Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Suhotno - Aleksinac timetable

monday, 21.10.2019.
05:00 05:37 (00:37)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:00
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:02
dep. 05:02
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:05
dep. 05:05
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:12
dep. 05:12
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:14
dep. 05:14
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:18
dep. 05:18
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:21
dep. 05:21
8.8 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 05:23
dep. 05:23
9.5 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 05:25
dep. 05:25
10.2 km
Aleksinac, Stadion
arr. 05:27
dep. 05:27
10.8 km
Aleksinac, Opstina
arr. 05:29
dep. 05:29
11.3 km
Aleksinac, Hala
arr. 05:33
dep. 05:33
12 km
Aleksinac, Komak M.
arr. 05:35
dep. 05:35
12.7 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 05:37
13.8 km
05:40 06:18 (00:38)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 05:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 05:42
dep. 05:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 05:44
dep. 05:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 05:54
dep. 05:54
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 05:57
dep. 05:57
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 05:59
dep. 05:59
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 06:05
dep. 06:05
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 06:08
dep. 06:08
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 06:12
dep. 06:12
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 06:15
dep. 06:15
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 06:18
14.1 km
06:55 07:15 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 06:55
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 06:57
dep. 06:57
1 km
Donje Suhotno
arr. 06:59
dep. 06:59
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:05
dep. 07:05
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:08
dep. 07:08
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:13
dep. 07:13
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 07:15
10.5 km
12:35 12:55 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 12:35
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 12:36
dep. 12:36
1 km
Donje Suhotno
arr. 12:39
dep. 12:39
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 12:44
dep. 12:44
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 12:46
dep. 12:46
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 12:50
dep. 12:50
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:55
10.5 km
13:40 14:05 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 13:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 13:42
dep. 13:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 13:45
dep. 13:45
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:52
dep. 13:52
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:54
dep. 13:54
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:00
dep. 14:00
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 14:05
10.5 km
14:40 15:13 (00:33)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 14:40
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 14:42
dep. 14:42
1 km
Donje Suhotno
arr. 14:44
dep. 14:44
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 14:49
dep. 14:49
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 14:53
dep. 14:53
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 15:03
dep. 15:03
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 15:07
dep. 15:07
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 15:10
dep. 15:10
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 15:13
14.1 km
19:55 20:33 (00:38)
EI Pak
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 19:55
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 19:57
dep. 19:57
1 km
Donje Suhotno
arr. 19:59
dep. 19:59
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 20:07
dep. 20:07
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 20:09
dep. 20:09
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 20:11
dep. 20:11
7.7 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 20:14
dep. 20:14
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
10.5 km
Aleksinac, Stadion
arr. 20:23
dep. 20:23
11.3 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 20:27
dep. 20:27
12.1 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 20:30
dep. 20:30
12.9 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 20:33
14.1 km
22:45 23:05 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Suhotno
dep. 22:45
Gornje Suhotno, Ulaz
arr. 22:47
dep. 22:47
1 km
Donje Suhotno
arr. 22:50
dep. 22:50
2 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 22:55
dep. 22:55
6 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 22:58
dep. 22:58
6.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 23:01
dep. 23:01
8.8 km
Aleksinac, Bus station
arr. 23:05
10.5 km

Naselja Gornje Suhotno i Aleksinac su međusobno udaljena ~13 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Suhotno je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 22:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.