Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Trnava kod Nisa - Nis timetable

wednesday, 23.10.2019.
05:15 05:55 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 05:15
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 05:18
dep. 05:18
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 05:21
dep. 05:21
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 05:24
dep. 05:24
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 05:25
dep. 05:25
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 05:27
dep. 05:27
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 05:28
dep. 05:28
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 05:31
dep. 05:31
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:32
dep. 05:32
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:33
dep. 05:33
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:34
dep. 05:34
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:36
dep. 05:36
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:37
dep. 05:37
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:42
dep. 05:42
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:43
dep. 05:43
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:45
dep. 05:45
15.4 km
arr. 05:46
dep. 05:46
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:47
dep. 05:47
17.8 km
Nis, MIN
arr. 05:50
dep. 05:50
18.3 km
Nis, DIN
arr. 05:52
dep. 05:52
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
20.3 km
06:45 07:25 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 06:45
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 06:48
dep. 06:48
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 06:51
dep. 06:51
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 06:54
dep. 06:54
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 06:55
dep. 06:55
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 06:56
dep. 06:56
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 06:57
dep. 06:57
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 06:58
dep. 06:58
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:01
dep. 07:01
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:02
dep. 07:02
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:03
dep. 07:03
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:04
dep. 07:04
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:06
dep. 07:06
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:07
dep. 07:07
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:09
dep. 07:09
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:12
dep. 07:12
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:13
dep. 07:13
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:15
dep. 07:15
15.4 km
arr. 07:16
dep. 07:16
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
17.8 km
Nis, MIN
arr. 07:20
dep. 07:20
18.3 km
Nis, DIN
arr. 07:22
dep. 07:22
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
20.3 km
08:05 08:45 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 08:05
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 08:08
dep. 08:08
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 08:11
dep. 08:11
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 08:14
dep. 08:14
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 08:16
dep. 08:16
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 08:17
dep. 08:17
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 08:18
dep. 08:18
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:21
dep. 08:21
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:22
dep. 08:22
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:23
dep. 08:23
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:24
dep. 08:24
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:26
dep. 08:26
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:27
dep. 08:27
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:29
dep. 08:29
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:32
dep. 08:32
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:33
dep. 08:33
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:35
dep. 08:35
15.4 km
arr. 08:36
dep. 08:36
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:37
dep. 08:37
17.8 km
Nis, MIN
arr. 08:40
dep. 08:40
18.3 km
Nis, DIN
arr. 08:42
dep. 08:42
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
20.3 km
12:35 13:15 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 12:35
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 12:38
dep. 12:38
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 12:41
dep. 12:41
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 12:44
dep. 12:44
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 12:45
dep. 12:45
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 12:46
dep. 12:46
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 12:47
dep. 12:47
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 12:48
dep. 12:48
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:51
dep. 12:51
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:52
dep. 12:52
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:53
dep. 12:53
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:54
dep. 12:54
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:56
dep. 12:56
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:57
dep. 12:57
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:59
dep. 12:59
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:02
dep. 13:02
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:03
dep. 13:03
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:05
dep. 13:05
15.4 km
arr. 13:06
dep. 13:06
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:07
dep. 13:07
17.8 km
Nis, MIN
arr. 13:10
dep. 13:10
18.3 km
Nis, DIN
arr. 13:12
dep. 13:12
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
20.3 km
14:05 14:45 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 14:05
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 14:08
dep. 14:08
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 14:11
dep. 14:11
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 14:14
dep. 14:14
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 14:15
dep. 14:15
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 14:16
dep. 14:16
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 14:17
dep. 14:17
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:21
dep. 14:21
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:26
dep. 14:26
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:27
dep. 14:27
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:29
dep. 14:29
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:32
dep. 14:32
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:33
dep. 14:33
