Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Gornja Toponica kod Nisa - Nis timetable

thursday, 27.02.2020.
05:14 05:35 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 05:14
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:15
dep. 05:15
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:19
dep. 05:19
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 05:20
dep. 05:20
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 05:22
dep. 05:22
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:26
dep. 05:26
5.8 km
Donji Komren
arr. 05:30
dep. 05:30
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 05:32
dep. 05:32
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 05:35
11.4 km
05:31 05:55 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 05:31
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:32
dep. 05:32
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 05:33
dep. 05:33
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 05:34
dep. 05:34
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 05:36
dep. 05:36
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 05:37
dep. 05:37
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 05:39
dep. 05:39
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 05:42
dep. 05:42
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 05:43
dep. 05:43
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 05:44
dep. 05:44
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 05:45
dep. 05:45
6.5 km
arr. 05:46
dep. 05:46
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 05:47
dep. 05:47
8.9 km
Nis, MIN
arr. 05:50
dep. 05:50
9.4 km
Nis, DIN
arr. 05:52
dep. 05:52
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 05:55
11.4 km
05:57 06:20 (00:23)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 05:57
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 05:58
dep. 05:58
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:03
dep. 06:03
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:04
dep. 06:04
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:06
dep. 06:06
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:10
dep. 06:10
5.8 km
Donji Komren, Komren
arr. 06:14
dep. 06:14
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:16
dep. 06:16
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
11.4 km
05:59 06:20 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 05:59
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:00
dep. 06:00
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:04
dep. 06:04
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:05
dep. 06:05
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:07
dep. 06:07
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:11
dep. 06:11
5.8 km
Donji Komren
arr. 06:15
dep. 06:15
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:17
dep. 06:17
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:20
11.4 km
06:12 06:30 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 06:12
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:14
dep. 06:14
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:18
dep. 06:18
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:20
dep. 06:20
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:21
dep. 06:21
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:22
dep. 06:22
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:23
dep. 06:23
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:24
dep. 06:24
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:25
dep. 06:25
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 06:26
dep. 06:26
7.1 km
arr. 06:27
dep. 06:27
9.1 km
Nis, MIN
arr. 06:28
dep. 06:28
10 km
Nis, DIN
arr. 06:29
dep. 06:29
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 06:30
12 km
06:14 06:35 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 06:14
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:15
dep. 06:15
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:19
dep. 06:19
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 06:22
dep. 06:22
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
5.8 km
Donji Komren
arr. 06:30
dep. 06:30
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:32
dep. 06:32
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:35
11.4 km
06:34 06:55 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 06:34
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:35
dep. 06:35
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:39
dep. 06:39
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 06:40
dep. 06:40
2.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:46
dep. 06:46
5.8 km
Donji Komren, Samousluga
arr. 06:50
dep. 06:50
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 06:52
dep. 06:52
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 06:55
11.4 km
06:44 07:10 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 06:44
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 06:45
dep. 06:45
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:48
dep. 06:48
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 06:50
dep. 06:50
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 06:52
dep. 06:52
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 06:53
dep. 06:53
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 06:54
dep. 06:54
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 06:56
dep. 06:56
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 06:57
dep. 06:57
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 06:58
dep. 06:58
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 06:59
dep. 06:59
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:04
dep. 07:04
7.1 km
arr. 07:05
dep. 07:05
9.1 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:06
dep. 07:06
9.5 km
Nis, MIN
arr. 07:08
dep. 07:08
10 km
Nis, DIN
arr. 07:09
dep. 07:09
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 07:10
12 km
06:58 07:20 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 06:58
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 06:59
dep. 06:59
0.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:00
dep. 07:00
1.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:01
dep. 07:01
2.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:03
dep. 07:03
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:04
dep. 07:04
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:06
dep. 07:06
4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:09
dep. 07:09
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:11
dep. 07:11
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:12
dep. 07:12
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:14
