Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Gornje Stopanje - Leskovac timetable

thursday, 23.05.2019.
06:10 06:25 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 06:10
Gornje Stopanje, II
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Leskovac, Posta
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 06:25
7 km
06:10 06:25 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 06:10
Gornje Stopanje, II
arr. 06:12
dep. 06:12
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 06:14
dep. 06:14
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 06:17
dep. 06:17
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 06:19
dep. 06:19
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 06:21
dep. 06:21
5 km
Leskovac, Posta
arr. 06:22
dep. 06:22
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 06:25
7 km
07:00 07:15 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Leskovac, Posta
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 07:15
7 km
07:00 07:15 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
5 km
Leskovac, Posta
arr. 07:12
dep. 07:12
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 07:15
7 km
07:00 07:15 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:15
6 km
07:00 07:15 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:15
6 km
09:20 09:35 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 09:20
Gornje Stopanje, II
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 09:29
dep. 09:29
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:31
dep. 09:31
5 km
Leskovac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 09:35
7 km
09:20 09:35 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 09:20
Gornje Stopanje, II
arr. 09:22
dep. 09:22
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 09:29
dep. 09:29
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:31
dep. 09:31
5 km
Leskovac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 09:35
7 km
11:55 12:10 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 11:55
Gornje Stopanje, II
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Leskovac, Posta
arr. 12:07
dep. 12:07
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 12:10
7 km
11:55 12:10 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 11:55
Gornje Stopanje, II
arr. 11:57
dep. 11:57
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 12:04
dep. 12:04
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
5 km
Leskovac, Posta
arr. 12:07
dep. 12:07
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 12:10
7 km
13:50 14:05 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 13:50
Gornje Stopanje, II
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 13:59
dep. 13:59
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:05
6 km
13:50 14:05 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 13:50
Gornje Stopanje, II
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 13:59
dep. 13:59
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:05
6 km
14:45 15:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 14:45
Gornje Stopanje, II
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 14:54
dep. 14:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 14:57
dep. 14:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 15:00
7 km
14:45 15:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 14:45
Gornje Stopanje, II
arr. 14:47
dep. 14:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 14:49
dep. 14:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 14:52
dep. 14:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 14:54
dep. 14:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:56
dep. 14:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 14:57
dep. 14:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 15:00
7 km
15:45 16:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 15:45
Gornje Stopanje, II
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 16:00
7 km
15:45 16:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 15:45
Gornje Stopanje, II
arr. 15:47
dep. 15:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 15:49
dep. 15:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 15:52
dep. 15:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 15:54
dep. 15:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 15:56
dep. 15:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 15:57
dep. 15:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 15:58
dep. 15:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 16:00
7 km
17:45 18:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 17:45
Gornje Stopanje, II
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 17:58
dep. 17:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 18:00
7 km
17:45 18:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 17:45
Gornje Stopanje, II
arr. 17:47
dep. 17:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 17:54
dep. 17:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:56
dep. 17:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 17:57
dep. 17:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 17:58
dep. 17:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 18:00
7 km
19:45 20:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 19:45
Gornje Stopanje, II
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 19:54
dep. 19:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 19:57
dep. 19:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 20:00
7 km
19:45 20:00 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 19:45
Gornje Stopanje, II
arr. 19:47
dep. 19:47
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 19:54
dep. 19:54
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:56
dep. 19:56
5 km
Leskovac, Posta
arr. 19:57
dep. 19:57
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 20:00
7 km
20:30 20:45 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 20:30
Gornje Stopanje, II
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Leskovac, Posta
arr. 20:42
dep. 20:42
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 20:45
7 km
20:30 20:45 (00:15)
III
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 20:30
Gornje Stopanje, II
arr. 20:32
dep. 20:32
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 20:34
dep. 20:34
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 20:37
dep. 20:37
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 20:39
dep. 20:39
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 20:41
dep. 20:41
5 km
Leskovac, Posta
arr. 20:42
dep. 20:42
5.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 20:43
dep. 20:43
6 km
Leskovac, Okretnica Lepa Brena
arr. 20:45
7 km

Naselja Gornje Stopanje i Leskovac su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 15min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Stopanje je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.