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:35
dep. 14:35
15.4 km
arr. 14:36
dep. 14:36
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 14:37
dep. 14:37
17.8 km
Nis, MIN
arr. 14:40
dep. 14:40
18.3 km
Nis, DIN
arr. 14:42
dep. 14:42
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
20.3 km
16:45 17:25 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 16:45
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 16:48
dep. 16:48
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 16:51
dep. 16:51
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 16:54
dep. 16:54
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 16:55
dep. 16:55
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 16:56
dep. 16:56
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 16:57
dep. 16:57
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 16:58
dep. 16:58
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:01
dep. 17:01
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:02
dep. 17:02
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:03
dep. 17:03
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:04
dep. 17:04
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:06
dep. 17:06
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:07
dep. 17:07
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:09
dep. 17:09
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:12
dep. 17:12
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:13
dep. 17:13
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:15
dep. 17:15
15.4 km
arr. 17:16
dep. 17:16
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
17.8 km
Nis, MIN
arr. 17:20
dep. 17:20
18.3 km
Nis, DIN
arr. 17:22
dep. 17:22
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
20.3 km
18:15 18:55 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 18:15
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 18:18
dep. 18:18
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 18:21
dep. 18:21
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 18:24
dep. 18:24
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 18:25
dep. 18:25
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 18:26
dep. 18:26
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 18:27
dep. 18:27
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 18:28
dep. 18:28
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 18:31
dep. 18:31
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:32
dep. 18:32
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 18:34
dep. 18:34
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 18:36
dep. 18:36
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 18:37
dep. 18:37
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 18:39
dep. 18:39
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 18:42
dep. 18:42
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 18:43
dep. 18:43
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 18:45
dep. 18:45
15.4 km
arr. 18:46
dep. 18:46
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 18:47
dep. 18:47
17.8 km
Nis, MIN
arr. 18:50
dep. 18:50
18.3 km
Nis, DIN
arr. 18:52
dep. 18:52
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
20.3 km
20:40 21:35 (00:55)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 20:40
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 20:43
dep. 20:43
0.6 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 20:46
dep. 20:46
2.9 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 20:49
dep. 20:49
3.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 20:50
dep. 20:50
4.3 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 20:51
dep. 20:51
5.1 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 20:52
dep. 20:52
5.9 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
7 km
Mezgraja kod Nisa, Rampa - pruga
arr. 20:54
dep. 20:54
7.5 km
Mezgraja kod Nisa, Ulaz
arr. 20:55
dep. 20:55
8.2 km
Vrtiste, Izlaz
arr. 20:57
dep. 20:57
10.6 km
Vrtiste, Centar
arr. 20:58
dep. 20:58
11.2 km
Vrtiste, Ulaz - raskrsnica
arr. 20:59
dep. 20:59
11.6 km
Trupale, Izlaz
arr. 21:01
dep. 21:01
13.2 km
Trupale, Ambulanta
arr. 21:03
dep. 21:03
13.6 km
Trupale, Selo
arr. 21:05
dep. 21:05
14.4 km
Trupale, Groblje
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Trupale, Nadvoznjak
arr. 21:10
dep. 21:10
15.9 km
Popovac kod Nisa, Tumba
arr. 21:12
dep. 21:12
16.8 km
Popovac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:13
dep. 21:13
17.2 km
Popovac kod Nisa, Center
arr. 21:14
dep. 21:14
17.7 km
Popovac kod Nisa, Ulaz
arr. 21:15
dep. 21:15
18.2 km
Medosevac kod Nisa, Groblje
arr. 21:20
dep. 21:20
18.7 km
Medosevac kod Nisa, Izlaz
arr. 21:21
dep. 21:21
20.4 km
Medosevac kod Nisa, Center
arr. 21:22
dep. 21:22
21.1 km
Nis, Papir servis
arr. 21:23
dep. 21:23
21.6 km
Nis, Azija centar
arr. 21:24
dep. 21:24
22.4 km
Nis, Sumadijska
arr. 21:30
dep. 21:30
22.8 km
Nis, Kicevo
arr. 21:32
dep. 21:32
23.5 km
arr. 21:33
dep. 21:33
23.9 km
Nis, Bus station
arr. 21:35
24.7 km
21:55 22:35 (00:40)
TrafoBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Trnava kod Nisa, Trafo
dep. 21:55
Gornja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 21:58
dep. 21:58
0.5 km
Donja Trnava kod Nisa, Petlja - strugara
arr. 22:01
dep. 22:01
2.8 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 22:04
dep. 22:04
3.7 km
Donja Trnava kod Nisa, Intersection
arr. 22:05
dep. 22:05
4.2 km
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 22:06
dep. 22:06
5 km
Donja Toponica kod Nisa
arr. 22:07
dep. 22:07
5.8 km
Mezgraja kod Nisa, Intersection
arr. 22:08
dep. 22:08
6.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:11
dep. 22:11
8.9 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:12
dep. 22:12
9.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:13
dep. 22:13
10.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:14
dep. 22:14
11 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:16
dep. 22:16
11.8 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:17
dep. 22:17
12.3 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
12.8 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:22
dep. 22:22
13.6 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:23
dep. 22:23
14.2 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
14.7 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:25
dep. 22:25
15.4 km
arr. 22:26
dep. 22:26
17.4 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 22:27
dep. 22:27
17.8 km
Nis, MIN
arr. 22:30
dep. 22:30
18.3 km
Nis, DIN
arr. 22:32
dep. 22:32
19.1 km
Nis, Bus station
arr. 22:35
20.3 km

Naselja Gornja Trnava kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Trnava kod Nisa je u 05:15 h, dok je poslednji polazak u 21:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.