dep. 07:14
6.5 km
arr. 07:16
dep. 07:16
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Nis, MIN
arr. 07:18
dep. 07:18
9.4 km
Nis, DIN 1
arr. 07:19
dep. 07:19
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:20
11.4 km
07:01 07:25 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 07:01
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:02
dep. 07:02
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 07:03
dep. 07:03
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:04
dep. 07:04
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 07:06
dep. 07:06
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 07:07
dep. 07:07
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 07:09
dep. 07:09
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 07:12
dep. 07:12
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 07:13
dep. 07:13
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:14
dep. 07:14
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 07:15
dep. 07:15
6.5 km
arr. 07:16
dep. 07:16
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 07:17
dep. 07:17
8.9 km
Nis, MIN
arr. 07:20
dep. 07:20
9.4 km
Nis, DIN
arr. 07:22
dep. 07:22
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 07:25
11.4 km
07:14 07:35 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 07:14
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:15
dep. 07:15
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:19
dep. 07:19
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:20
dep. 07:20
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:22
dep. 07:22
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:26
dep. 07:26
5.8 km
Donji Komren
arr. 07:30
dep. 07:30
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:32
dep. 07:32
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:35
11.4 km
07:34 07:55 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 07:34
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 07:35
dep. 07:35
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 07:39
dep. 07:39
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 07:40
dep. 07:40
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 07:42
dep. 07:42
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 07:46
dep. 07:46
5.8 km
Donji Komren
arr. 07:50
dep. 07:50
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 07:52
dep. 07:52
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 07:55
11.4 km
08:09 08:30 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 08:09
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:10
dep. 08:10
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:14
dep. 08:14
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:15
dep. 08:15
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:17
dep. 08:17
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:21
dep. 08:21
5.8 km
Donji Komren
arr. 08:25
dep. 08:25
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:27
dep. 08:27
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
11.4 km
08:21 08:45 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 08:21
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:22
dep. 08:22
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:23
dep. 08:23
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:24
dep. 08:24
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:26
dep. 08:26
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:27
dep. 08:27
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:29
dep. 08:29
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:32
dep. 08:32
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:33
dep. 08:33
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:34
dep. 08:34
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:35
dep. 08:35
6.5 km
arr. 08:36
dep. 08:36
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:37
dep. 08:37
8.9 km
Nis, MIN
arr. 08:40
dep. 08:40
9.4 km
Nis, DIN
arr. 08:42
dep. 08:42
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
11.4 km
08:22 08:45 (00:23)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 08:22
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:23
dep. 08:23
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:28
dep. 08:28
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 08:29
dep. 08:29
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 08:31
dep. 08:31
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:35
dep. 08:35
5.8 km
Donji Komren, Komren
arr. 08:39
dep. 08:39
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 08:41
dep. 08:41
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 08:45
11.4 km
08:42 09:00 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 08:42
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 08:44
dep. 08:44
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:47
dep. 08:47
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:48
dep. 08:48
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:49
dep. 08:49
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:50
dep. 08:50
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:51
dep. 08:51
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:52
dep. 08:52
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:53
dep. 08:53
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:54
dep. 08:54
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:55
dep. 08:55
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:56
dep. 08:56
7.1 km
arr. 08:57
dep. 08:57
9.1 km
Nis, MIN
arr. 08:58
dep. 08:58
10 km
Nis, DIN
arr. 08:59
dep. 08:59
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 09:00
12 km
09:09 09:30 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 09:09
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:10
dep. 09:10
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:14
dep. 09:14
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 09:15
dep. 09:15
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 09:17
dep. 09:17
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:21
dep. 09:21
5.8 km
Donji Komren
arr. 09:25
dep. 09:25
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 09:27
dep. 09:27
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 09:30
11.4 km
09:37 09:55 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 09:37
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 09:39
dep. 09:39
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 09:42
dep. 09:42
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 09:43
dep. 09:43
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 09:44
dep. 09:44
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 09:45
