Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Dragovlje - Nis timetable

thursday, 18.07.2019.
05:10 06:25 (01:15)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 05:10
Ovsinjinac, Put
arr. 05:14
dep. 05:14
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 05:16
dep. 05:16
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 05:18
dep. 05:18
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 05:20
dep. 05:20
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 05:21
dep. 05:21
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 05:22
dep. 05:22
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 05:24
dep. 05:24
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 05:26
dep. 05:26
10 km
Krastavce
arr. 05:29
dep. 05:29
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 05:32
dep. 05:32
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 05:38
dep. 05:38
17.1 km
Marina Kutina
arr. 05:40
dep. 05:40
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 05:42
dep. 05:42
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 05:43
dep. 05:43
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 05:45
dep. 05:45
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 05:48
dep. 05:48
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 05:49
dep. 05:49
22.5 km
Taskovici
arr. 05:51
dep. 05:51
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 05:53
dep. 05:53
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 05:59
dep. 05:59
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 06:00
dep. 06:00
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 06:02
dep. 06:02
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 06:03
dep. 06:03
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 06:04
dep. 06:04
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 06:06
dep. 06:06
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 06:08
dep. 06:08
34.6 km
Nis, EI
arr. 06:10
dep. 06:10
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 06:13
dep. 06:13
37.6 km
arr. 06:17
dep. 06:17
39 km
Nis, Bus station
arr. 06:25
41.3 km
06:22 07:40 (01:18)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 06:22
Ovsinjinac, Put
arr. 06:26
dep. 06:26
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 06:28
dep. 06:28
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 06:30
dep. 06:30
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 06:32
dep. 06:32
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 06:33
dep. 06:33
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 06:34
dep. 06:34
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 06:36
dep. 06:36
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 06:38
dep. 06:38
10 km
Krastavce
arr. 06:41
dep. 06:41
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 06:44
dep. 06:44
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 06:52
dep. 06:52
17.1 km
Marina Kutina
arr. 06:54
dep. 06:54
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 06:57
dep. 06:57
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 06:58
dep. 07:00
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 07:03
dep. 07:03
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 07:04
dep. 07:04
22.5 km
Taskovici
arr. 07:06
dep. 07:06
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 07:08
dep. 07:08
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 07:14
dep. 07:14
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 07:16
dep. 07:16
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 07:17
dep. 07:17
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 07:18
dep. 07:18
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 07:19
dep. 07:19
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 07:21
dep. 07:21
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 07:23
dep. 07:23
34.6 km
Nis, EI
arr. 07:24
dep. 07:24
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 07:27
dep. 07:27
37.6 km
arr. 07:31
dep. 07:31
39 km
Nis, Bus station
arr. 07:40
41.3 km
08:10 09:40 (01:30)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 08:10
Ovsinjinac, Put
arr. 08:24
dep. 08:24
7 km
Ovsinjinac
arr. 08:19
dep. 08:19
4.7 km
Donje Dragovlje
arr. 08:26
dep. 08:26
8.4 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 08:28
dep. 08:28
10 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 08:30
dep. 08:30
11 km
Donji Dusnik
arr. 08:31
dep. 08:31
11.3 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 08:32
dep. 08:32
11.9 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 08:34
dep. 08:34
13 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 08:36
dep. 08:36
14.5 km
Krastavce
arr. 08:39
dep. 08:39
16.6 km
Krastavce, Ulaz
arr. 08:42
dep. 08:42
18 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 08:48
dep. 08:48
21.6 km
Marina Kutina
arr. 08:50
dep. 08:50
22.6 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 08:52
dep. 08:52
24 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 08:53
dep. 08:53
24.9 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
25.8 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 09:03
dep. 09:03
26.5 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 09:04
dep. 09:04
27 km
Taskovici
arr. 09:06
dep. 09:06
28.7 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 09:08
dep. 09:08
30 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 09:12
dep. 09:12
32.5 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 09:14
dep. 09:14
33.8 km
Prva Kutina, Selo
arr. 09:15
dep. 09:15
34.5 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 09:17
dep. 09:17
35.4 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 09:18
dep. 09:18
36.2 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 09:19
dep. 09:19
36.7 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 09:21
dep. 09:21
37.3 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 09:23
dep. 09:23
39.1 km
Nis, EI
arr. 09:25
dep. 09:25
40 km
