Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Dragovlje - Ravna Dubrava timetable

tuesday, 22.10.2019.
07:00 07:15 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 07:00
Licje
arr. 07:01
dep. 07:01
0.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 07:08
dep. 07:08
2.6 km
Licje, Vragolija
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 07:14
dep. 07:14
5.9 km
Ravna Dubrava
arr. 07:15
6.6 km
08:21 08:55 (00:34)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 08:21
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 08:24
dep. 08:24
1.5 km
Mali Vrtop
arr. 08:26
dep. 08:26
2.2 km
Semce
arr. 08:33
dep. 08:33
4.6 km
Mali Krcimir
arr. 08:40
dep. 08:45
7.2 km
Mali Krcimir, Intersection
arr. 08:46
dep. 08:46
8.2 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 08:48
dep. 08:48
9.1 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 08:49
dep. 08:49
10.1 km
Veliki Krcimir
arr. 08:50
dep. 08:50
10.7 km
Ravna Dubrava
arr. 08:55
14.7 km
09:51 10:20 (00:29)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 09:51
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 09:54
dep. 09:54
1.5 km
Mali Vrtop
arr. 09:56
dep. 09:56
2.2 km
Semce
arr. 10:03
dep. 10:03
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 10:06
dep. 10:06
6.3 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 10:08
dep. 10:08
7.3 km
Veliki Krcimir
arr. 10:10
dep. 10:15
7.9 km
Ravna Dubrava
arr. 10:20
11.9 km
14:25 14:35 (00:10)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 14:25
Licje
arr. 14:27
dep. 14:27
0.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 14:29
dep. 14:29
2.6 km
Vragolija
arr. 14:32
dep. 14:32
4 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 14:34
dep. 14:34
5.9 km
Ravna Dubrava
arr. 14:35
6.6 km
15:31 16:05 (00:34)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 15:31
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
4.9 km
Veliki Vrtop
arr. 15:37
dep. 15:37
3.2 km
Mali Vrtop
arr. 15:43
dep. 15:43
5.6 km
Semce
arr. 15:50
dep. 15:55
8 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 15:58
dep. 15:58
9.7 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 15:59
dep. 15:59
10.7 km
Veliki Krcimir
arr. 16:00
dep. 16:00
11.3 km
Ravna Dubrava
arr. 16:05
15.3 km
16:20 16:35 (00:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 16:20
Licje
arr. 16:21
dep. 16:21
0.6 km
Licje, Semacki izvor
arr. 16:28
dep. 16:28
2.6 km
Licje, Vragolija
arr. 16:32
dep. 16:32
4 km
Ravna Dubrava, Bačkoljak
arr. 16:34
dep. 16:34
5.9 km
Ravna Dubrava
arr. 16:35
6.6 km
21:26 21:55 (00:29)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 21:26
Veliki Vrtop, Intersection
arr. 21:29
dep. 21:29
1.5 km
Mali Vrtop
arr. 21:31
dep. 21:31
2.2 km
Semce
arr. 21:38
dep. 21:38
4.6 km
Veliki Krcimir, Rosulja
arr. 21:41
dep. 21:41
6.3 km
Veliki Krcimir, Reka
arr. 21:43
dep. 21:43
7.3 km
Veliki Krcimir
arr. 21:45
dep. 21:50
7.9 km
Ravna Dubrava
arr. 21:55
11.9 km

Naselja Gornje Dragovlje i Ravna Dubrava su međusobno udaljena ~11 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Dragovlje je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 21:26 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.