dep. 09:45
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 09:46
dep. 09:46
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 09:47
dep. 09:47
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 09:48
dep. 09:48
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 09:49
dep. 09:49
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 09:50
dep. 09:50
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 09:51
dep. 09:51
7.1 km
arr. 09:52
dep. 09:52
9.1 km
Nis, MIN
arr. 09:53
dep. 09:53
10 km
Nis, DIN
arr. 09:54
dep. 09:54
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 09:55
12 km
10:39 11:00 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 10:39
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 10:40
dep. 10:40
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 10:44
dep. 10:44
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 10:45
dep. 10:45
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 10:47
dep. 10:47
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 10:51
dep. 10:51
5.8 km
Donji Komren
arr. 10:55
dep. 10:55
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 10:57
dep. 10:57
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 11:00
11.4 km
11:03 11:15 (00:12)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 11:03
Nis, Bus station
arr. 11:15
10 km
11:14 11:35 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 11:14
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 11:15
dep. 11:15
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 11:19
dep. 11:19
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 11:20
dep. 11:20
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 11:22
dep. 11:22
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 11:26
dep. 11:26
5.8 km
Donji Komren
arr. 11:30
dep. 11:30
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 11:32
dep. 11:32
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 11:35
11.4 km
12:04 12:25 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 12:04
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:05
dep. 12:05
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:09
dep. 12:09
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:10
dep. 12:10
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:12
dep. 12:12
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:16
dep. 12:16
5.8 km
Donji Komren
arr. 12:20
dep. 12:20
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:22
dep. 12:22
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:25
11.4 km
12:13 12:35 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 12:13
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:14
dep. 12:14
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:17
dep. 12:17
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 12:18
dep. 12:18
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 12:19
dep. 12:19
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:22
dep. 12:22
5.8 km
Donji Komren
arr. 12:27
dep. 12:27
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 12:30
dep. 12:30
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 12:35
11.4 km
12:22 12:40 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 12:22
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 12:24
dep. 12:24
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:27
dep. 12:27
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:28
dep. 12:28
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:29
dep. 12:29
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:30
dep. 12:30
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:31
dep. 12:31
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:32
dep. 12:32
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 12:33
dep. 12:33
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 12:34
dep. 12:34
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 12:35
dep. 12:35
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 12:36
dep. 12:36
7.1 km
arr. 12:37
dep. 12:37
9.1 km
Nis, MIN
arr. 12:38
dep. 12:38
10 km
Nis, DIN
arr. 12:39
dep. 12:39
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 12:40
12 km
12:51 13:15 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 12:51
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:52
dep. 12:52
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:53
dep. 12:53
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:54
dep. 12:54
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:56
dep. 12:56
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:57
dep. 12:57
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 12:59
dep. 12:59
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:02
dep. 13:02
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:03
dep. 13:03
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:04
dep. 13:04
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:05
dep. 13:05
6.5 km
arr. 13:06
dep. 13:06
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:07
dep. 13:07
8.9 km
Nis, MIN
arr. 13:10
dep. 13:10
9.4 km
Nis, DIN
arr. 13:12
dep. 13:12
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
11.4 km
12:53 13:15 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 12:53
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 12:54
dep. 12:54
0.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 12:55
dep. 12:55
1.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 12:56
dep. 12:56
2.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 12:58
dep. 12:58
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 12:59
dep. 12:59
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 13:01
dep. 13:01
4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 13:04
dep. 13:04
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 13:06
dep. 13:06
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:07
dep. 13:07
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 13:09
dep. 13:09
6.5 km
arr. 13:11
dep. 13:11
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 13:12
dep. 13:12
8.9 km
Nis, MIN
arr. 13:13
dep. 13:13
9.4 km
Nis, DIN 1
arr. 13:14
dep. 13:14
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 13:15
11.4 km
13:36 14:00 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 13:36
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 13:37
dep. 13:37
2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 13:41
dep. 13:41
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 13:47
dep. 13:47
6 km
Donji Komren
arr. 13:55
dep. 13:55
11 km
Nis, Bus station
arr. 14:00
13 km
14:17 14:35 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 14:17
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:19
dep. 14:19
