Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornje Crnatovo - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:22 06:16 (00:54)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo, Intersection
dep. 05:22
Donje Crnatovo
arr. 05:26
dep. 05:26
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 05:36
dep. 05:36
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:45
dep. 05:45
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:47
dep. 05:47
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:50
dep. 05:50
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Malosiste, Anče
arr. 05:53
dep. 05:53
15.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
17.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
18.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
22 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.7 km
arr. 06:07
dep. 06:07
24.7 km
Nis, Biljur
arr. 06:10
dep. 06:10
25.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:16
27 km
15:05 16:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo
dep. 15:05
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
16.5 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
18.2 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
19.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
23.9 km
arr. 15:53
dep. 15:53
24.9 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
25.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
27.2 km
Gornje Crnatovo - Nis timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
05:22 06:16 (00:54)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo, Intersection
dep. 05:22
Donje Crnatovo
arr. 05:26
dep. 05:26
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 05:36
dep. 05:36
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:45
dep. 05:45
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:47
dep. 05:47
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:50
dep. 05:50
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Malosiste, Anče
arr. 05:53
dep. 05:53
15.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
17.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
18.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
22 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.7 km
arr. 06:07
dep. 06:07
24.7 km
Nis, Biljur
arr. 06:10
dep. 06:10
25.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:16
27 km
15:05 16:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo
dep. 15:05
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
16.5 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
18.2 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
19.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
23.9 km
arr. 15:53
dep. 15:53
24.9 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
25.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
27.2 km
Gornje Crnatovo - Nis timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
05:22 06:16 (00:54)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo, Intersection
dep. 05:22
Donje Crnatovo
arr. 05:26
dep. 05:26
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 05:31
dep. 05:31
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:33
dep. 05:33
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 05:36
dep. 05:36
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 05:40
dep. 05:40
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 05:42
dep. 05:42
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:45
dep. 05:45
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:47
dep. 05:47
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:50
dep. 05:50
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:52
dep. 05:52
15 km
Malosiste, Anče
arr. 05:53
dep. 05:53
15.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:56
dep. 05:56
17.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 05:58
dep. 05:58
18.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:02
dep. 06:02
22 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
23.7 km
arr. 06:07
dep. 06:07
24.7 km
Nis, Biljur
arr. 06:10
dep. 06:10
25.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:16
27 km
15:05 16:00 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo
dep. 15:05
Donje Crnatovo
arr. 15:08
dep. 15:08
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 15:17
dep. 15:17
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 15:21
dep. 15:21
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 15:23
dep. 15:23
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 15:26
dep. 15:26
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 15:28
dep. 15:28
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 15:33
dep. 15:33
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 15:35
dep. 15:35
15 km
Capljinac
arr. 15:37
dep. 15:37
16.5 km
Belotinac
arr. 15:41
dep. 15:41
18.2 km
Gornje Medjurovo, Centar - trafo
arr. 15:44
dep. 15:44
19.7 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 15:51
dep. 15:51
23.9 km
arr. 15:53
dep. 15:53
24.9 km
Nis, Biljur
arr. 15:55
dep. 15:55
25.7 km
Nis, Bus station
arr. 16:00
27.2 km
Gornje Crnatovo - Nis timetable
Departures on: saturday, 26.10.2019.
05:23 06:17 (00:54)
IntersectionBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornje Crnatovo, Intersection
dep. 05:23
Donje Crnatovo
arr. 05:27
dep. 05:27
1.6 km
Badnjevac kod Zitoradje
arr. 05:32
dep. 05:32
4 km
Badnjevac kod Zitoradje, Intersection
arr. 05:34
dep. 05:34
5 km
Sainovac kod Doljevca
arr. 05:37
dep. 05:37
6.8 km
Kocane, Intersection
arr. 05:41
dep. 05:41
9.1 km
Doljevac, Center
arr. 05:43
dep. 05:43
10.2 km
Orljane, Majdan
arr. 05:46
dep. 05:46
11.7 km
Orljane, Naselje 21. maj
arr. 05:48
dep. 05:48
12.8 km
Malosiste, Kutumanci
arr. 05:51
dep. 05:51
14.2 km
Malosiste, Center
arr. 05:53
dep. 05:53
15 km
Malosiste, Anče
arr. 05:54
dep. 05:54
15.7 km
Knežica kod Doljevca, Intersection
arr. 05:57
dep. 05:57
17.4 km
Belotinac, Intersection
arr. 05:59
dep. 05:59
18.1 km
Pasi Poljana, Novo groblje
arr. 06:03
dep. 06:03
22 km
Pasi Poljana, Intersection
arr. 06:06
dep. 06:06
23.7 km
arr. 06:08
dep. 06:08
24.7 km
Nis, Biljur
arr. 06:11
dep. 06:11
25.5 km
Nis, Bus station
arr. 06:17
27 km

Naselja Gornje Crnatovo i Nis su međusobno udaljena ~28 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 54min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornje Crnatovo je u 05:22 h, dok je poslednji polazak u 15:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.