Nis, Cele kula
arr. 09:28
dep. 09:28
42.1 km
arr. 09:32
dep. 09:32
43.5 km
Nis, Bus station
arr. 09:40
45.8 km
10:50 12:10 (01:20)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 10:50
Ovsinjinac, Put
arr. 10:54
dep. 10:54
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 10:56
dep. 10:56
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 10:58
dep. 10:58
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 11:00
dep. 11:00
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 11:01
dep. 11:01
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 11:02
dep. 11:02
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 11:04
dep. 11:04
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 11:06
dep. 11:06
10 km
Krastavce
arr. 11:09
dep. 11:09
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 11:12
dep. 11:12
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 11:18
dep. 11:18
17.1 km
Marina Kutina
arr. 11:20
dep. 11:20
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 11:22
dep. 11:22
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 11:23
dep. 11:23
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 11:25
dep. 11:30
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 11:33
dep. 11:33
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 11:34
dep. 11:34
22.5 km
Taskovici
arr. 11:36
dep. 11:36
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 11:38
dep. 11:38
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 11:42
dep. 11:42
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 11:44
dep. 11:44
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 11:45
dep. 11:45
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 11:47
dep. 11:47
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 11:48
dep. 11:48
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 11:49
dep. 11:49
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 11:51
dep. 11:51
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 11:53
dep. 11:53
34.6 km
Nis, EI
arr. 11:55
dep. 11:55
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 11:58
dep. 11:58
37.6 km
arr. 12:02
dep. 12:02
39 km
Nis, Bus station
arr. 12:10
41.3 km
12:01 13:25 (01:24)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 12:01
Ovsinjinac, Put
arr. 12:05
dep. 12:05
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 12:07
dep. 12:07
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 12:12
dep. 12:12
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 12:13
dep. 12:13
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 12:14
dep. 12:14
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 12:16
dep. 12:16
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 12:19
dep. 12:19
10 km
Krastavce
arr. 12:22
dep. 12:22
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 12:25
dep. 12:25
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 12:31
dep. 12:31
17.1 km
Marina Kutina
arr. 12:33
dep. 12:33
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 12:36
dep. 12:36
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 12:38
dep. 12:38
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 12:40
dep. 12:45
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 12:48
dep. 12:48
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 12:49
dep. 12:49
22.5 km
Taskovici
arr. 12:51
dep. 12:51
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 12:53
dep. 12:53
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 12:57
dep. 12:57
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 12:59
dep. 12:59
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 13:01
dep. 13:01
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 13:02
dep. 13:02
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 13:03
dep. 13:03
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 13:04
dep. 13:04
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 13:06
dep. 13:06
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 13:08
dep. 13:08
34.6 km
Nis, EI
arr. 13:09
dep. 13:09
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 13:12
dep. 13:12
37.6 km
arr. 13:16
dep. 13:16
39 km
Nis, Bus station
arr. 13:25
41.3 km
13:21 14:40 (01:19)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 13:21
Ovsinjinac, Put
arr. 13:25
dep. 13:25
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 13:27
dep. 13:27
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 13:30
dep. 13:30
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 13:32
dep. 13:32
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 13:33
dep. 13:33
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 13:34
dep. 13:34
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 13:36
dep. 13:36
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 13:39
dep. 13:39
10 km
Krastavce
arr. 13:42
dep. 13:42
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 13:45
dep. 13:45
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 13:51
dep. 13:51
17.1 km
Marina Kutina
arr. 13:53
dep. 13:53
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 13:56
dep. 13:56
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 13:58
dep. 13:58
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 14:00
dep. 14:00
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 14:03
dep. 14:03
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 14:04
dep. 14:04
22.5 km
Taskovici
arr. 14:06
dep. 14:06
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 14:08
dep. 14:08
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 14:12
dep. 14:12
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 14:14
dep. 14:14
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 14:16
dep. 14:16
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 14:17
dep. 14:17
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 14:18
dep. 14:18
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 14:19
dep. 14:19
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 14:21