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:25
dep. 14:25
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:26
dep. 14:26
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:27
dep. 14:27
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:28
dep. 14:28
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:29
dep. 14:29
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:30
dep. 14:30
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:31
dep. 14:31
7.1 km
arr. 14:32
dep. 14:32
9.1 km
Nis, MIN
arr. 14:33
dep. 14:33
10 km
Nis, DIN
arr. 14:34
dep. 14:34
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 14:35
12 km
14:21 14:45 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 14:21
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:22
dep. 14:22
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:23
dep. 14:23
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:24
dep. 14:24
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:26
dep. 14:26
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:27
dep. 14:27
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 14:29
dep. 14:29
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 14:32
dep. 14:32
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 14:33
dep. 14:33
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:34
dep. 14:34
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 14:35
dep. 14:35
6.5 km
arr. 14:36
dep. 14:36
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 14:37
dep. 14:37
8.9 km
Nis, MIN
arr. 14:40
dep. 14:40
9.4 km
Nis, DIN
arr. 14:42
dep. 14:42
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
11.4 km
14:22 14:45 (00:23)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 14:22
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:23
dep. 14:23
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:28
dep. 14:28
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:29
dep. 14:29
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 14:31
dep. 14:31
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 14:35
dep. 14:35
5.8 km
Donji Komren
arr. 14:39
dep. 14:39
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 14:41
dep. 14:41
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 14:45
11.4 km
14:52 15:15 (00:23)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 14:52
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:53
dep. 14:53
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:58
dep. 14:58
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 14:59
dep. 14:59
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:01
dep. 15:01
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:05
dep. 15:05
5.8 km
Donji Komren, Komren
arr. 15:09
dep. 15:09
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:11
dep. 15:11
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
11.4 km
14:53 15:15 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 14:53
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:54
dep. 14:54
0.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 14:55
dep. 14:55
1.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:56
dep. 14:56
2.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 14:58
dep. 14:58
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 14:59
dep. 14:59
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:01
dep. 15:01
4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:04
dep. 15:04
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:06
dep. 15:06
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:07
dep. 15:07
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:09
dep. 15:09
6.5 km
arr. 15:11
dep. 15:11
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:12
dep. 15:12
8.9 km
Nis, MIN
arr. 15:13
dep. 15:13
9.4 km
Nis, DIN 1
arr. 15:14
dep. 15:14
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
11.4 km
14:54 15:15 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 14:54
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:55
dep. 14:55
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 14:59
dep. 14:59
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:00
dep. 15:00
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:02
dep. 15:02
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:06
dep. 15:06
5.8 km
Donji Komren
arr. 15:10
dep. 15:10
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:12
dep. 15:12
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:15
11.4 km
14:54 15:20 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 14:54
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 14:55
dep. 14:55
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 14:58
dep. 14:58
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:00
dep. 15:00
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:02
dep. 15:02
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:03
dep. 15:03
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:04
dep. 15:04
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:06
dep. 15:06
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:07
dep. 15:07
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:08
dep. 15:08
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:14
dep. 15:14
7.1 km
arr. 15:15
dep. 15:15
9.1 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:16
dep. 15:16
9.5 km
Nis, MIN
arr. 15:18
dep. 15:18
10 km
Nis, DIN
arr. 15:19
dep. 15:19
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 15:20
12 km
15:29 15:50 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 15:29
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:30
dep. 15:30
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:34
dep. 15:34
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 15:35
dep. 15:35
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 15:37
dep. 15:37
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:41
dep. 15:41
5.8 km
Donji Komren
arr. 15:45
dep. 15:45
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 15:47
dep. 15:47
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 15:50
11.4 km
15:33 15:55 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 15:33
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 15:34
dep. 15:34
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 15:35
dep. 15:35
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 15:36
dep. 15:36
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 15:38
dep. 15:38
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 15:39
dep. 15:39
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 15:41
dep. 15:41
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 15:44
dep. 15:44
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 15:45
