Gornje Suhotno - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: friday, 19.07.2019.
05:00 05:40 (00:40)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:00
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
10.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
dep. 05:37
13.8 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 05:40
14.1 km
14:40 15:15 (00:35)
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 14:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
dep. 15:13
14.1 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 15:15
14.4 km

Naselja Gornje Suhotno i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Suhotno je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 14:40 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.