Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Stopanje - Leskovac timetable

sunday, 16.02.2020.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Gornje Stopanje - Leskovac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
07:00 07:15 (00:15)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:15
6 km
09:22 09:35 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 09:22
Gornje Stopanje, II
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 09:28
dep. 09:28
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Leskovac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
6 km
11:57 12:10 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 11:57
Gornje Stopanje, II
arr. 11:58
dep. 11:58
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 12:03
dep. 12:03
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Leskovac, Posta
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:10
6 km
13:50 14:05 (00:15)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 13:50
Gornje Stopanje, II
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 13:59
dep. 13:59
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:05
6 km
17:47 18:00 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 17:47
Gornje Stopanje, II
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 17:53
dep. 17:53
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Leskovac, Posta
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:00
6 km
19:47 20:00 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 19:47
Gornje Stopanje, II
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 19:53
dep. 19:53
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:56
dep. 19:56
4 km
Leskovac, Posta
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:00
6 km
Gornje Stopanje - Leskovac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
07:00 07:15 (00:15)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 07:00
Gornje Stopanje, II
arr. 07:02
dep. 07:02
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 07:04
dep. 07:04
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 07:07
dep. 07:07
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 07:08
dep. 07:08
3.3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 07:09
dep. 07:09
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 07:11
dep. 07:11
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 07:13
dep. 07:13
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:15
6 km
09:22 09:35 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 09:22
Gornje Stopanje, II
arr. 09:23
dep. 09:23
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 09:24
dep. 09:24
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 09:27
dep. 09:27
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 09:28
dep. 09:28
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 09:30
dep. 09:30
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 09:31
dep. 09:31
4 km
Leskovac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 09:33
dep. 09:33
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 09:35
6 km
11:57 12:10 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 11:57
Gornje Stopanje, II
arr. 11:58
dep. 11:58
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 11:59
dep. 11:59
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 12:02
dep. 12:02
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 12:03
dep. 12:03
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 12:05
dep. 12:05
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 12:06
dep. 12:06
4 km
Leskovac, Posta
arr. 12:07
dep. 12:07
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 12:08
dep. 12:08
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 12:10
6 km
13:50 14:05 (00:15)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 13:50
Gornje Stopanje, II
arr. 13:52
dep. 13:52
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 13:57
dep. 13:57
3 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 13:59
dep. 13:59
3.6 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 14:01
dep. 14:01
4.5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 14:03
dep. 14:03
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 14:05
6 km
17:47 18:00 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 17:47
Gornje Stopanje, II
arr. 17:48
dep. 17:48
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 17:49
dep. 17:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 17:52
dep. 17:52
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 17:53
dep. 17:53
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 17:55
dep. 17:55
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 17:56
dep. 17:56
4 km
Leskovac, Posta
arr. 17:57
dep. 17:57
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 17:58
dep. 17:58
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 18:00
6 km
19:47 20:00 (00:13)
IIIBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Stopanje, III
dep. 19:47
Gornje Stopanje, II
arr. 19:48
dep. 19:48
1 km
Gornje Stopanje, I
arr. 19:49
dep. 19:49
2 km
Leskovac, Vaskovo naselje
arr. 19:52
dep. 19:52
3 km
Leskovac, Restoran Gaga
arr. 19:53
dep. 19:53
3.5 km
Leskovac, Drvopromet
arr. 19:55
dep. 19:55
4 km
Leskovac, Tri sesira
arr. 19:56
dep. 19:56
4 km
Leskovac, Posta
arr. 19:57
dep. 19:57
5 km
Leskovac, Robna kuca
arr. 19:58
dep. 19:58
5 km
Leskovac, Bus station
arr. 20:00
6 km

Naselja Gornje Stopanje i Leskovac su međusobno udaljena ~6 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 13min., a najduže 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Stopanje je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 19:47 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.