dep. 15:45
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 15:46
dep. 15:46
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 15:47
dep. 15:47
6.5 km
arr. 15:48
dep. 15:48
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 15:49
dep. 15:49
8.9 km
Nis, MIN
arr. 15:52
dep. 15:52
9.4 km
Nis, DIN
arr. 15:53
dep. 15:53
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 15:55
11.4 km
15:59 16:20 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia), bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 15:59
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:00
dep. 16:00
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 16:04
dep. 16:04
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 16:05
dep. 16:05
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:07
dep. 16:07
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:11
dep. 16:11
5.8 km
Donji Komren
arr. 16:15
dep. 16:15
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 16:17
dep. 16:17
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 16:20
11.4 km
16:28 16:45 (00:17)
KlinikaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
dep. 16:28
Vrtiste, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
2 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 16:33
dep. 16:33
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 16:35
dep. 16:35
5 km
Donji Komren
arr. 16:40
dep. 16:40
9 km
Nis, Bus station
arr. 16:45
12 km
16:58 17:20 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 16:58
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 16:59
dep. 16:59
0.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:00
dep. 17:00
1.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:01
dep. 17:01
2.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:03
dep. 17:03
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:04
dep. 17:04
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:06
dep. 17:06
4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:09
dep. 17:09
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:11
dep. 17:11
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:12
dep. 17:12
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:14
dep. 17:14
6.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
8.9 km
Nis, MIN
arr. 17:18
dep. 17:18
9.4 km
Nis, DIN 1
arr. 17:19
dep. 17:19
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:20
11.4 km
17:01 17:25 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 17:01
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:02
dep. 17:02
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:03
dep. 17:03
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:04
dep. 17:04
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:06
dep. 17:06
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:07
dep. 17:07
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:09
dep. 17:09
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:12
dep. 17:12
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:13
dep. 17:13
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:15
dep. 17:15
6.5 km
arr. 17:16
dep. 17:16
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 17:17
dep. 17:17
8.9 km
Nis, MIN
arr. 17:20
dep. 17:20
9.4 km
Nis, DIN
arr. 17:22
dep. 17:22
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 17:25
11.4 km
17:37 17:55 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 17:37
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 17:39
dep. 17:39
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 17:42
dep. 17:42
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 17:43
dep. 17:43
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 17:44
dep. 17:44
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 17:45
dep. 17:45
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 17:46
dep. 17:46
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 17:47
dep. 17:47
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 17:48
dep. 17:48
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 17:49
dep. 17:49
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 17:51
dep. 17:51
7.1 km
arr. 17:52
dep. 17:52
9.1 km
Nis, MIN
arr. 17:53
dep. 17:53
10 km
Nis, DIN
arr. 17:54
dep. 17:54
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 17:55
12 km
18:31 18:55 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 18:31
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 18:32
dep. 18:32
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 18:33
dep. 18:33
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 18:34
dep. 18:34
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 18:36
dep. 18:36
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 18:37
dep. 18:37
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 18:39
dep. 18:39
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 18:42
dep. 18:42
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 18:43
dep. 18:43
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 18:45
dep. 18:45
6.5 km
arr. 18:46
dep. 18:46
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 18:47
dep. 18:47
8.9 km
Nis, MIN
arr. 18:50
dep. 18:50
9.4 km
Nis, DIN
arr. 18:52
dep. 18:52
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 18:55
11.4 km
19:06 19:30 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 19:06
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 19:07
dep. 19:07
2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 19:11
dep. 19:11
3 km
Camurlija, Intersection
arr. 19:17
dep. 19:17
6 km
Donji Komren
arr. 19:25
dep. 19:25
11 km
Nis, Bus station
arr. 19:30
13 km
20:07 20:25 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 20:07
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:12
dep. 20:12
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:13
dep. 20:13
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:14
dep. 20:14
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:15
dep. 20:15
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:16
dep. 20:16
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 20:17
dep. 20:17
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 20:18
dep. 20:18
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 20:19
dep. 20:19
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:20
dep. 20:20
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 20:21
dep. 20:21
7.1 km
arr. 20:22
dep. 20:22
9.1 km
Nis, MIN
arr. 20:23
dep. 20:23
10 km
Nis, DIN
arr. 20:24
dep. 20:24
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 20:25
12 km
20:29 20:50 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 20:29
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:30