dep. 14:21
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 14:23
dep. 14:23
34.6 km
Nis, EI
arr. 14:24
dep. 14:24
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 14:27
dep. 14:27
37.6 km
arr. 14:31
dep. 14:31
39 km
Nis, Bus station
arr. 14:40
41.3 km
15:10 16:30 (01:20)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 15:10
Ovsinjinac, Put
arr. 15:14
dep. 15:14
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 15:16
dep. 15:16
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 15:18
dep. 15:18
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 15:20
dep. 15:20
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 15:21
dep. 15:21
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 15:22
dep. 15:22
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 15:24
dep. 15:24
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 15:26
dep. 15:26
10 km
Krastavce
arr. 15:29
dep. 15:29
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 15:32
dep. 15:32
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 15:38
dep. 15:38
17.1 km
Marina Kutina
arr. 15:40
dep. 15:40
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 15:42
dep. 15:42
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 15:43
dep. 15:43
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:50
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 15:53
dep. 15:53
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 15:54
dep. 15:54
22.5 km
Taskovici
arr. 15:56
dep. 15:56
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 15:58
dep. 15:58
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 16:02
dep. 16:02
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 16:04
dep. 16:04
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 16:05
dep. 16:05
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 16:07
dep. 16:07
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 16:08
dep. 16:08
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 16:09
dep. 16:09
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 16:13
dep. 16:13
34.6 km
Nis, EI
arr. 16:15
dep. 16:15
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 16:18
dep. 16:18
37.6 km
arr. 16:22
dep. 16:22
39 km
Nis, Bus station
arr. 16:30
41.3 km
17:06 18:30 (01:24)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 17:06
Ovsinjinac, Put
arr. 17:10
dep. 17:10
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 17:12
dep. 17:12
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 17:17
dep. 17:17
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 17:18
dep. 17:18
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 17:19
dep. 17:19
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 17:21
dep. 17:21
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 17:24
dep. 17:24
10 km
Krastavce
arr. 17:27
dep. 17:27
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 17:30
dep. 17:30
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 17:36
dep. 17:36
17.1 km
Marina Kutina
arr. 17:38
dep. 17:38
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 17:41
dep. 17:41
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 17:43
dep. 17:43
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 17:45
dep. 17:50
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 17:53
dep. 17:53
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 17:54
dep. 17:54
22.5 km
Taskovici
arr. 17:56
dep. 17:56
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 17:58
dep. 17:58
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 18:04
dep. 18:04
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 18:06
dep. 18:06
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 18:07
dep. 18:07
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 18:08
dep. 18:08
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 18:09
dep. 18:09
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 18:13
dep. 18:13
34.6 km
Nis, EI
arr. 18:14
dep. 18:14
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 18:17
dep. 18:17
37.6 km
arr. 18:21
dep. 18:21
39 km
Nis, Bus station
arr. 18:30
41.3 km
20:20 21:40 (01:20)
Barje raskrsnica
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Gornje Dragovlje, Barje raskrsnica
dep. 20:20
Ovsinjinac, Put
arr. 20:24
dep. 20:24
2.5 km
Donje Dragovlje
arr. 20:26
dep. 20:26
3.9 km
Sopotnica kod Gadzinog Hana, Intersection
arr. 20:28
dep. 20:28
5.5 km
Donji Dusnik, Elid
arr. 20:30
dep. 20:30
6.5 km
Donji Dusnik
arr. 20:31
dep. 20:31
6.8 km
Donji Dusnik, Ulaz
arr. 20:32
dep. 20:32
7.4 km
Miljkovac kod Gadzinog Hana
arr. 20:34
dep. 20:34
8.5 km
Gare kod Gadzinog Hana
arr. 20:36
dep. 20:36
10 km
Krastavce
arr. 20:39
dep. 20:39
12.1 km
Krastavce, Ulaz
arr. 20:42
dep. 20:42
13.5 km
Gornje Vlase, Intersection
arr. 20:48
dep. 20:48
17.1 km
Marina Kutina
arr. 20:50
dep. 20:50
18.1 km
Gadzin Han, Intersection
arr. 20:52
dep. 20:52
19.5 km
Gadzin Han, Izlaz
arr. 20:53
dep. 20:53
20.4 km
Gadzin Han, Bus station
arr. 20:55
dep. 21:00
21.3 km
Gadzin Han, Dom zdravlja
arr. 21:03
dep. 21:03
22 km
Gadzin Han, Zateks
arr. 21:04
dep. 21:04
22.5 km
Taskovici
arr. 21:06
dep. 21:06
24.2 km
Taskovici, Vikend naselje
arr. 21:08
dep. 21:08
25.5 km
Lazarevo Selo, Intersection
arr. 21:12
dep. 21:12
28 km
Prva Kutina, Izlaz
arr. 21:14
dep. 21:14
29.3 km
Prva Kutina, Selo
arr. 21:15
dep. 21:15
30 km
Prva Kutina, Ulaz
arr. 21:17
dep. 21:17
30.9 km
Prva Kutina, Jaz
arr. 21:18
dep. 21:18
31.7 km
Nikola Tesla, Prodavnica
arr. 21:19
dep. 21:19
32.2 km
Nikola Tesla, Naselje
arr. 21:21
dep. 21:21
32.8 km
Brzi Brod, Trafo
arr. 21:23
dep. 21:23
34.6 km
Nis, EI
arr. 21:25
dep. 21:25
35.5 km
Nis, Cele kula
arr. 21:28
dep. 21:28
37.6 km
arr. 21:32
dep. 21:32
39 km
Nis, Bus station
arr. 21:40
41.3 km

Naselja Gornje Dragovlje i Nis su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Dragovlje je u 05:10 h, dok je poslednji polazak u 20:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.