dep. 20:30
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:34
dep. 20:34
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 20:37
dep. 20:37
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 20:41
dep. 20:41
5.8 km
Donji Komren
arr. 20:45
dep. 20:45
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 20:47
dep. 20:47
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 20:50
11.4 km
20:49 21:15 (00:26)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 20:49
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 20:50
dep. 20:50
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 20:53
dep. 20:53
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 20:55
dep. 20:55
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 20:57
dep. 20:57
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 20:58
dep. 20:58
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 20:59
dep. 20:59
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:01
dep. 21:01
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:02
dep. 21:02
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:03
dep. 21:03
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:04
dep. 21:04
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:09
dep. 21:09
7.1 km
arr. 21:10
dep. 21:10
9.1 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:11
dep. 21:11
9.5 km
Nis, MIN
arr. 21:13
dep. 21:13
10 km
Nis, DIN
arr. 21:14
dep. 21:14
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 21:15
12 km
21:38 22:00 (00:22)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 21:38
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 21:39
dep. 21:39
0.3 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 21:40
dep. 21:40
1.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 21:41
dep. 21:41
2.2 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 21:43
dep. 21:43
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 21:44
dep. 21:44
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 21:46
dep. 21:46
4 km
Camurlija, Eurometal
arr. 21:49
dep. 21:49
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 21:51
dep. 21:51
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 21:52
dep. 21:52
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 21:54
dep. 21:54
6.5 km
arr. 21:56
dep. 21:56
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 21:57
dep. 21:57
8.9 km
Nis, MIN
arr. 21:58
dep. 21:58
9.4 km
Nis, DIN 1
arr. 21:59
dep. 21:59
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 22:00
11.4 km
21:40 08:20 (10:40)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 21:40
Donja Toponica kod Nisa, Intersection
arr. 07:51
dep. 07:51
5.3 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:45
dep. 07:45
3.4 km
Donja Trnava kod Nisa, Skola
arr. 07:48
dep. 07:48
4 km
Donja Trnava kod Nisa, Ulaz
arr. 07:50
dep. 07:50
4.5 km
Donja Toponica kod Nisa, 1
arr. 07:53
dep. 07:53
6.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 07:59
dep. 07:59
9.2 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 08:00
dep. 08:00
9.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 08:03
dep. 08:03
10.7 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 08:04
dep. 08:04
11.3 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 08:05
dep. 08:05
12.2 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 08:06
dep. 08:06
12.6 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 08:07
dep. 08:07
13.2 km
Camurlija, Eurometal
arr. 08:08
dep. 08:08
13.9 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 08:09
dep. 08:09
14.5 km
Camurlija, Intersection
arr. 08:10
dep. 08:10
15 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 08:11
dep. 08:11
15.7 km
arr. 08:14
dep. 08:14
17.7 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 08:15
dep. 08:15
18.1 km
Nis, MIN
arr. 08:16
dep. 08:16
18.6 km
Nis, DIN
arr. 08:17
dep. 08:17
19.4 km
Nis, Bus station
arr. 08:20
20.6 km
22:11 22:35 (00:24)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 22:11
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:12
dep. 22:12
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:13
dep. 22:13
1.5 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:14
dep. 22:14
2.1 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:16
dep. 22:16
2.9 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:17
dep. 22:17
3.4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:19
dep. 22:19
3.9 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:22
dep. 22:22
4.7 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:23
dep. 22:23
5.3 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:24
dep. 22:24
5.8 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:25
dep. 22:25
6.5 km
arr. 22:26
dep. 22:26
8.5 km
Nis, Ratka Jovica
arr. 22:27
dep. 22:27
8.9 km
Nis, MIN
arr. 22:30
dep. 22:30
9.4 km
Nis, DIN
arr. 22:32
dep. 22:32
10.2 km
Nis, Bus station
arr. 22:35
11.4 km
22:37 22:55 (00:18)
IzlazBus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Izlaz
dep. 22:37
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
arr. 22:39
dep. 22:39
0.6 km
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 22:42
dep. 22:42
1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Kostine pojate
arr. 22:43
dep. 22:43
2.1 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 22:44
dep. 22:44
2.7 km
Vrtiste, Vrtiski put
arr. 22:45
dep. 22:45
3.6 km
Vrtiste, Stovariste
arr. 22:46
dep. 22:46
4 km
Vrtiste, Mlekara
arr. 22:47
dep. 22:47
4.6 km
Camurlija, Eurometal
arr. 22:48
dep. 22:48
5.3 km
Camurlija, Kafana Kosovka
arr. 22:49
dep. 22:49
5.9 km
Camurlija, Intersection
arr. 22:50
dep. 22:50
6.4 km
Camurlija, Lovopromet
arr. 22:51
dep. 22:51
7.1 km
arr. 22:52
dep. 22:52
9.1 km
Nis, MIN
arr. 22:53
dep. 22:53
10 km
Nis, DIN
arr. 22:54
dep. 22:54
10.8 km
Nis, Bus station
arr. 22:55
12 km
23:04 23:25 (00:21)
Selo - raskrsnicaBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Gornja Toponica kod Nisa, Selo - raskrsnica
dep. 23:04
Gornja Toponica kod Nisa, Klinika
arr. 23:05
dep. 23:05
0.4 km
Gornja Toponica kod Nisa, Nais
arr. 23:09
dep. 23:09
2.2 km
Vrtiste, Intersection
arr. 23:10
dep. 23:10
2.9 km
Vrtiste, Vikendice II
arr. 23:12
dep. 23:12
3.4 km
Camurlija, Intersection
arr. 23:16
dep. 23:16
5.8 km
Donji Komren
arr. 23:20
dep. 23:20
8.5 km
Nis, Jastrebac
arr. 23:22
dep. 23:22
9.4 km
Nis, Bus station
arr. 23:25
11.4 km

Naselja Gornja Toponica kod Nisa i Nis su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 12min., a najduže 10h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Gornja Toponica kod Nisa je u 05:14 h, dok je poslednji polazak u 23:04 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.